Skocz do zawartości

WItam dwa pytania na początek:P


DawidPLNY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowm użytkownikiem tego forum bo dopiero pare minut ale jestem zainteresowany ferromonami bo chce żeby życie było jeszcze ciekawsze i chciałem spytac sie tych co w tym siedzą i sie na tem znają jaka kombinacja jest najlepsza żeby poprostu najlepiej działała na dziewczyne chodzi mi o zapachowy i bezwonny. słyszałem też że chickara + pheromax ale niewiem aha i na ile dozowan starcza próbka pheromax pozdrawiam i dziękuuje z góry za odpowiedzi

 

 

 

aha już znalazłem że próbka pheromax to około 10 dozowan a co do feromonów to jeśli miałbym zamówic jeden to który polecacie zeby były jak najlepsze efekty pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niewiem czy sie nie mylisz 10 zastosowan :D

Dla mnie wystarczy delikatnie zwilzyc palec kulką i roscieram za ucho i efekty zaj***te :shock:

Próbke mam juz od 4miesiecy i jeszcze połowa mi została 8)

I prawie codziennie stosuje :D

Liczy sie jakość a nie ilość

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee przegięcie. 10 aplikacji? Śmiech normalnie. Kolega valery chyba się pomylił, albo oblewa się tym Pheromaxem.

Ja sobie zapodam jedną aplikację na palec i za ucho lub nadgarski i potem szyję to już mam dość. Strasznie śmierdzi ten Phx :( (Uwaga: Nie jest bezwonny!) przynajmniej dla mnie. Nie wiem jak na nie mogą lecieć dziewczyny (tak się zastanawiam). Może w połączeniu z Chikarą będą pozytywne efekty, jeszcze nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź też pod uwagę że te "10 zastosowań" są w zmniejszonym stężeniu iż w przypadku feromonów testery są słabsze :) a więc jeżeli zadziała tester to full version będzie jeszcze lepsza - ja od razu zaczołem od full version i całkiem całkiem dobrze jest ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mówiłem o próbce Pheromaxa. Na pewno więcej niż 10 zastosowań można zrobić, jestem więcej niż pewien. Ja mam za sobą narazie 4 i nie widać praktycznie w ogóle po fiolce, żeby cieczy ubywało :) Używam wg instrukcji, jedna aplikacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee przegięcie. 10 aplikacji? Śmiech normalnie. Kolega valery chyba się pomylił, albo oblewa się tym Pheromaxem.

 

takie jest moje doswiadczenie z probka w spray

(Uwaga: Nie jest bezwonny!)

feromony.pl pisząc bezwonny mają na mysli nieperfumowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feromony.pl pisząc bezwonny mają na mysli nieperfumowany

Masz rację nie jest perfumowany, ale wonny dla niektórych jest. Bo jak nazwać smrodek? :) No nic nie będziemy się kłócić, bo nawet tego nie chcę :)

Niektórzy to czują inni nie :)

 

Szczęśliwi Ci co jednak nie czują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja nie czuje tego smrodku wiec jestem szczesliwy :P

 

Ale za to przez pol dnia czuje zapach alkoholu, chociaz i tak spsikuje sie dobrymi perfumkami. Feromony dzialaja bez zazutu, a jak narazie nikt nie skarzyl sie u ze cos smierdzi, wiec dobrze maskuje ten zapach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności