Skocz do zawartości

Pheromax Woman


Justysia1a

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo mile zaskoczona tak szybką przesyłką;) Wczoraj o 14 zostały wsyłane a dzisiaj już po południu były u mnie;) Za to wieki + :)

Odrazu je urzyłam i co poczułam na początku? Zapah alkoholu i taki dziwny zapach jakby potu:| Bardzo nie przyjemny zapach..

No więc wyszłam odrazu zeby sprawdzić działanie.. Ale cóż .. spotkałam tylko znajomych którzy jakos nadzwyczajnie byli dla mnie mili..

Mam nadzieję że warto było wydac trochę kasy:)

 

Dzisiaj moze wybiore się na impreze to zobaczymy jak działaja feromony w klubach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc odpisuję;) Byłam na imprezie no i naprawdę jestem bardzo zaskoczona:D

Gdy tylko weszłam na sale i postałam jakies 5 min podszedł do mnie chłopak i poprosił do tańca.. Później zobaczyłam znajomego który kiedys mi się podobał.. Stanęłam od niego jakies 2 metry ale nie podchodziłam do niego. Za jakies 7 min stoi przede mną i się wita. (jeden problem bo był z dziewczyną:( ) Rozmawialismy chwilę no i poszedł.

 

Następnie tańczyłam z moją siostrą cioteczną i zaraz dołączyło do nas około 8 facetów:D Każdy starał się stac jak najblizej mnie;)

 

A i jeszcze jedna fajna sytuacja:D Tańczę sobie a za mną taka parka :D I chłopak co chwile ocierał się o mnie plecami..

 

Później ten który kiedys mi się podobał podszedł do nas i zaczął tańczyć obok mnie.

 

Moja koleżanka powiedziała że paru gości ciągle na mnie spogląda:D

 

Nie wiem czy to zasługa tylko feromonów;D Ale mimo wszystko widać ich działanie;)

 

Naprawdę warto zakupić taki towar:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ja po Pheromax Woman zauważyłam podobne efekty. Koleżanki mówią, że faceci patrzą z zainteresowaniem. Tańczą w klubie koło mnie itp. Niestety, na znajomych z klasy to działa w bardzo znikomym stopniu. Niczego bardzo specjalnego nie zauważyłam, ale to jeszcze nie dowód na to, że feromony nie działają! Bo działają, a ja sama po Pheromax czuję się naładowana energią i bardziej pewna siebie. Niedługo przyjdzie pora na przetestowanie BTB :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
A podobno Phx women nie "pachnie" aż tak jak men...

Muszę potestować feromony przeznaczone dla kobiet :)

Zobaczymy jakie będą efekty :D

 

Nie ma to jak eksperymenty... :D Ciekawi mnie czy facet używając odpowiedniej ilości feromaxu dla kobiet mógłby poprzez działanie feromonów na podświadomość innego mężczyzny zostać odebrany jako "atrakcyjny" jak to bywa w przypadku kobiet? :shock: Czy ktoś interesuje się fero na tyle by móc odpowiedzieć na to dziwne pytanie?? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mężczyzna pachnieć będzie jak kobieta. Niekoniecznie spodobać się to może innemu mężczyźnie, zwłaszcza homoseksualiście.

 

Homoseksualiści, w przeciwieństwie do mężczyzn heteroseksualnych, pozytywnie reagują na feromony męskie.

 

Mężczyźni zawsze powinni stosować feromony dla mężczyzn. Niezależnie od orientacji seksualnej.

 

Może jednak się zdarzyć, że w specyficznych sytuacjach, mężczyzna pachnący feromonami kobiecymi będzie odbierany bardzo pozytywnie. Kwestia warta sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mężczyzna pachnieć będzie jak kobieta. Niekoniecznie spodobać się to może innemu mężczyźnie, zwłaszcza homoseksualiście.

 

Homoseksualiści, w przeciwieństwie do mężczyzn heteroseksualnych, pozytywnie reagują na feromony męskie.

 

Mężczyźni zawsze powinni stosować feromony dla mężczyzn. Niezależnie od orientacji seksualnej.

 

Może jednak się zdarzyć, że w specyficznych sytuacjach, mężczyzna pachnący feromonami kobiecymi będzie odbierany bardzo pozytywnie. Kwestia warta sprawdzenia.

 

Witam,

Moze w ten sposob udalo by sie nakrecic lesbijki do pewnej figury

geometrycznej:-)

 

Pozdrawiam,

R

 

Ps. mam nadzieje, ze to forum nie jest cenzurowane przez pewne ugrupowanie polityczne...bo jak tak, to pewnie zagwarantowalem sobie juz podsluch:-) a takze inwigilacje rodziny do 2 pokolenia w przód i w tyl;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nawiązując do tematu, jedna z klientek właśnie napisała, iż po tym, gdy zaaplikowała z ciekawości Pheromax MAN, znajomy homoseksualista, którego spotkała na ulicy, reagował bardzo żywiołowo. Zachowywał się inaczej niż zwykle, był pobudzony, dużo opowiadał o sobie, dużo pytał, komplementował i nie chciał się rozstać. Jak napisała, na co dzień nie pałał takim entuzjazmem w stosunku do niej.

 

Potwierdza się więc w praktyce, że feromony dla mężczyzn bardzo dobrze działają na mężczyzn homoseksualnych, niezależnie od tego czy są zaaplikowane na mężczyznę, czy też na kobietę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

HEHEHE ja kupiłam go niespełna miesiąc temy na początku nic specjalnego sie nie działo takie tam miłe spotkania itp. Ale ostatnio byłam na imprezie i od tak zaaplikowałam jedna dawke na szyje huhu co to sie działo mała knajpka a wszyscy faceci zerkali tylko na mnie kiedy wyszlam na parkiet wkoło tylko męzczyzni a kobiety z zazdrosnymi spojrzeniami. Nom nie powiem wygladam nie najgorzej 174 super figura miła bużka ale nigdy nie miałam takiego wziecia na imprezach normalnie szczena mi opadła aaaaa i jeszcze jedno użyłam pheromax na egzaminie i.... pan profesor wyjatkowo miły przyznał ze w sumie nic nie uczyłam sie ale mi zaliczy egzamin po mnie oblał 15 osób które na pewno umiały duuuzo wiecej niz ja :o:P:D Nie wierze w przypadki jeszcze jedna próbka sprawdze szkutecznosc i kupuje nalogowo sa super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w sobotnia noc powtórka no nigdy sie tak komplementów nie nasłuchałam wreszcie tanczyłam z chłopakiem który wpadł mi w oko SSSSUUUPPPEEEERRR ale to była koncówka czekam na kolejna próbke hym w srode wazny dzien przyda sie UCH uwielbiam te spojrzenia męzczyzn Jestem tam gwiazda i strasznie mi sie to podoba, a ilu mam juz znajomych. :P8):o:lol::wink::roll:

:twisted: ale fajne to

PS dac dziecku zabawke bo tak sie czuje jak 20 letnia dziewczynka która dostala złota rózdzke i moze miec co tylko chce heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności