Skocz do zawartości

Historie pewnego studenta...


RAGE87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czytając to forum bardzo mnie nakręciło żeby kupić fero i padło na NPA, paczkę dostałem poprzez poste restante w piątek przed świętami i nie miałem prawie żadnej okazji do przetestowania go, przeszedłem się po centrum handlowym, ale nic szczególnego nie zauważyłem. Na tą chwilę mogę powiedzieć, że humor po NPA się poprawia, ale to może tylko moja autosugestia. Mam nadzieję, że jutro pójdę na imprezę, jak tylko da mi się wyciągnąć kumpli.

 

Ale wczoraj zdażyło mi się coś śmiesznego, użyłem jednej kropli NPA za ucho i kuzynka z którą rozmawiałem powiedziała że ładnie pachnie woda toaletowa, której uzywam, a ja nie używałem żadnej :lol: , no może tylko rano dezodorantu Nivea, którego i tak nie czuć i muszę powiedzieć że pachnę normalnie, śmieję się z tego nawet teraz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematem powinno być : Tworząca się historia pewnego studenta, bo mysle ze po dluzszym uzytkowaniu bedziesz mogl nam napisac o wielu innych rzeczach zwiazanych z zazstosowaniem NPA. Pozdrawiam i zycze samych sukcesow w testowaniu. A jesli chodzi o kuzynke to faktycznie interesujacy watek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze RAGE87 witam na forum itp itd :D

no no czekamy na ciąg dalszy

 

 

Podobnie u mnie dałem powąchać NPA mojej siostrze (28lat),powiedziała że pachnie jak coś perfumowanego ,oczywiscie wiedziała że to feromony.

wiedziala????

tez obecnie zbieram na NPA i wkrotce tez zaloze wlasny wątek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ! ja tez testuje NPA jedna siostra mówi ze NPA pachnie fajnie a 2 mówi ze okropnie i jak jej dałem powąchać za 2 razem to uciekła. Pisałem juz o tym na ferum. Wczesniej dałem jej powąchać Phx i stwierdziła ze to jest to samo ,a co do prawdziwych testów w klubie to jeszcze nie testowałem Dodam ze ja wcale nie czuje zapachu NPA jedynie alkochol a siostry czują. Tej co się nie podoba mówi ze pachnie to jak smalec :D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, byłem w klubie i użyłem jednej kropli NPA za uchem i trochę na brodę, na miejscu spotkałem koleżanki z liceum, ale muszę powiedzieć, że fero nie zadziałało, zachowywały się normalnie, a w dodatku jeszcze paliły. Na parkiecie też niczego nie zauważyłem, mimo że dałem jeszcze pół kropli :( zresztą przy Drum N Bass nie da się "normalnie tańczyć" .

Jednym słowem porażka, ale było dużo także w tym mojego udziału :roll::) , ale nic człowiek uczy się na błędach (szkoda że na swoich).

 

Może mi ktoś poradzić co zrobić żeby fero miało mocniejsze działanie, znacie dobre perfumy które poprawią siłę NPA :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, byłem w klubie i użyłem jednej kropli NPA za uchem i trochę na brodę, na miejscu spotkałem koleżanki z liceum, ale muszę powiedzieć, że fero nie zadziałało, zachowywały się normalnie, a w dodatku jeszcze paliły. Na parkiecie też niczego nie zauważyłem, mimo że dałem jeszcze pół kropli :( zresztą przy Drum N Bass nie da się "normalnie tańczyć" .

Jednym słowem porażka, ale było dużo także w tym mojego udziału :roll::) , ale nic człowiek uczy się na błędach (szkoda że na swoich).

 

Może mi ktoś poradzić co zrobić żeby fero miało mocniejsze działanie, znacie dobre perfumy które poprawią siłę NPA :?:

 

z perfumow polecam DKNY, 212 od C. Herrery i CK ONE

 

Jednym słowem porażka, ale było dużo także w tym mojego udziału

 

znaczy sie wiesz, ze cos zrobiles zle, czy o co Ci chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie i wszystkiego dobrego w nowym roku i przede wszystkim fajnych lasek życzę wam, a drogim forumowiczkom nieprzeciętnych chłopaków :D

 

W związku z tym, że zawsze po każdej imprezie wstaję o 10 :lol: opiszę wam wrażenia z mojego Sylwestra...

 

Impreza była kameralna- 9 osób i w tym 2 dziewczyny.

 

NPA dałem także dwóm kolegom :lol: , ale i tak to ja używałem najwięcej bo miałem fiolkę.

 

Muszę powiedzieć, że jedna dziewczyna w miarę czesto patrzyła się na mnie, prosto w oczy (może to też dlatego, że nie znała mnie) ale jak siedziałem przy didzejce (tak mielismy 2 DJ'ów 8) ) składając życzenia przez mikrofon nie wiem dlaczego ocierała się o mnie :roll: , do tańca też mnie wyrywała...

 

Nie wiem czy w tym przypadku zadziałało fero, bo miało je takze na sobie moich 2 kolegów, ale ja miałem je tylko na sobie na wspólnych zakupach i może ten zapach był kojarzony ze mną.

 

Jednak impreza szybko upadła, jeden chłopak dostał zgona :( (piwo + wódka-brawo :lol: ) i od północy do 2 dziewczyny z niektórymi chłopakami opiekowali się nim, a ja z resztą piłem, ale pić trzeba umieć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jesli juz tak opisujemy to:

 

poczatek imprezy o 19 (mieszkanie, 20 typa, dobre naglosnienie, strobo)

 

NPA bylo i na szyi i na nadgarstkach...

 

ok.20 po malej libacji troche potanczylem, z tego co pamietam to tanczylem w gronie dziewczyn, ale mlode siksy to byly (po 16-17 lat)

a jedna troche zmyslowiej, ale bez ekscesow, bo ani tanczyc nie umiem, a na glowie mialem dobrze..

 

Hm, spytam sie ludzi jak sie bawilem dokladniej, bo sam niewiele pamietam, film mi sie urwal juz o 21 i sylwestra przespalem :P

 

PS. wypadek na schodach, uderzenie glowa o sciane...

 

wiec wczoraj testowanie nie wyszlo jakos za***iscie

 

szczesliwego nowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cóż, po dłuższym czasie (po lekturze http://www.seductionpoland.pun.pl/ oraz http://www.uwodzenie.fr.pl/ ) doszłem do wniosku, że feromony nie są mi i Wam potrzebne. IMO używanie feromonów na podryw jest oznaką braku pewności siebie, niskiej samooceny. Fero niczego nie zmieni podczas podrywu i waszego życia. Myślę że lepiej rozwijać swoją osobowość, budować pewność siebie, uczyć się sztuk uwodzenia, umiejętność rozmowy i rozumienia kobiet itd. itp. Od samych feromonów ważniejsza jest mowa ciała alpha :D nasze nastawienie do życia i do innych ludzi.

Szkoda wydawać kasy na feromony, zresztą używając ich oszukujemy siebie i innych(wiecie co mam na myśli) a w dodatku można się od nich uzależnić :x

 

FERO TO SAMO ZŁO :evil:

tyle miałem do powiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze mało wiesz o feromonach,one nie są tylko po to by podrywać.

Poprawiają też stosunki społeczne,jeśli masz juz swoja kobiete to wzmacniają

doznania podczas seksu.Nierozumie dlaczego piszesz że "fero to samo zło",przecież człowiek wytwarza naturalnie feromony,takim go stworzyła natura. Niestety ich naturalne wytwarzanie zanikło z czasem i dlatego my używamy tych ,które zostały wytworzone syntetycznie.Czy idąc do urzędu załatwić sprawe będziesz podrywał urzędniczke(urzędnika),wydaje mi się że nie był by to dobry pomysł, i dlatego tu przydaja się feromony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajni sa tacy ludzie ktorzy przeczytaja pare postow na forum o uwodzeniu i zaraz sobie wkrecaja jakimi to podrywaczami nie zostana i jak to swiat nie ma przed nimi granic :lol:. Moze jak zaczniesz wiedze uzyskana na forach wprowadzac w zycie to sie przekonasz ze to wszystko nie jest takie proste jakby sie wydawalo, a powiedziec: dzis zbuduje pewnosc siebie, to mozna, ale rownie dobrze mozna sobie zalozyc: dzis zarobie milion dolarow - teoretycznie wykonalne, praktycznie juz troche gorzej :). Ale pewnie i tak skonczy sie na czytaniu, bo wiekszosc po pierwszych niepowodzeniach wraca do "podrecznikow" i zostaje wsrod nich na zawsze :). A fero polecaja najlepsi szkoleniowcy w PL z WL i nie dlatego ze nie potrafia bez nich podrywac, ale dlatego ze z nimi ejst po prostu latwiej i szybciej, tak jak latwiej i szybciej jezdzi sie samochodem niz chodzi na piechote :).

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mam wrazenie ze nie poznales fero lub nie wiesz co to są fero....

 

mam wrazenie ze ciągle myslisz jak ludzie z poza kregu wtajemniczonych ze jak fero dzialaja to laski na ciebie lecą.Mowisz ze fero to oszustwo????

hmmmm a nie zauwazyles ze podryw to tez jest manipulacja????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

PROWOKACJA

 

heh, właśnie chciałem zobaczyć jakie będą wasze reakcje po moim krytycznym poście o fero.

 

Ale myślę, że ważniejsza od fero jest pewność siebie, BL i działanie 8)

narazie po uzywaniu fero nie widzę, żeby coś to pomagało, ale na imprezach jak biorę NPA pod nos to jestem nieźle nakręcony i łatwiej jest zagadać do dziewczyn :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

niestety po używaniu nie widziałem żadnych efektów :( w klubie fero na pewno nie działają zresztą to niemożliwe, a nawet jak umawiałem się z kilkoma dziewczynami to nic nie zauważyłem szczególnego w ich zachowaniu, nie wiem niestety fero nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, gadasz głupoty. Działa, działa i to bardzo dobrze. Sam napisałeś, że jesteś "nieźle nakręcony" pod ich wpływem. Kto wie, dziewczyny z którymi przebywasz być może też, ale tego nie zauważyłeś, bo kto wie jak zachowałyby się bez ich udziału..

NPA sprawia, że jesteś postrzegany (czytaj wyczuwany :)) jako bardziej "maczo", silny samiec, ale niekoniecznie sprawi, że laski zaczną kleić się do ciebie na parkiecie. Fero bardzo pomaga, choć zgodzę się z Tobą, że gdy się nie ma postawy, żaden wspomagacz nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony dzialaja w 100% :D

Zalezy co chcesz osiagnac z ich pomoca a naprawde mozesz wszystko :D

Zalezy jakie proporcje stosujesz dla nie ktorych dziewczyn bedziesz wydawal sie zbyt agresywny :D jak na początek .

Sprobuj uzyc chikare naprawde w polaczeniu z agresywnymi feromonami ona zdziala cuda :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności