Skocz do zawartości

Fleurety

Legendarny Ferumowicz
 • Zawartość

  167
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Fleurety

 1. Maxymalna dawka PHX+BTB. - maźnij 3 razy patyczkiem PHX: 1. kość policzkowa lewa, 2. kość policzkowa prawa. 3. szyja na wysokości obojczyka lub pod nosem, jeśli chcesz się całować z dziewczyną. - pół kropli do 1 kropli BTB na szyję pod uchem i to samo po drugiej stronie. Możesz też raz psiknąć PHX na tors z odległości 25 cm.
 2. PHX najlepiej działa w miksie. Ja też nie widziałem efektów po samym PHX, za to w połączeniu z BTB zawsze działał bezbłędnie. Co do przyjaciółek, to mi również się wydaje, że może je zrażać NPA. To bardzo specyficzne feromony. W klubie jest duszno, dużo potu, a w nim masa naturalnych i sztucznych feromonów. Do tego dochodzi dym z papierosów, ciężkie powietrze itd. Dlatego tam stosuje się odrobinę większą dawkę i przysuwa jak najbliżej faceta. Po za tym usmiech i filuterne spojrzenie NPA same w sobie są bardzo mocne. Z jednej strony klub to miejsce, gdzie faceci przychodzą poderwać dziewczynę na noc, z drugiej strony masz tam dużą konkurencję. Poza klubem spróbuj pół kropli NPA i 3 maźnięcia wężykiem PHX. (Niestety od otwierania buteleczki, będzie Ci szybko parował). Każdy niestety musi sam dobierać feromony i dawki. Pamietaj, że jeszcze masz swoje naturalne i każdy człowiek ma je w innym składzie i proporcjach. Jeśli chodzi o perfumy, to na mnie działają raczej lekkie. Wiele kobiet lubi używać ciężkie i duszące perfumy. Ale to oczywiście kwestia gustu. I tak mężczyźni przede wszystkim najpierw oceniają kobietę po wyglądzie.
 3. Ogłoszenie nie aktualne. Obecnie handluję bronią na Bliskim Wschodzie.
 4. Kupujcie, kupujcie!!!! Jedyna taka okazja!!! Tylko teraz odrobina magii na święta i Nowy Rok. Dodaj sobie uroku za pomocą tych cudownych magicznych mikstur, albo podaruj to szczęście pod choinkę, komuś innemu
 5. HO HO HO, MIKOŁAJ POWRÓCIŁ!!! __________________________________________________ Nowe, nie używane feromony po bardzo atrakcyjnej cenie!!! Uwaga!!! W sprawie zakupu proszę się ze mną kontaktować przez e-mail p6orion@gmail.com. Nie przez wiadomości forum. PHX Oxitocin Man 250 zł Nowe, nie używane, zapakowane. Normalna cena 307 zł. ZAOSZCZĘDZASZ 53 PLN!!! ____________________________________________ P6 Mega (10 krotny koncentrat - do rozcieńczania w perfumach) 145 zł To o wiele bardziej skoncentrowane feromony niż P6 Super!!! Bardzo wysokie stężenie!!! SUPER OKAZJA!!!! Normalna cena 50,17 EUR lub 198,12 PLN. ZAOSZCZĘDZASZ 53,12 PLN ____________________________________________ P6 Super (2 krotny koncentrat) 95 zł To stężone feromony o bardzo wysokiej jakości!!! Dawka = pół psiknięcia! Duża ilość w buteleczce starczy na baaardzo długo!!! SUPER OKAZJA!!!! Normalna cena 165,71 zł. Na feromony.pl w promocji po 129 zł. ZAOSZCZĘDZASZ 34 PLN http://feromony.co.uk/content/view/114/62/ _____________________________________________ NPA MAN 105 zł Normalna cena 126 zł. ZAOSZCZĘDZASZ 21 PLN!!!
 6. UWAGA!!!!! WALENTYNKI!!! Powyższe ogłoszenia z okazji Walentynek są aktualne. Zafunduj sobie PHX z Oxytocyną, żeby miłość kwitła w Walentynki i długo po nich. CENY SĄ PODANE RAZEM Z PRZESYŁKĄ! MĘSKIE: NPA 5 ml. 110 zł. PHX Oxitocin 267 zł. - Nowe, nie używane, ale było otwierane pudełko. Okazja!!! PHX Oxitocin 285 zł. - Nowe, nie używane, zapakowane. P6 Super (podwójny koncentrat, czyli 2 razy więcej od zwykłego koncentratu). Cena 100 zł. P6 Mega (10 krotny koncentrat - do rozcieńczania w perfumach) 145 zł. DAMSKIE: Alchemy 35 zł. _________________ Feromony przyjazne dla środowiska Uwaga!!! W sprawie zakupu proszę się ze mną kontaktować przez e-mail p6orion@gmail.com. Nie przez wiadomości forum.
 7. Co mam ci doradzić z perfumami? Perfumy, to kwestia gustu. Nie mają nic do fero. Popytaj kobiet na forach jakie lubią męskie zapachy. Zwykle 3 psiknięcia są akurat.
 8. Dokładną odpowiedź masz powyżej. Poza tym na tym forum jest dużo odpowiedzi na ten temat. Wystarczy wstukać w forumowej wyszukiwarce PHX i BTB.
 9. Ja używałem 3 maźnięcia tym patyczkiem z próbki. 2 -3 przechylenia na palec są akurat. Najlepiej działa PHX + BTB. BTB używam 2 razy po przechyleniu na palec. Jeśli miałby być tylko jeden z tych fero, to do uwodzenia chyba lepszy PHX. Do BTB używam 3 maźnięcia wężykiem z buteleczki 14 ml.
 10. Nie znam się na damskich, ale z komentarzy kobiet, ktore czytałem, raczej odradziłbym ci eksperyment z NPA. Z drugiej strony jeśli podziałało The Edge, a to podobno zapachowa wersja NPA, to może NPA, też dobrze podziała, ale mix z PHX? Nie wiem. Uważam, że eksperymenty mozna sobie robić na ulicy do nieznajomych, albo jak się już z kimś jest. jeśli ci zależy na uwiedzeniu kogoś, to użyj tego co masz sprawdzone. Chyba, ze lubisz hazard. Albo zadziała negatywnie, albo pozytywnie 2 krople NPA, to już chyba za dużo. Z próbki PHX wystarczą 2-3 maznięcia patyczkiem bez ponownego maczania go. Przede wszystkim wyeksponuj nogi i biust Ubierz się sexy i jednocześnie elegancko. I uśmiech uwodzicielki, niewiny dotyk, zapach... Omotaj jego zmysły.
 11. Wszyscy poddajemy się cyklom biologicznym, w tym księżycowym. Mamy lepsze i gorsze dni. Pozatym feromony nie wykonają pracy za nas. To człowiek musi wysyłać odpowiednie sygnały. Jeśli się nie uśmiechasz, nie emanujesz pewnością siebie i energią, to nie budzisz pozytywnych emocji. Wcale nie trzeba być super ładnym. Wierz mi, że ludzie mili nawet jak mają wady, to przyciągają innych. Musisz wysyłać pozytywne emocje. Nie możesz czuć się zmęczony, małomówny, skryty, poważny, na dystans etc. Poza tym nie każdy dzień jest dobry. Jeśli podrywasz dziewczynę, uwodź ją, powiedz komplement, ale nie za dużo. Lawiruj wokół seksu,delikatnie, dwuznacznie. Nie bój się. jeśli dalej myślisz o tej kobiecie powaznie, to traktuja ją prócz najpiękniejszej i najseksowniejszej, również jak starą przyjaciółkę. Pokaż jej co sobą reprezentujesz - swój intelekt, mocne strony, zaradność, poczucie humoru, zaskakuj ją, podrocz się. Niech wie, że spotkania z tobą to przygoda, nieprzewidywalność, ale jednocześnie poczucie bezpieczeństwa. Pochwal też jej intelekt, ale nie koniecznie wprost. Przede wszystkim bądź sobą, ale zmobilizowanym, nie narzucaj się, nie mów zaraz, że kochasz i nie angarzuj się natychmiast. Pozwól by wszystko się działo naturalnie i kobieta tez miała nad tym kontrolę, a nie obawy.
 12. UWAGA!!!!! WALENTYNKI!!! Powyższe ogłoszenia z okazji Walentynek są aktualne. Zafunduj sobie PHX z Oxytocyną, żeby miłość kwitła w Walentynki i długo po nich.
 13. Fleurety

  Jak dłużej się kochać?

  Musisz się nauczyć zmieniać myśli i techniki oddychania. Ważny jest odpowiedni moment, żeby nie było za późno. Jeśli już masz silne podniecenie i wiesz, że niebawem będziesz dochodził, pomyśl, choćby o kolorze poduszki, albo o mleku w lodówce i weź głęboki wdech, jakbyś się relaksował i rozluźniał do medytacji. Z czasem sam załapiesz i to będzie naturalne. Nie napinaj mięśni, tylko się rozluźnij. I nie wtedy kiedy już dochodzisz, bo to będzie za późno. poza tym jak się oswoisz z kobietą i będziesz częściej uprawiał seks, to będziesz mógł dłużej. Najgorzej być kilka dni wyposzczonym, kiedy podniecenie się kumuluje. Myśl o partnerce i o sprawianiu jej przyjemności, nie koncentruj się na swoich doznaniach. Nie wiem czy dobrze napisałem, bo od lat się nad tym nie zastanawiam. Trzeba mnie było o to spytać 20 lat temu Żadne płatne kursy, które tu ktoś reklamuje ci nie pomogą. Już sama treść reklamy tego kursu mówi jakie to jest naciąganie naiwnych i jak ten kurs jest nic nie wart. Z resztą tą wiedzę masz za darmo w necie. Po prosu sam się musisz nauczyć tłumić podniecenie - kontrola umysłu i oddychanie.
 14. Tu raczej takiej oceny nie uzyskasz. Większość na forum nie używa żadnych FM, tylko markowe. Spróbuj sama i się przekonaj.
 15. Witam, proszę poczytać forum. Są tu odpowiedzi na to pytanie.
 16. Widać te feromony do ciebie nie pasują. Ja mam podobnie po zapachowej wersji NPA. Ogólnie mam silną i dominującą osobowość, więc unikam NPA. U mnie się sprawdza mix PHX i BTB. The Edge u mnie nie działało.
 17. Uwaga!!! W sprawie zakupu proszę się ze mną kontaktować przez e-mail p6orion@gmail.com. Nie przez wiadomości forum.
 18. CENY SĄ PODANE RAZEM Z PRZESYŁKĄ! MĘSKIE: NPA 5 ml. 110 zł. PHX Oxitocin 267 zł. - Nowe, nie używane, ale było otwierane pudełko. Okazja!!! PHX Oxitocin 285 zł. - Nowe, nie używane, zapakowane. P6 Super (podwójny koncentrat, czyli 2 razy więcej od zwykłego koncentratu). Cena 100 zł. P6 Mega (10 krotny koncentrat - do rozcieńczania w perfumach) 145 zł. DAMSKIE: Alchemy 35 zł. _________________ Feromony przyjazne dla środowiska
 19. Jak przetestujesz, to napisz, czy faktycznie tequila tak rozbraja kobiety
 20. Oferta nadal aktualna. Niedługo ceny będą wyższe. Pan premier zapowiada podatek od feromonów
 21. Zawsze istnieje ryzyko przedawkowania. P6 jest podwójnym koncentratem, co oznacza, że optymalne jest pół psiknięcia. łatwo je przedawkować, a wtedy efekt jest odwrotny. Albo może nie tyle odwrotny, co ludzie uciekają. Nie wiem czy ze strachu, czy z niechęci Próbowałem mieszać P6 z PHX i BTB na raz, wtedy właśnie mocno przedawkowałem. innych prób mieszania P6 nie podejmowałem, bo uważam, że samo działa tak, jak ma działać. Spróbuję jeszcze kiedyś zmieszać P6 z PHX dla testu, bo PHX nie zawiera Androsteronu i się nie przedawkuje. Tak na marginesie P6 ma jeszcze jedną zaletę, o której nikt nigdy nie pisał. Zawiera składniki typowe dla perfum, w tym powstrzymujące rozkładanie potu i feromonów przez bakterie.
 22. The Edge nie jest zamiennikiem PHX. Osobiście uważam, że The Edge jest kiepski. Dodawanie oxytocyny do feromonów uwodzących jest jednym, wielkim nieporozumieniem. Tu trzeba znać chemię organizmu. Czym jest oxytocyna? Kiedy jest wydzielana? Otóż oxytocyna jest hormonem/feromonem ściśle powiązanym z kobietami. Powoduje skurcze macicy. Kobiety wytwarzają oxytocynę w takcie seksu - w największej ilości przy skurczach macicy po osiągnięciu orgazmu. Wytwarzanie przez nie oxytocyny ma na celu zmniejszenie podniecenia mężczyzny po wszystkim i wzmocnienie więzi. Nie bez powodu faceci w czasie seksu gadają, że kochają kobietę. Oxytocyna jest również w spermie. Ma na celu poprawę nastroju kobiety i również utrzymanie więzi. Jak więc widać, jest to typowy feromon po seksie, a nie przed seksem. Każdy, kto używał sam PHX i PHX z oxytocyną zauważył, że te dwa produkty działają nieco inaczej. Substancje z oxytocyną budują głównie więź, a nie podniecenie. Wrzucanie wszystkich fero do jednego, to jak robienie jajecznicy przez kobietę nie umiejącą gotować. Jajecznica na winie: Co się nawinie, to na patelnię.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności