Skocz do zawartości

feromony i rolmik :D


rolmik

Rekomendowane odpowiedzi

dziś postanowiłem na zakup feromonów padło na próbkę (jestem ostrożny) pheromax (1 wrażenie ale będe jechał alkoholem ale to tylko moje takie uczucie i na kobiety działa inaczej ) przy zakupie dostałem też edge wipe towelette a to wszystko elegancko zapakowane przez bardzo miłą panią

więc jutro 1 test i od razu rzucenie się na głęboką wodę 5 godzin w towarzystwie ponad 60 dziewczyn

ps

1może ktoś powiedzieć co to za ten edhe bo jest zapakowany hermetycznie 2 sprawa jak to stosować 1 kropelka z tego aplikatora co jest w próbce na szyje i potem popryskać sie swoimi perfumami czy jak

3 ile to działa jak zaaplikuje ok 8 wytrzyma do 12 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc jak na razie początek przygody z fero mało obiecujący ale

po nałożeniu 3 przechyleń 2 za usz1 na szyje i przykryciu ich swoimi

nie odczułem jakoś znacząco poprawy samopoczucia czy coś w tym stylu

za to na dziewczyny chyba działa bo jak do teraz 1 dziewczyna przed którą siedzę na wykładach nie zwracała na mnie uwago a dziś zmiana o 180* uśmiechała się zaczepiała więc myslę że na próbce się nie skończy ale pożyjemy zobaczymy jutro dalsze próby na imprezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem na imprezce ok 30 dziewczyn i 20 gości ( dużo ładniejszych ode mnie ) nie wiem czy to zasługa większej dawki fero (wczoraj mi sie rozlało :x:x:x czy co ale ku mojemu zaskoczeniu byłem przez większość imprezy w centrum uwagi choć na początku parę osób powiedziało mi że pachnę domowym obiadkiem (fero przykryte Beckham różowy) a kolesie patrzyli na mnie z większym szacunkiem coś czuję że chyba zbliza się czas zakupu btb (tańszy od pheromax)

a wy co byście polecili dla studenta BTB czy Pheromax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
@Rasta

 

piorunujacy efekt znany z doswiadczenia czy z opowiadan?

Bawilem sie tym mixem i bez efektow. Chyba nie znalazlem dawki.

Jakich proporcji w tym mixie uzywasz?

 

z doświadczeń. Zasłyszanych opinii nie powtarzam :) Zwykle stosowałem 1-2 krople BTB i maźnięcie patyczkiem phx, czasami (rzadziej) skromny "psik". W moim przypadku to działało i to jak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałem PHX +NPA , NPA +BTB , BTB+PHX - i szału nie ma . Feromony nie działają na wszystkich ludzi . W jeden dzień będzie efekt a w drugi będziesz drażnić . Uzywanie feromonów to loteria !!!! albo się przydadzą albo przeszkodzą !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności