Skocz do zawartości

DO ZAMKNIECIA!


gracz

Rekomendowane odpowiedzi

Wszędzie pisze aby pierw wypróbować pojedynczo. Na podryw wg. mnie bardziej PHX, ja jutro go spróbuję bo wczoraj dostałem PHX, BTB i Chikarę.

 

BTB użyj może do kontaktu takiego konkretnego, bliskiego, np. jak już uwiodłeś Pannę z PHX, to umów się z nią i nałóż BTB ;)

 

Ja w ten sposób to widzę. BTB boję się przy ludziach używać bo czytając opinii to podobno cuchnie dla osób trzecich szczynami lub potem, a kobiety natomiast "szaleją".

 

Podsumowując:

 

PHX - gdy idziesz na podryw, bierzesz patyczkiem z próbki, chyba że masz 14ml, smarujesz lewą i prawą stronę szyi i pod nos, ale nie maczasz ponownie, po prostu to co już wyciągnąłeś na patyczku to, to zużywasz na skórę. Od takiej dawki zacznij.

 

BTB - na konkretną kobietę, np. na randce. Przechylasz buteleczkę abyś na palcu miał malutką krople i ją rozetrzyj na lewą i prawą stronę + pod nos, lub na patyczek do uszu, na ten wacik, ta chyba opcja byłaby najbardziej ok.

 

Chikara - tego nie masz... więc nie będę się wypowiadał.

 

ALE ZAZNACZAM, TO CO CI NAPISAŁEM JEST WZIĘTE Z FORUM, TAK ZROZUMIAŁEM I ZAPAMIĘTAŁEM WYPOWIEDZI I OPINIE LUDZI + TO CO PISZE NA ULOTCE.

 

NIE WIEM TYLKO JEDNEJ RZECZY, ILE TO DZIAŁA NA SKÓRZE, CZYLI KIEDY ZAAPLIKOWAĆ SOBIE DRUGĄ DAWKĘ JEŚLI JESTEŚ NA PODRYWIE PRZEZ PÓŁ DNIA. NIBY NAJWIĘKSZE STĘŻENIE UTRZYMUJE SIĘ 2-4H, CZYLI W 5 GODZINIE KOLEJNA NIECO MNIEJSZA DAWKA ?

 

Tak jak już Ci pisałem, na razie jestem po pierwszym dniu Chikary, BTB i PHX nie próbowałem. Jutro wypróbuję PHX bo będę działał od 15 do 02 w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności