Skocz do zawartości

powrót po paru latach


doktorek37

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

patrzę na jedno ze swoich ulubionych forów internetowych i smutno mi się robi, że ono po prostu zamiera, ale jeśli wszyscy zachowują się jak ja - tzn. mają swoje doświadczenia z fero, ale nie dzielą się nimi z resztą to trudno się dziwić. :D

do fero wróciłem po paru latach. wtedy moim wyborem było, jak pewnie większości - Pheromax plus NPA. owszem, działało...

wtedy testowałem je głównie na nowopoznanych kobietach. jako osoba skryta i nieśmiała widziałem ogromną różnicę przy randkach z fero i bez nich. wtedy uwierzyłem w ich moc.

ta wiara trwała dopóki nie kupiłem BTB. moje pierwsze spotkanie z nimi było totalnym niewypałem.przynajmniej wtedy tak to odebrałem.

ale o tym innym razem w innych działach. teraz wróćmy do związku. a trwa on jużdobrze ponad 10 lat.

po paru latach postanowiłem powrócić do świata fero. z prozaicznego powodu. mój związek przechodził kryzys. w takiej sytuacji nie tylko fero człowiek sie chwyta - brzytwa też się nada. :)

i tu podkreślę, że moja partnerka jest chyba wyjątkiem. zauważyłem bowiem, że osoby, które znają mnie od dawna nie są podatne na działanie fero. co innego osoby nowo poznawane i takie, które spotykamy okazjonalnie (ale o tym kiedy indziej i w innych działach).

natomiast moja partnerka poddaje się fero w sposób nieprawdopodobny (aż strach pomyśleć, jak ktośś inny spróbuje ją tak podejść). zawsze kiedy nałożę na siebie fero, wręcz łasi się do mnie jak napalona kotka. i zawsze przypadkiem :D jej pieszczoty i pocałunki skupiają się na miejscu w którym je zaaplikowałem. gdziekolwiek ono by nie było...

w tej chwili używam NPA i BTP, które to w mojej ocenie spokojnie dorównują Pheromaxowi, jeśli chodzi o uwodzenia. a sam za pierszym podejściem pięć lat temu miałem je za nieprzydane w tej kategorii.

 

może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami, jak chodzi o fero w stałym, długim związku? i w uwodzeniu też... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności