Skocz do zawartości

Znowu problem


Michal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam napisze bez szczegółów :D

Impreza sylwestrowa

Laski bardzo mocno zainteresowane :D

Własciwie była taka na ktorej mi zalezało :roll:

Poprostu ona tez byla bardzo zainteresowana mną sama podszedla aby sie zapoznac rozmowa itp. :roll:

Ale w pewnym momencie na sam koniec dało sie zauwazyc ze jest jeszcze bardzo bardziej zainteresowana :D pomyslałem ze wyskoczymy gdzies do pubu jeszcze :roll:

zgodzila sie :wink:

wzielem ja na na jedne siedzenie sama chciala :D ale bardzo mocno była zdenerwowana ale przytulala sie itp namietnie hehe.

wchodzimy do pubu zapytalem sie jej czy porozmawiamy a ona ze jej sie nie chce i tylko za chwile wracam :cry:

ona byla taka jakas zdenerwowana na mnie ze niewiem sam :cry: jak zaczarowana jakas niewiedziala co sie dzieje mozna odrazu powiedziec ze to cos z podswiadomoscią ale nie az tak:(

Przedawkowac na pewno nie przedawkowalem :P

wiem ze kazda kobieta ma inne uczucia

Mogło ją to zranic np ze tanczylem z jej kumpelkami

Jeszcze troche wiecej popelnilem błędów jesli chodzi o nią ale to szczegół

Dlaczego tak jest :( jak była tak bardzo zainteresowana i podobalem sie jej bo mi to sama powiedziala z początku a pozniej jeszcze bardziej to co jej sie stalo na sam koniec ze tak sie odsuwala ale do tego widac było zainteresowanie jeszcze :?

Na koniec sam 8) nawet słowa mi nie powiedziala tylko wyszła i The End :(

Co jest juz drugi raz mam cos takiego jak zalezy mi na jakies to zawsze nie wychodzi :P

ale zdarzalo sie ze lepsze laski miałem tylko na nich mi tak bardzo nie zalezało i wszystko zaje**scie bylo:roll:

moze byc tez taka opcja ze za mega mocno poprostu rozgrzala sie przy mojej obecnosci juz nie wytrzymywala ale tak tylko sugeruję

no i wlasnie jak tak to sformułowałem to ona będzie mnie omijac cały czas teraz prawda :?

Czy będzie jeszcze bardziej ją przyciągało bo z tego co wynika to widzialem sie z nia kilka razy i chodzila za mna chciala caly czas do mnie sie przyblizyc i w koncu jej to wyszło ale nie rozumiem co mogło byc nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Własnie mi o to chodzi ale jak to sie nastawiłeś ja wcale tak do niej sie nie nazucalem wręcz przeciwnie to ona tak się nażucala :?

Byliśmy tylko razem 30min w samochodzie ale to tylko zwykłe przytulenie były :cry: bo oczywiscie ja znowu nie zadziałałem :cry:

Mam jakies szanse teraz u niej :( bo juz sam niewiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa. Przestraszyła się swojej reakcji. Być może uświadomiła sobie, że była na ciebie zbyt otwarta. Może pomyślała, że wszystko zbyt szybko się dzieje?

 

Druga sprawa - fero mogło przestać działać. Działały na nią silnie, gdy byliście blisko siebie.

Chociaż, z drugiej strony, jeżeli była nerwowa, to możliwe, że jednak przedawkowałeś.

 

Możesz napisać coś więcej o tym "zaczarowaniu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności