Skocz do zawartości

Jak to naprawdę jest?


krzychoooo

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, bardzo ciekawy artykuł. Należy pamiętać, że powstał on w roku 2002 więc już trochę czasu minęło.

 

Do dziś nie znamy składu chemicznego ludzkich feromonów.

 

Perfumy reklamowane jako feromonowe to oszustwo. Dwadzieścia lat temu Amerykanie próbowali wypromować perfumy z androstenonem. Miały działać mniej więcej tak: perfumujesz się i wszystkie kobiety są twoje. To była totalna klapa.

 

Można na to jednak spojrzeć z innej strony: jeżeli człowiek jest przekonany, że jest pociągający seksualnie, bo się wyperfumował, to jest swobodniejszy, bardziej otwarty i w rezultacie robi dobre wrażenie.

 

To wszystko, co można osiągnąć z pomocą tych syntetycznych feromonów.

 

 

Hmm, dziwne...

 

 

Dwadzieścia lat temu Amerykanie próbowali wypromować perfumy z androstenonem.

 

A to było 20 lat temu... A jak wiadomo prawdziwe syntetyczne feromony odkryto w latach '90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

Nie jestem jakoś przekonay do tych feromonów.

Wydaje mi się , że one, po prostu zwiększają poczucie własnej wartości.

Po ich zastosowaiu, gdy ludziom wydaje si że teraz bedzie OK, że ludzi będą zwracać na nich uwagę, doszukują się nie wiadomo czego. Gdy ktoś na nich spojrzy to od razu myślą że to przez feromony. A tak samo jst z ludźmi zakompleksionymi, tyle że w drugą stroę. Tacy by pomyśleli że się na nich patrzą bo są grubi lib coś takiego.

Myślę że sukces feromonów polega właśnie na tym iż w nie wierzymy, chcąc je prztestować, zagadujemy do płc przeciwnej, i jeśli się dobrze układa (gada :)) to mówimy że jest to sukces feromonów ( po czści to prawda, bo bez feromonów byśmy ie zagadali).

Poza tym, czy zauważyliście kiedyś działaie czyichś feroonów na Was? Tak jak to opisujecie?

Np. idziecie sobie ulicą i nie wiezieć czemu zwracacie uwagę na kogoś ( kto może ie jest w Wazym typie), lub jestcie nieśmiali, a tu zaczynacie gadać do dopiero co spotkaej osoby? Ja nigdy czegoś takigo ie doświadczyłem.

Sam chce kupić feromony, i sam chcę w nie wierzyć, ale jakoś mi to ie wychodi (za dużo artykułów sie naczytałem, i za dużo nad imi rozmyślałm chyba).Kupie to zobaczymy, potestuje i napisze czy coś zauważłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ich zastosowaiu, gdy ludziom wydaje si że teraz bedzie OK, że ludzi będą zwracać na nich uwagę, doszukują się nie wiadomo czego. Gdy ktoś na nich spojrzy to od razu myślą że to przez feromony.Myślę że sukces feromonów polega właśnie na tym iż w nie wierzymy, chcąc je prztestować, zagadujemy do płc przeciwnej, i jeśli się dobrze układa (gada :)) to mówimy że jest to sukces feromonów ( po czści to prawda, bo bez feromonów byśmy ie zagadali).

 

 

Masz racje- też tak mam.

 

 

Poza tym, czy zauważyliście kiedyś działaie czyichś feroonów na Was? Tak jak to opisujecie?

Np. idziecie sobie ulicą i nie wiezieć czemu zwracacie uwagę na kogoś ( kto może ie jest w Wazym typie), lub jestcie nieśmiali, a tu zaczynacie gadać do dopiero co spotkaej osoby? Ja nigdy czegoś takigo ie doświadczyłem.

 

Także nigdy tego nie doświadczyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm rzeczywiscie jest zastanawiajace :roll: krzychoooo najlepiej jak zastosujesz feromon i poobserwujesz jak zachowuja sie ludzie wokol Ciebie.I nie kieruj sie spojrzeniami tylko czy dziwnie sie zachowuja lub chca Cie bardziej poznac,aha i zobacz jak przed stosowaniem ludzie do Ciebie sie odnosza,to jest bardzo wazne aby porownac efekty

 

Zycze Powodzenia i Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze że po przeczytaniu tego artykułu jestem pełen wątpliwości. Miałem ochote kupić duży flakon Pheromaxu ale z tego co czytałem to obawiam się że może to być strata pieniedzy :( . Oczywiście bardzo bym chciał zeby tak nie było ale wole dobrze się zastanowić zanim wyłoże prawie 300 zeta :? Czy wogóle jest jakiś niezbity dowód na działanie feromonów? Obawiam się że te wszystkie środki służą dodaniu pewności siebie osobie je aplikującej. Tak uważam chodź nie przesądzam sprawy. :) Pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja tez zaczynam miec watpliwosci :( Najlepiej kup probke,to sie przekonasz o dzialaniu,ja tak zrobie ale dopiero pod koniec miesiaca :? No coz trzeba sprobowac,choc na stronie feromony.pl sa same bardzo pozytywne komentarze na temat chocby

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam jeden 100% skuteczny sposób jak aby zwiększyć sobą zaitresowanie , i prawie wszytko to co opisująna feromoy.pl .

Mianowicie: siłownia.

Tyle że trzeba do tego trochę czasu (z 1,5 - 2 lata powino dać już widocze efekty), systmatyczności, pieniędzy, i przede wszystkim: chęci.

no, ale to tyczy się główie facetów (umięśnioa babka mnie nie pociąga, i sądzę że Was też nie :)). Chyba sam zaczne tam chodzić (serio) :).

Ale co z Wami?! Od początku tego forum, każdy zachwycał sięferomonami, a teraz, po 1 topicu, chyba wszyscy mają wątpliwości.

Przypomnijcie sobie jak używliście feromonów (głównie początki). Czy zauważyliście zmiane w ZACHOWANIU (nie spojrzeniach) płci przeciej do waszej osoby? Bez doszukiwania się. Czy efekty były wyraźne?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na pewno troche racji w tym co piszesz , ale twoje pytania są raczej do użytkowników feromonów. Ja dopiero zamierzam zakupic takowe. I się zastanawiam. A co do siłowni to masz racje jest to fajna rzecz. Ale jeśli chcesz mieć naprawde fajne mieśnie to musisz troche kapsułek zjesć :) a jeśli mam wybierać między tym a feromonami to wole feromony , raz że chyba bedzie to mimio wszystko tańsze a dwa że bede w miare normalnie wyglądał a nie jak jakiś napakowany kafar. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty Kamil-uzywasz feromonow

Nie używam (jeszcze) chce kupić próbke Pheromax'u bo podobno najlepszy, ale też pod koniec miesiąca.

 

Ale jeśli chcesz mieć naprawde fajne mieśnie to musisz troche kapsułek zjesć a jeśli mam wybierać między tym a feromonami to wole feromony , raz że chyba bedzie to mimio wszystko tańsze a dwa że bede w miare normalnie wyglądał a nie jak jakiś napakowany kafar

Kapsułki są przeważnie aby osiągąć dobry efekt w krótszym czasie, bez ich też sie da ( i jest zdrowiej, ale zależy jaki kapsółki).

Co do tego czy jest taniej to bym sie zastanowił.

Ceny siłowi wachają się od 30 do 150 zł za mesiąć (jakość idzie z ceną), ale mozna też ćwiczyć w domu. I mięśnie które sobie wyrobisz zostaną.

A może umięśnieni kolesie wydzielają więcej własych, naturalych fromoów? Wtdy jest 2 w 1 :)/

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja tez pod koniec miesiaca kupuje probke Pheromax,wiec w tym samym czasie ocenimy ten cudowny specyfik,eee tam nie sadze zeby miesniacy produkowali jakies dodatkowe feromony,a feromony o wiele taniej wyjda niz chodzic w kazdym miesiacu(czytalem ze probka moze starczyc na bardzo dlugo)

 

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cała nasz trójka zaczeła krytykowac feromony i mieć wątpliowści co do ich działania podczas gdy nikt z nas na dobrą sprawe ich nie używał. Ja osbiście wstrzymuje się z osądami i w czwartek zamawiam próbke Pheromaxu. Zapewniam że przetestuje go bardzo wnikliwie ( wierzcie mi ). Jeśli bedzie działał , to wówczas kupie cały flakon. Pozdrawaim Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może umięśnieni kolesie wydzielają więcej własych, naturalych fromoów? Wtdy jest 2 w 1 :)/

Pozdrawiam.

 

Nie sądzę- częste kąpiele, używanie dezodorantów i perfum zakłóca wydzielanie własnych, naturalnych feromonów.

 

Wiecie co? Bedę musiał na jakąś imprezę iśc z, jak i bez feromonów i porównam efekty.

 

Dzisiaj byłem na mieście- nie pryskałem się feromonami, bo trochę szkoda. Dwie laski dziwnie na mnie patrzyły. Gdybym użył feromonów, powiedziałbym, że to ich sprawka :? -tak, być może, rodzą się pozytywne opinie o tych specyfikach.

 

EDIT; No, ale jeśli ktoś pisze, że dany produkt niesamowicie na niego działa lub generalnie pobudza to coś może w tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Szczerze mówiąc, naprawdę najpierw powinniście spróbować, potem dyskutować:) Jestem stałą klientką feromony.pl, używam feromonów od lat i na początku byłam bardzo sceptycznie do tego nastawiona - tak jak wy. Bo może to tylko placebo? Ale spróbowałm.

Pamiętajcie, że to w końcu chemia. Konkretne składniki chemiczne. Chodziłam na imprezy i "z feromonami" i bez. I naprawdę widziałam różnicę. Słuchajcie, mi się przydarzały takie sytuacje, których normalnie w żciu bym się nie spodziewała. I ręczę wam, że to feromony, bo przecież nie wypiękniałam czy nie zbrzydłam! A faceci czasem się dosłownie kleili. A, słyszałam fajną historię od koleżanki, ktora też używa feromonów, gdy użyła na spotkanie z chłopakiem, z którym zaczynało się dopiero kręcić, on przylgnął do jej szyi (do miejsca w które dokładnie zaaplikowała feromony) i nie mógł się odkleić.. Wierzcie lub nie, ja wiem, że działa, bo widziałam efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie jestem jedyną kobietą na forum ale mam nadzieję, że nie ostatnią! Dzięki za miłe powitanie.

Tak, fero których używam i najlepiej się sprawdzają to Pheromax. Rozcieńczam go ze swoimi perfumami i nigdy nie czułam nieprzyjemego zapchu, to jest świetne rozwiąznie.

Próbowałam też innych feromonów, te zdecydowanie są dla mnie najlepsze, tymbardziej, że, jak piszą na feromony.pl, są najsilniejszym środkiem dla kobiet (jestem pewna, że dla mężczyzn także).

 

A co do tego artykułu, który tu został umieszczony, to pamiętajcie, że temat feromonów jest kontrowersyjny i jest wiele opinii na ten temat. To normalne, że są sceptycy, ale najlepiej pogadać z tymi, którzy sprawdzili i naprawdę są zadowoleni z efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności