Skocz do zawartości

Czy wy też tak macie?


Arturxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Postanowiłem wkońcu napisać moją pierwszą historie :) .

Byłem kiedyś w klubie,przed pójściem zaaplikowałem pheromax i CHIKARE(próbka żel).Z natury jestem nieśmiały,ale tego dnia coś się zmieniło i myśle że to może być zasługa chikary,zachowywałem się całkiem inaczej,jakoś lepiej rozmawiało mi się z dziewczynami,robiłem rzeczy które nigdy mi się nie zdarzały. Niestety próbka mi się skończyła i nie moge więcej testów przeprowadzić :( .Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos widze u ciebie duże poczucie humoru :D .

 

Chodziło mi o działanie chikary.

 

jeden ciul i tak nic nie opisales

 

Z natury jestem nieśmiały,ale tego dnia coś się zmieniło i myśle że to może być zasługa chikary,zachowywałem się całkiem inaczej,jakoś lepiej rozmawiało mi się z dziewczynami,robiłem rzeczy które nigdy mi się nie zdarzały.

 

zastanow sie zanim bedziesz chcial cos opisac, tu nic sie nie moge dowiedziec, poza tym, ze zamieniles dwa zdania byc moze o pogodzie

 

hehehehheheheh

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhaha

do posta nizej, zeby nie smiecic..

 

DZIECIOM NEO NIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta reakcja , ktora napisales , ze inaczej sie zachowywales

to na pewno przez feromony , wiadome jest ze wplywaja one na podswiadomosc innego czlowieka jak i samego nosiciela np. moga podwyzszyc samoocene.

 

Z tym się zgodze.

Tylko mi konkretnie chodzi o chikare bo np. po pheromaxie i NPA czegos takiego nie czuję,przynajmniej w takim stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czułem to jak miałem onegdaj właśnie próbkę Chikary, użyłem pół i trochę Pheromax, potem następnego dnia też taką opcję, ale nie opiszę dokłądnie ,bo to było dawno. Jednak coś w tym było jak mówisz. Potem z flakonikiem już tak nie miałem, ale to pewnie dlatego, że flakon kupiłem po paru miesiącach używania feromonów i się już do tych wszystkich efektów przyzwyczaiłem. Najważniejsze, żeby inni się nie przyzwyczajali ;)

carlos, nie brechaj tak ludzi, bo to nie ładnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma ich w sprzedaży na feromony.pl

 

Na feromony.pl niema ,ale jest na www.sklep.devilnet.pl(kupili próbki od feromony.pl),próbka chikary kosztuje 23.90zł,czyli wychodzi na to, że za 215.10zł masz 9 próbek ,13.5ml(duża chikara 217zł 15ml).Poza tym podobno próbka ma mniejsze stężenie feromonów niż duży flakon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam (devilnet) jest chyba cena za 4 sztuki (4 sztuki są tam na zdjęciu), bo nie wierzę, że aż tyle to kosztuje.

9 próbek = max.18 użyć za 215zł? paranoja :lol:

jeszcze rozumiem 36 próbek = max.72 użyć za 215

zresztą na love-scent.com kosztuje to 9,95$ za 10 sztuk (i za każde następne 10 sztuk 9$), więc na polskie 22zl za 4 sztuki to i tak bardzo drogo.

liczę 1$=2,91zł.

 

hmmm... tak się teraz zacząłem zastanawiać, że przy obecnym kursie dolara do złotówki nawet się nieźle opłaca ściągać z USA feromony przy większym zakupie. Przesyłka tam chyba jest niecałe 7$ worldwide.

za 215zl to ja mogę mieć....

215zl to 73$, za to mam 66 próbek i przesyłkę do PL :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i17 i tu masz racje,lepiej się opłaca zamówić z USA bo jest dużo taniej. Na stronie sklep.devilnet nie pisze nic ,że są to 4 próbki tylko cyt."Możesz kupić 1,5 ml Chikarę w żelu", ta cena to jednak przegięcie :o ,w porównaniu z love-scent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chikara w żelu ma niższe stężenie, bo dajesz jej o wiele więcej niż "normalnego" produktu.

żel- 1-3 użycia (1,5ml)

duży produkt- (15ml)-5-15 użyć?

Przesada.

Osobiście liczę "psiknięcia" Chikaray. Może następnym razem zamieszczę zdjęcie i ilość dawek, jakie do tej pory użyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności