Skocz do zawartości

Prosze o pomoc :)PLEASE


suchy88

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM :D

Jestem nowym uzytkownikiem i licze na pomoc od doswiadczonych feromonomaniaków :)

Kupiłem NPA i gratis dostałem próbke Chikary :) czy to dobre połączenie tych feromonów ???

Pozatym kupiłem perfumy ROUTE 66 dezodorant oraz po goleniu - czy to cacko :twisted: dobrze bedzie wspołgrało z NPA ?? Widziałem ze pisaliscie o STR8 ale szcerze powiem ze na jego mnie zbytnbio niestac , Tak wiec czy ten ROUTE 66 bedzie dobrze wspołgrał z tymi deromonami ?? :lol::lol:

BŁAGAM LUDZISKA POMOCY!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do połączenia NPA z chikarą,to bardzo dobre połączenie,gdziejś już o tym pisało jak byś dobrze poszukał to byś znalazł :evil: .

A co do tych ROUTE 66 i STR8 to nie znam tych zapachów i to chyba zależy od ciebie jakiego zapachu użyjesz(który ci się podoba).Zresztą na temat perfum też już było pisane. Standardowo skieruje cię na opcje SZUKAJ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D hehe mno wszystko fajnie uzywałem opcji szukaj spokojnie spokojnie tylko ze tam pisali tylko o str8 a o tym route to niestety nie dlatego sie pytam, podobno jesty swietnym połaczenie str8 z NPA ale czy Route sie chociarz troszke do niego umywa?? :D:D Odpowiadajcie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM :D

Jestem nowym uzytkownikiem i licze na pomoc od doswiadczonych feromonomaniaków :)

Kupiłem NPA i gratis dostałem próbke Chikary :) czy to dobre połączenie tych feromonów ???

Pozatym kupiłem perfumy ROUTE 66 dezodorant oraz po goleniu - czy to cacko :twisted: dobrze bedzie wspołgrało z NPA ?? Widziałem ze pisaliscie o STR8 ale szcerze powiem ze na jego mnie zbytnbio niestac , Tak wiec czy ten ROUTE 66 bedzie dobrze wspołgrał z tymi deromonami ?? :lol::lol:

BŁAGAM LUDZISKA POMOCY!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o

 

dezo to nie perfum, a str8 to taniocha i pachna przecietnie, stosunek marki do ceny...

 

ale jesli sie nie ma na jakies perfumki, to mozna i tak...

hm, zapachow tez nie znam, ale proponuje zakupic chociaz, Pume Create, albo Beckhamy, bo nie sa drogie, jedne z tansszych perfum, a jakos tam pachna...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodac tez mam do tego wode po goleniu :D tak wiec niewiem pisałi ze str8 dobrze pachnie z NPA a ROUTE 66 są troszke gorsze dlatego sie pytam :D

 

kazdy ma swoj gust zapachowy, natomiast jak mowie, za 20 zl dobrego perfumu nie kupisz... kup to co Ci sie w tej granicy pieniedzy ktora mozesz wydac podoba, bo jak zaczne wymieniac perfumki, ktore mi sie podobaja, to przestraszysz sie kwota...

 

pzdr

 

CK ONE i

Carolina Herrera 212 Rulezz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powinien być zamknięty, bo już Ci powiedzieli, że każdy ma inny gust! Sam spróbuj pokombinować!

Jak można określić na odległość czy jakiś zapach będzie Ci się podobał?

Jeśli ktoś mówi o ładnym zapachu to tylko sugruje, podpowiada w wyborze zapachu. Do Ciebie należy wybór. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności