Skocz do zawartości
Zena

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Chcialem sie przywitac.

Jestem fanem feromonow od dluzszego czasu. Poczatkowo bylem do nich sceptycznie nastawiony szczegolnie po zamowieniu pierwszego flakonu. Jednak cos mnie przekonalo do zamowienia innych produktow z szerokiej gamy chemikaliow. Teraz nie zaluje wydanych pieniedzy i czuje sie lepiej stosujac feromony. W zasadzie zastanawiam sie czemu nie mialem checi zsocjalizowac sie z takimi samymi swirami (pewnie o podobnych zainteresowaniach) wczesniej, ale teraz to robie i zycze wszystkim udanych lowow i szczescia w kontaktach interpersonalnych. Ahoj! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rudegnoj

witam. jestem lekkim niedowiarkiem i chciał bym żeby ktoś i udowodnił że feromony naprawdę działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hallaus

Ale skąd mam wiedzieć, że feromon zadziałał a nie coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale skąd mam wiedzieć, że feromon zadziałał a nie coś innego?

Dobre pytanie. Ale wystarczy użyć np. BTB + Pheromax i iśc do klubu i nie sposób nie zauważyć, że jest inaczej niż zwykle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szczególnie na początku stosowania. Ja przy pierwszych kilku użyciach pheromaxa nie wiedziałem co się dzieje. Czułem się jak w jakimś filmie gdzie wszystkie dziewczyny w koło są mną zainteresowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zauważyłam działanie Pheromaxa na swoim facecie:) Użyłam go pierwszy raz, a na niego nałożylam swoje ulubione perfumy. Efekt był zdumiewający! Ukochany nie mógł się ode mnie oderwać. Sama się zastanawialam czy to feromony czy coś innego... Ale bez Pheromaxa takich efektow nie widzialam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@hallaus

Po dziewczyna powie Ci to :). Zawsze wszystkie powtarzają, że coś jest w twoim zapachu albo że ładnie pachniesz i wąchają szyję ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi