Skocz do zawartości

Sklad


Michal

Rekomendowane odpowiedzi

Androstadienon - feromon który działa _bezpośrednio_ na zmianę myślenia/nastawienia u kobiet. Zabójcza broń. Kobiety czują się zrelaksowane, gdy są pod wpływem Androstadienonu. Udowodniono, że a-dienon likwiduje syndrom napięcia przedmiesiączkowego. Po pewnym czasie zamienia się w androstenon, więc w konsekwencji łatwo jest przedawkować go.

No i własnie po jakim czasie androstadienon zmienia sie w Androstenon

Jak to mozna przedawkowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałeś to z mojego bloga ;)

no proste, po pewnym czasie feromony wskutek jakichś tam przemian chemicznych się zmieniają (chodzi o androstadienon -> androstenon)

Jak przedawkować?

Psiknij sobie za dużo Pheromaxa, a zauważysz, że efekty będą inne z początku, a inne po paru godzinach.

Nie znalazłem informacji po jakim czasie się a-dienon zamienia, ale efekt który pisałem na górze występuje. Ciężko go zauważyć, bo z początku jak używasz A1 (androstadienon), to dopiero dziewczynę poznajesz (tak jest zazwyczaj) i wiadomo, że wpływasz na nią własną osobą, zachowaniem, charyzmą, etc, w związku z tylko tym, jej zachowanie się zmienia i efekty zamiany A1 są ciężko zauważalne (bo sądzisz, że to działasz głównie Ty, a nie feromony). Tymczasem spróbuj użyć samego Pheromax (bez żadnych mixów) i pochodź po pubach, zmieniaj puby co 30 minut i sprawdzaj jak się zmieniają nastawienia do Ciebie, gdy podrywasz laskę, w zależności od czasu. Kiedyś właśnie w związku z tym próbowałem ten eksperyment wykonać, ale w tłocznych miejscach na mieście, jednak ciężko znaleźć zaludnione miejsca przez np. 4 godziny z rzędu. Kiedyś jednak też testowałem właśnie jak opisałem w pubach, ale to było 5 lokali w jakieś 3,5h. Efekty? Znowu niezbyt łatwo wymierzalne. Czemu? Wiadome jest, że po 3 h w pubie ludzie już ileś tam alkoholu wypili, dochodzi zmęczenie itp. Jednak co było: Im późniejszy pub tym łatwiejsze otwarcie, samo rozpoczęcie rozmowy i zainteresowanie, ale trudniejsza rozmowa, gdy już się gada. Ale piszę, na to ma przecież wpływ wiele rzeczy, testowałem to dosyć niedawno, w 1. połowie grudnia.

Znowu, co do przedawkowania, w tym względzie nie doświadczyłem chyba, ale takie są opinie, lepiej uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności