Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej planuje kupić swój pierwszy feromon, pewnie będzie to Pheromax. Jeżeli otworze go teraz, a potem nie będę używał przez parę miesięcy to mi nie wywietrzeje czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja NPA mialem poltora roku i nic sie nie stalo ,pheromax jest w takim flakoniku jak perfumy , psikasz,zatykasz i po sprawie ale jak kupisz i zobaczysz dzialanie to watpie zeby ci to stalo kilka miesiecy nie urzywne :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokladnie :twisted: Polecam łaczyć z Chikarą, wtedy jest najlepszy efekt,tylko nie przesadz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o wywietrzanie to jest tak...

Dla przykładu mój PHX (nie stosuję psiknięć, tylko odkręcam ten atomizer i przechylam buteleczkę). Pryz pierwszym odkręceniu czułem tylko i wyłącznie silny zapach alkoholu, teraz po "x" odkręceniu ten zapach alkoholu jest nikły, bardziej czuję zapach potu. Może ten alkohol w jakiś sposób wywietrzał, lecz efekty po aplikacji są równie dobre jak za pierwszym razem ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

alkohol stopniowo wietrzeje podczas uzytkowania , kazde odkrecanie i nakładanie - sam tak miałem z NPA i BTB na początek silne uderzenie alkoholu a potem juz tylko zapach potu ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi