Skocz do zawartości

Działanie feromonów


Emil988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Feromony kupiłem z czystej ciekawości, nie żebym uwierzył w to co pisze na forum...

Testowane przeze mnie feromony a także ich działanie to:

- Pheromax - xD, żart

- Alchemy - xD, żart, ciekawy zapach utrzymujący się bardzo krótko

- Edge - Bardzo ładny zapach utrzymujący się trochę dłużej, jakąś godzine, działanie - bez działania :D

Przykryte oczywiście dobrą wodą toaletową.

Testowałem je w wielu miejscach:

- W pracy: zero reakcji, koleżance której się podobam podobam się tak samo, a druga, obrażona jest dalej obrażona,

- W Centrach handlowych, supermarketach, na ulicy, itd. zero reakcji, żadnych dodatkowych spojżeń, uśmiechów nic z tych rzeczy

- W nocnych klubach - jak wyżej

Próbowałem testować je we wszystkich możliwych ilościach podanych na forumm, a także mieszałem je razem. Na pewno nie zrobiłem nic źle, starałem się być sobom, nie raz starałem się przybliżyć do kobiety żeby mogła się dobrze "nawąchać" :) , a także starałem się iść na spontan.

Udało mi się już w życiu poderwać dziewczyne na imprezie więc chyba nie jest ze mną najgorzej, ale foromony na pewno w żeden sposób nie pomogą :D. Ta strona przypomina mi pewne forum: I-doser na którym to ludzie wymyślają niestworzone historie a prawda jest taka że to tak naprawdę niedziała. Dokładnie takom też ma opinie te forum w internecie. Wcześniej też już próbowałem feromonów z allegro, niestety nazwy nie pamiętam, lecz muszę przyznać że miały znakomity zapach utrzymujący się bardzo długo lecz oczywiście także nie działały. Co by się działo na świecie jak by feromony naprawde działały. Zamiast feromonów polecam perfumy, na pewno mają lepsze działanie bo przynajminiej zapach ładny.Temat itak zostanie na pewno usunięty.

 

Dziękuję

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierz tego do siebie ale śmieszą mnie takie posty :D

... chodziłeś pewnie po centrum handlowym i czekałeś aż ci się któraś dziewczyna na szyje rzuci, albo piłeś piwo w barze i czekałeś aż Cie któraś zacznie podrywać? :D

 

No tak wymienione sytuacje są akurat prawdziwe i wiem z doświadczenia że feromony w takich sytuacjach nie działają... ale to nie jest tak że One nie działają wogóle, bo ja Ci powiem że zdziwiłbyś się ogromnie... weź się chłopie psiknić <> kropelką a potem zaproś dziewczynę do siebie, albo na piwo gdzieś, tylko poflirtuj z nią trochę a nie czekaj aż się rozbierze i striptease przed Tobą sama odwali bo się nabucha tym fero :D:D:D:D

... weź chłopie zrób coś ze sobą a nie marudź - bo z opisu wynika jakbyś nie miał wogóle jaj żeby do Panienki zagadać ...

 

a jeśli chodzi Ci o to forum to tak jestem przedstawicielem firmy sprzedającej te feromony dlatego właśnie pisze takie pozytywne recenzje:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, może nie działają tak jak tego oczekujesz?

Ale skoro nie działają, to mam propozycję.

Użyj tak 4-5 psiknięć Pheromax-u... Ciekawe czy wtedy też nie zauważysz reakcji otoczenia. I nie mam na myśli Twojego zapachu, bo zakładam, że przykryjesz to dobrymi perfumami.

Ja kiedyś użyłem 3 krople NPA - bardzo ciekawe doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś jechałem załatwić ważną sprawę, bo trochę nawywijałem. Mając już swój sprawdzony mix użyłem PHX z BTB. W sekretariacie pani była na początku mało miła, ale że mówiłem do niej cicho :wink: to musiała się do mnie nachylać i dłużej przebywać koło mojej twarzy. Zaraz się stała bardzo miła i uczynna. Samo fero nie wystarczy, musisz mieć choć trochę prezencji, odpowiedni tembr głosu, zapach dobrej wody itd. Dopiero to wszystko się składa na cały obraz. Może jakiś szczegół w tobie zmniejsza zainteresowanie twoją osobą? Może niewłaściwie się ubierasz, poruszasz, czy zachowujesz? Mowa ciała mówi więcej niż słowa. Zobacz foto mojej kolekcji. Gdyby fero nie działały, to nie wydawałbym tyle setek złotych na nie. Ja nie mam skupułów, żeby się uśmiechnąć do przechodzącej kobiety, albo spojrzeć jej w dekolt, lub na nogi. I wiesz co? Kobiety odbierają to pozytywnie. Ale trzeba mieć to coś w sobie. Poszukaj, poradź się koleżanek, popatrz na innych. Pamiętaj, że feromony działają bardzo subtelnie. Poprawiają kobiecie nastrój. Co z tego, że staniesz koło niej i ona poczuje fero? nawet jak jej się nastrój poprawi, to się pierwsza do ciebie nie odezwie. Ale jak zagadasz do niej, to będzie dla ciebie znacznie milsza. Od ciebie potem zależy, czy zepsujesz wrażenie, czy wykorzystasz to i umiejętnie poprowadzisz rozmowę. Jeśli myślisz, że się spsikasz i laski będą się za tobą oglądały, to muszę cię wyprowadzić z błędu. Fero działa w swerze psychicznej, uczuciowej, a nie wizualnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziłeś pewnie po centrum handlowym i czekałeś aż ci się któraś dziewczyna na szyje rzuci, albo piłeś piwo w barze i czekałeś aż Cie któraś zacznie podrywać?

No właśnie nie bo wiedziałem że nie będzie działało, traktowałem to tylko jako dodatek tak jak perfumy

kropelką a potem zaproś dziewczynę do siebie, albo na piwo gdzieś, tylko poflirtuj z nią trochę

No niestety ale tego też próbowałem i żadnej różnicy nie zauważyłem, striptizu też nie było :lol:

weź chłopie zrób coś ze sobą a nie marudź - bo z opisu wynika jakbyś nie miał wogóle jaj żeby do Panienki zagadać

Nie marudze, tak tylko piszę :) , w czasie kiedy używałem feromonów odważyłem się zagadać do "Panienki" a także drinka wypić ale to nic nowego.

a jeśli chodzi Ci o to forum to tak jestem przedstawicielem firmy sprzedającej te feromony dlatego właśnie pisze takie pozytywne recenzje:D

No jak byś mógł pisać negatytwne opinie, Chłopie :D

Cóż, może nie działają tak jak tego oczekujesz?

Problem jest tego typu że nie widzę różnicy

Użyj tak 4-5 psiknięć Pheromax-u... Ciekawe czy wtedy też nie zauważysz reakcji otoczenia.

tyle na raz nie próbowałem, po 2 kroplach PHX i 6 potarciach husteczką The Edge (max jaki kiedykolwiek użyłem) idąc do nocnego klubu brat powiedział mi że czuć mnie na kilometr na ulicy, specjalnie użyłem wtedy mało perfum bo wiedziałem że mam dużo już na sobie zapachów

zapachu, bo zakładam, że przykryjesz to dobrymi perfumami.

Używam "Lacoste Red" niewiem czy bardzo dobre ale mi się podoba

nawet jak jej się nastrój poprawi, to się pierwsza do ciebie nie odezwie. Ale jak zagadasz do niej, to będzie dla ciebie znacznie milsza

No właśnie zagadałem, była z koleżankami ale mam jaja, tomtom :) , i była bardzo niemiła. Użyłem 2 krople Phx i 4 potarcia The Edge ( za dużo?). Może to o to chodzi w tym. Nie mam tylko negatywnej opini o feromonach bo wydaje mi sie to dobry patent. Ktoś kto zawsze bał się podejść, zagadać dostaje wiary w siebie bo myśli że fero mu pomogą, ale jak by spóbował bez było by to samo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, akurat nie jest to samo zachowanie z fero kontra bez fero...

 

... a jest dobry sposób żeby to sprawdzić...

 

spsikać się fero, siąść i nic nie robić ani nie mówić nic szczególnego w gronie osób które już Cię długo znają... i ja, może nie za każdym razem, ale prawie zawsze widzę całkowicie inne zachowania osób pod wpływem np BTB są bardziej skupieni na mojej osobie i jak by oczekują mojej aprobaty (kto kiedykolwiek był w towarzystwie pięknej kobiety wie co rozumie przez 'szukanie aprobaty') oraz jeśli akurat jest imprezka to centrum imprezki i zainteresowania przenosi się bardziej w kierunku skąd bije fero i efekt jest tym silniejszy czym mniej koncentrujesz się na fero i czym mniej oczekujesz że fero za ciebie wszystko zrobi, najlepiej to wogóle mieć w du**e całe fero, i stosować jak naj mniej, a potem oceniać efekty bo czym więcej tym gorzej!!!!!!, własnie dzisiaj dałem próbkę koledze i ludzie reagowali na niego a potem zupełnie przestali się nim interesowawać kompletnie ku jego zdziwieniu i chyba niezadowoleniu, a na mnie jego fero przestało w pwenym momencie kompletnie dzialać - bo przesadził??? JAK sĄDZICIE?

 

faktycznie może być w tym coś z autosugestii, ale nie sądzę żeby osoby postronne same do Ciebie zagadywały i opowiadał o własnym życiu, nawet kiedy nie masz ani trochę ochoty by wogóle nawiązywać jakikolwiek kontakt, a ja tak miałem w poczekalni u lekarza, akurat siedzialem tyłem do Pana a miałem spryskany BTB tył uszu oraz żuchwy

 

co więcej, nawet jeśli by feromony nie działały u ludzi to są prowadzone badania które mówią że kiedy facet się stresuje boi kobiet to One wyczuwają jego zapach, np z ubrań takiego faceta i odbierają go negatywnie znaczy ten zapach ubrania po takim facecie, jest udowodnione

a jeśli chodzi o zwierzęta, to proponuje wychodowac mole kuchenne i potem kupić sobie pułapkę na mole feromonową :D

 

ja wiem ze to dziala i czym mniej tym lepiej , jest jeden minus po tym BOLI GLOWA!!!!!!! :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chusteczki The Edge, jednak ich nie używałem. Wprawdzie TE jest słabsze od NPA, ale wydaje mi się, że 4 potarcia i jeszcze PHX to za dużo.

Jeśli dziewczyna była niemiła, to właśnie mogłeś doświadczyć, że fero działa. Taki jest efekt oprzedawkowania, negatywne nastawienia kobiet. Druga sprawa, że była z koleżankami, a do takiego podrywu trzeba być przygotowanym. W gronie koleżanek ciężko jest wyrwać dziewczynę. Tym bardziej jeśli spotkała się pogadać z koleżankami o kobiecych rozsterkach i problemach, a nie w celu pójścia na podryw. No i jeszcze zależy jaki dzień.

 

Napisz jak byłeś ubrany i co powiedziałeś/ mówiłeś zagadując?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak byłeś ubrany i co powiedziałeś/ mówiłeś zagadując?

Ubrany byłem zwyczajnie: koszula, spodnie dżinsowe. Spytałem czy zatańczy, tak po prostu. Potszedłem do niej pewny siebie ale się nie narzucałem, odezwałem się pewnym głosem, patsząc się jej głęboko w oczy. Ona uśmiechneła się, powiedziała że jestę fajny ale żebym se (mówiąc delikatnie) poszedł.

Za dużo użyłem? dzisiaj użyję 1 krople i 2 potarcia, nie przejmuję się że może być za mało, zobaczymy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności