Skocz do zawartości

Feromony


artulitu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym kupić BTB lub NPA, ale nie wiem co lepsze. Więc chciałem się doczekać w końcu fachowej odpowiedzi, bo na innych forach to dzieci po lat 12.

Co myślicie o tych swego typu "wspomagaczach", znaczy chodzi mi o to czy one naprawdę działają czy to znowu jakaś podpucha i co myślicie o tych konkretnych dwóch. Tak, wiem są drogie, więc tu moje kolejne pytanie czy znacie jakieś tańsze odpowiedniki tego.

Z Poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeglądając waszą stronę tj. ferum.pl, czytałem i przeglądałem masę wiadomości i tematów na forum. Więc chciałem się dopytać, otóż....idę na imprezę i nie miałem nigdy problemów z dziewczynami, ale doszedłem do wniosku, że szczęściu należy pomagać w jakiś sposób :). Chce wziąć jakiś "specyfik" na......hmmm zauroczenie dziewczyny, poflirtowanie z nią i .....może coś więcej ;).

I chciałem się dopytać co doradzacie:

1) żebym kupił PHEROMAX MAN + NPA - ale mam ograniczone fundusze, więc chce się zamknąć w 300 zł i musiał bym kupić mniejsze buteleczki

2) czy żebym kupił PHEROMAX Oxytocin Man (14 ml).

 

Co było by lepszym, a zarazem efektywniejszym preparatem?

 

A może po prostu poradzicie jakiś zupełnie inne zestawienie. Jestem ciekawy innych propozycji, gdyz zastanawiałem sie jeszcze nad BTB Men + NPA, ale na forum nie było, aż tak pozytywnych komentarzy na BTB, tylko właśnie raczej na PHEROMAX.

 

Jeszcze nigdy nie eksperymentowałem z feromonami i nam się tyle co wyczytałem :/

 

Także co myślicie o takim zestawieniu i co możecie innego, może lepszego, polecić??

 

Z Poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... znaczy to jest 18 brata młodszego i idę tam z.... nawet nie wiem jak nazwać to coś co jest pomiędzy mną a tą dziewczyną, a związek jest chyba ok. Ale myślę że jakbyśmy zrobili pierwszy krok to by się już dobrze potoczyło.

Czyli zwykły PHEROMAX jest na zabawę, a z Oxytociną na związek i tylko tym się różnią te produkty:) dobrze zrozumiałem :)

 

Ale w każdym razie myślisz, że jak na pierwszy raz zwykły PHEROMAX Men jest dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSTE - PHX, JEZELI jestes nie smialy NPA. ;p

 

Ja prefereuje phx,

 

bierz pod uwage, że na niektore kobiety dziala phx, na niektore npa , na niektore btb itp/............ albo jest tak ze wszystkie dzialaja na jakaś kobieta ,badz czasem bywa ze wogole nie dzialaja .;p

 

i oczywiscnie nie mysl ze raz nalozysz fero i kobitki sie zleco.....to tak nie dziala;p po pierwsze dziala na osoby nowe najbardziej, po drugie musi byc Twoja inicjatywa , no i po trzecie

To jest tylko dodatek w twojej atrakcyjnosci nie podniesi Ci poziomu z 1 do 10 ;dp

 

JEzeli intersuje Cie jeszcze team PHX poszukaj na forum. poczytaj i sie przekonaj jak nalezey je uzywac....

 

pozdrawiam;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ziomuś, na czym to mniej więcej polega :).

To jest po prostu, żeby hhmm..... dziewczyno-koleżanko-przyjaciółka i ja, zrobili tak jak by pierwszy "lepszy" krok. Bo w sumie sam nie wiem czego chce.... ale myślę sobie, czemu by nie spróbować. Boje się tylko, że jak nie wyjdzie nam to.....wiadomo - zero odzywania, spotykania itd.

Nigdy nie maiłem problemów z dogadywaniem się z dziewczynami, więc i mam świadomość, że te "perfumy" nie robią nie wiadomo jakiego żigolaka :), ale myśle że jest to swego rodzaju pomoc. TO chyba oczywiste, że to tylko od nas zależy jak to wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Generalnie Ja chusteczki dostaje jako gratisy,kiedyś widziałem w sklepie że można kupic,całe opakowanie,ale niestetety nie jestem w stanie Ci pomóc bo po prostu nie pamietam już tego sklepu ,pod jakim adresem się znajduje ale popytaj u nich http://www.feromony.pl/, pewnie sprowadzą Ci całe opakowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jedna rada z mojej strony: Liczysz na feromony???, licz na siebie. Odrobina przebojowości, odwagi i intelektu spokojnie ci wystarczy. Jeszcze zadbaj o własny wygląd no i nie wypij za dużo, bo laski nie lubią pijanych typów naprzykrzających im się. Ja używam Pheromax ale ze świadomością że żadna laska nie wykaże tobą zainteresowania bo spryskałeś się fero. Feromony jedynie mogą ci pomóc ale liczyć na nie nie możesz. Powiedzmy ze to 10% powodzenia. Ja po użyciu PHX czuje się rozluźniony i pewniejszy siebie, ale samo nic się nie zrobi i sam podchodzę do dziewczyny i proszę do tańca, później rozmowa, zaproszenie na drinka, numer telefonu i tak to się dzieje. Nie wierz w opowieści że laska gdzieś na ulicy kogoś poczuła i już ją pociąga, to brednie. Tak jak mówię, one tylko pomagają w osiągnięciu celu. Mi osobiście The edge nie pomaga, mam the edge w perfumie, phx 14ml i NPA i uważam że PHX jest najlepszy. Małe posmarowanie wężykiem i czuję się zaje**ście. Ale tak jak inni piszą, każdy feromon inaczej oddziałuje na każdego używającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie żartuj,logiczne że jak o siebie nie dbasz,nie myjesz sie,chodzisz w brudnym ubraniu,itd... to sorry, żadne feromony nie pomogą. Wydaje mi się że nikt taki nie kupuje fero bo po pierwsze szkoda mu pieniędzy albo kupuje na allegro za 40,-zł i oczekuje efektów,żenada. Co innego kompleksy,z tego się wyrasta,dojrzewa emocjonalnie albo nie i nie ma reguly bo kazdy czlowiek jest inny i ma inne problemy z samoakceptacją,ale to jest zupełnie co innego,nie ma nic wspólnego z feromonami. :roll: Jesli chodzi o same feromony to działają na kazdą kobiete,bez wyjątku,problem polega tylko na tym że kazda kobieta jest inna i inaczej odbiera zapach,po drugie rzecz gustu i upodoban..mi też nie kazda kobieta się podoba i nie z każdą poszedł bym do łóżka. Myśle też jak miniesz taką kobiete idac ulicą,czekajac na atobus,stojac przed nią w sklepie..jesli poczuje zapamięta Cię. I już na koniec.... Każda kobieta jest do zdobycia,sa tylko faceci do d**y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności