Skocz do zawartości

co dalej?


yaro4731

Rekomendowane odpowiedzi

hejka. ostatnio na poczte dostalem cos takiego http://www.fastdeal.pl/oferta/polska_online/chcesz_miec_nosa_do/1516/7961726f3139383440706f637a74612e666d/n

mam juz mniej wiecej przetestowane pxh, the edge i perception a ostatnio jak zamowilem phx dostalem chikere i tez mniej wiecej znam jej dzialanie. Phx dziala co nie da sie ukryc mimo ze nie zawsze pamietam ze je mam na sobe to jak przypomne sobie niektre styuacje to poprostu bajka, mix phx + the edge na imrezy nic lepszego, mix the edge + perceptiom to samo nawet na imprezie integracyjnej w firmie zony na ktora zostalem zaproszony nie znajac nikogo robilem furore az zonka byla zazdrosna nawet o mężczyzn ktorzy jak najeci gadali ze mna i kazy chcial sie "zakumpolwać" i wypic ze mna 8) sama chikara no coz na poczatku efekty znikome ale po pewnym czasie... wybralem sie z zona do kina caly dzien chodzila markotna, przygnebiona. przed wyjsciem wziolem kapiel, wysmarowalem sie probka(na opakowaniu bylo napisane ze wystarcza na 1 raz wiec tak tez zrobilem jedna probka na jeden raz)jedziemy do kina(jakies 20 min w samochodzie) zonka zaczyna popolutku cos przebakiwac, a czasem coraz bardziej sie rozkreca w rozmwie pozniej jak dotarlismy do kina to juz za raczke gdzie w dzien nawet calusa naie dala, podchodze do kasy pani milutka caly czas mimo ze gdzies tam drukuje ten bilet zerka na mnie.Odchodzimy od kasy a ze mielismy jeszcze godzinke do seansu poszlismy do cukierni i tam znow, pani ktora sprzatala nie wiem czy podloga nieopodal nas byla tak brudna czy poprostu nie chcila od nas odchodzic :wink: podchodze do kasy zamawiam a pani mowi ze maja jakas tam promocje zgadzam sie po powrocie do stolika przegladam menu, rozgladam sie po lokaliku ale zadnei wzmianki o jakiejs promocji nie zauwazam. wracamy z zona do kina juz za raczke ona przytulona co raz chce buziaka. po seansie wracamy do domu ona gada jak najeta w domu to juz przeszla sama sie siebie odnajdujac bezblednie gdzie nalozylem chikare;) no i teraz po tym dlugim wstepie czas na pytanie. chcialbym skozystac z tego rabatu i zastanawiam sie co jeszcze mozna wyprubowac myslalem zeby moze sprawdzic k2? co wy na to? becnie posiadam pheromax, the edhe(juz 1,5 roku ma:) )kilka saszetek perception no i jeszcze zostala mi jedna probka chikary. jak to sie bedzie miksowalo z tym co mam, z czym najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności