Skocz do zawartości

BTB+phx+ Edge ?


Glonojad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Od jakiegoś czasu przeglądam forum, lecz dopeiro dzisiaj się zarejestrowałem. Więc sprawa wygląda tak, że poluje na pewną kobietę

(nie, nie chodzi mi o sex tylko o związek :)) nie widizmy się codziennie, nasze spotkania są planowane, dlatego chciałbym robić od razu na niej piorunujące wrażenie :). Do dyspozycji mam: The Egde, BTB, Phx i perception. Dziwnym faktem jest to, że najmocniej działanie fermonów odczułęm po próbce The Egde, które na forum ma raczej złą opinię.

Jednak the edge butelkowane już szału nie robi. Moje pytanie brzmi:

Co sądzicie o mixie: 0,5kropli BTB za każde ucho, 2 smugnięcia patyczkiem od phx (kazde ucho + szyja) + przetarcie zwilozna chusteczka the edge po szyi i za uszami (chusteczka nasiaknieta 1 psiknieciem).

Wiem, ze kazdy ma swoja dawke feromonow (bawie sie nimi ponad rok) jednak nie mam czasu na testy, a spotkanie tuz tuz.

1. Co sadzicie o tym mixie? (ghlownie pytanie do osob ktore testowaly phx+btb)

2. Majac do dyspozycji takie feromony jakie wyzej wymienilem, jaki mix byscie polecali na uwodzenie?

3. Co sadzicie o maskowaniu fermonow antyperspirantem? (czasami nie wypada uzwyac perfum ale slyszalem tez, ze ludzie ktorzy przedawkuja fero i musza sie szybko ratowac psikaja sie wlasnie antyperspirantami ktore owe feromony zatrzymuja - tylko smrodek czy totalnie fero?)

Z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Napisalem tutaj, bo widze, ze jest znacznie wiekszy ruch niz na podforum uwodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj .

 

" Co sądzicie o mixie " - dawkę dobierasz sam . Nikt ci tu nie powie czy to dobre czy złe ponieważ fero działa róznie . Jedni potrzebują delikatnego mażnięcia , inni kropli inni psiknięcia .Sam do tego dojdziesz metodą prób i błędów ....

1) nie mixuj , to jest błąd , który popełniają nowicjusze , ja sam go popełniałem :(

2)PHX jest głównie do uwodzenia , BTB jest bardziej socjalne ale też może zadziałać w sytuacjach intymnych a perception to socjal :)

3)Do maskowania to najlepiej perfuma lub woda perfumowana . Antyperspiranty są niewskazane ponieważ mogą rozpuszczać fero a poza tym uzywa się je pod pachy a nie na nadgarstki czy za uszy ...

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności