Skocz do zawartości

Rasta

Legendarny Ferumowicz
 • Zawartość

  219
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Rasta

 • Tytuł
  Uzależniony

Profil

 • Sprawdzone:
  Pheromax, The Edge, Love&Desire, BTB, NPA, So Hot, Alluramin, Chikara
 1. Rasta

  Feromony nie działają...

  Ten post jest na poważnie? Ludzie, jeżeli myślicie, że psikniecie się feromonami i naglę wszystkie blondynki, brunetki, rude, dziewicie, mężatki a nawet samice owadów z rodziny osowatych się na was rzucą to nie kupujcie feromonów! Pisze to, żeby Was przestrzec!!!
 2. Rasta

  Magnet Strong?

  szkoda Twojego zachodu. Takie nowości pojawiają się i znikają.
 3. Rasta

  BTB - dziwne dzialanie

  testuj, testuj jak się kobiety za Tobą oglądały i się uśmiechały, to chyba dobry kierunek
 4. Rasta

  Alluramin

  podpisuję się pod opinią tKarolli, szkoda forsy na ten produkt
 5. Rasta

  Pheromax + Perfumy w atomizerach

  ale o co dokładnie pytasz? jeśli o proporcje, to raczej musisz sam popróbować, żeby znaleźć dla siebie odpowiednią dawkę.
 6. Rasta

  BTB - dziwne dzialanie

  tylko czy na pewno przykrywa zapach feromonów? nie stosowałem nigdy tych perfum. Najlepiej zapytaj jakiejś zaufanej osoby, która prawdę Ci powie. Jeżeli feromonów nie czuć to stosowałbym BTB dalej i dopiero po kilku tygodniach ocenił ich wpływ na otoczenie
 7. Rasta

  BTB - dziwne dzialanie

  ja czegoś takiego nigdy u siebie nie zauważyłem. A jakie stosujesz do feromonów perfumy? Może chodzi o to, że zapach fero jest wyczuwalny, a nie każdy dobrze go znosi.
 8. Rasta

  Zapach pheromax

  Po odkręceniu atomizera poczułem tylko i wyłącznie czysty spirytus. Dobrze czy źle ? wszystko w porządku. W zawartości jest alkohol. Możesz zrobić test: jeśli psikniesz sobie na rękę i odczekasz chwilę, alkohol wyparuje, a wówczas wyczujesz niepowtarzalną i urzekającą woń feromonów Jak odmierzyć dawkę przy tym? 1. Możesz po prostu użyć atomizera (po to przecież tam jest), a jeśli dawka ma być mniejsza - nie dociskać go do końca. 2. możesz smarować skórę samym wężykiem od atomizera 3. ja od pewnego czasu używam kroplomierza. bardzo przydatne urządzenie.
 9. Rasta

  NPA czy Pheromax???

  oba feromony są mocne, a co za tym idzie, mają też intensywny zapach. Najlepiej zrób wcześniej test, użyj feromonów i perfum i podpytaj kogoś zaufanego, czy wyczuwa feromony.
 10. Zwykły Pheromax ma zastosowanie przede wszystkim w jednorazowym, jednonocnym podrywie. A PHX Oxy służy do budownia związku oraz budzenia jeszcze większego podniecenia u ludzi, którzy się długo znają. Przynajmniej tak jest w teorii. W każdym razie skład jest przecież podobny, więc po prostu rób swoje, czy z oxy czy bez oxy, jeśli znajdzie odpowiednią dawkę dla siebie, ujrzysz rzeczy niezwykłe
 11. jeżeli testujesz dopiero kilka dni, to znaczy, że przez ile dni próbowałeś jednej dawki? Dzień? Myślę, że taką minimalną ilość powinieneś wypróbować minimum tydzień. jak na mój gust, to PHX aplikujesz dość dużo, wiec faktczne jakies objawy przedawkowania możesz dostrzegać. spróbuj stosować więcej BTB, a mniej Pheromaxa. Ludzie różnie tego BTB nakładają, nawet kilka kropel i niektórzy dopiero wtedy widzą efekt. Dwa przechylenia BTB i pół psiknięcia PHX to dobra dawka na start, a potem zwiększaj raczej BTB niż PHX. Powodzenia
 12. Rasta

  Uwodzenie byłej

  powodzenia raemorris!
 13. Rasta

  Uwodzenie byłej

  mi486 dobrze prawi! NPA jest silnym koncentratem i trzeba trochę popracować nad właściwą dawką. Choć oczywiście - dla chcącego nic trudnego! raemorris możesz ewentualnie rozważyć zakup The Edge, gdyż to jest dokładnie to samo co NPA, ale mniej stężone i z dodatkiem perfum. Łatwiej się stosuje i nie musisz się martwić o przykrywanie feromonów własnymi perfumami. Jak dla mnie zapach The Edge jest w porządku, bardzo energetyczny i męski.
 14. Rasta

  Uwodzenie byłej

  jeżeli - tak jak piszesz - widziała w Tobie mężczyznę atrakcyjnego fizycznie, to feromony mogą to wzmocnić i jeszcze bardziej ją nakręcić. Nie da się zmierzyć procentowo efektów feromonów (bo niby procentu czego?), pamiętaj jednakże iż: 1. działa tu zasada biblijna: "temu, co ma, będzie dodane" To znaczy, że jeżeli ktoś już z natury jest wygadany i atrakcyjny, to w jego przypadku feromony przynoszą znacznie większy efekt. Kobietom puszczają hamulce i trudniej im się oprzeć takiemu facetowi. 2. Z drugiej strony feromony nie działają jednakowo na każdą. Raz będziesz widział takie sobie efekty, a innym razem będziesz zaskoczony, że kobiety potrafią zachowywać się tak śmiało i otwarcie seksualnie. Kończąc, na Twoim miejscu również zrobiłbym przerwę w kontaktach z ex, żeby jej nie naciskać i dać sobie czas na przebudowę wizerunku. A co do feromonów, to jeśli chcesz dodać sobie animuszu, najlepszy będzie Twój pierwszy wybór, czyli feromony NPA.
 15. Rasta

  Usunięcie Konta

  spróbuj napisać do admina, bo kto może Ci w tym pomóc, jak nie on?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności