Skocz do zawartości

TEST FEROMONOW W HEALTH CLUB 2500 + LUDZI !!!! do ferum


KRISTOFF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sporo mnie nie bylo a wiec po sporo i dlugim okresie nieuzywania feromonow tydzien temu w niedziele w nocy zabawilem sie w fero znowu tym razem opisze moze sytuacje, kiedy uzywam fero to kobiety nie chca patrzec za bardzo zdenerwowane niektore wystraszone itp itd w szczegolnosci po pheromaxie albo npa mianowicie do czego zmierzam a ze pracuje w UK na pozycji kierowniczej sprzatajacej klub jest dla mnie do dyspozycji szeroki na ja wiem 30 35 metrow z jednym pietrem biura silownia bary spa na dole basen przebieralnie damskie meskie prosze ruszyc wyobraznia recepcja restauracje toalety itp itd .Zaczynalo to mnie meczyc ze nikt nie zwraca uwagi tylko przechodza i mimo ze przystojny jestem tylko sie popatrza z mina dziwna ni to zmeczenie ni to brytyjskie eh co z tego ze ladny jestes tak ja to widze i czulem a wiec do rzeczy zamkneli klub o 19 00pm posprzatalismy klub praca zrobiona wyslalem dziewczyny do domu sprawdzilem wszystkie drzwi czy zamnkniete i ok Znalazlem szmatke w spa ala papierowe husteczki rozdarlem je na kilka kawalkow wyciaglem tylko NPA I Pheromaxa spryskalem nimi dosc intensywnie 1 poszla do wentylacji w meskiej przebieralni 2 polozylem na szafce gdzie tylko kurz i brud mysle sobie moj teren teraz nikt mi nie podskoczy wszyscy beda mnie szanowac przebieralnia damska jedna na szafke gdzie kurz i brud na gorze a druga mysle sobie wrzuce do klimatyzacji ktora dziala non stop chcialem polozyc ja na kratce po otworzeniu kratki polozylem ja na niej a szmatka z pheromaxem i npa zostala wciagnieta na wirnik i caly tydzien sie krecila tam na bank dzialalo ale o tym zaraz ,trzecia juz tylko z NPA na recepcje do pudelka na smieci kartonowe pudelka ,czwarta zostala polozona w ala szafie na ciuchy i kosmetyki w spa w samym rogu teraz te drzwi byly otwarte ostatnie 3 dni non stop ?piata z NPA polozylem w jadlodalni dla personelu polozylem ja na serwerze przy kablach to takie miejsce gdzie cala elektronika dziala mnostwo halasu wentylatorow i klimatyzacja tez , co ciekawe biuro dyrektorki i jej zastepczyni jest przez sciane nastepne drzwi, dodam ze wiem ze ona uzywa feromonow i jej zastepczyni ,nie cwiczy nie wyglada nie wiem jak a wysyla dziwne sygnaly to tak przy okazji chcialem sprawdzic co sie bedzie dziac z nimi bo od miesiecy nie rozmawialismy caly czas negatywne uczucie wobec mnie i nich .A wiec poniedzialek mialem wolne dlatego nie chcialem byc w klubie wtedy pomyslalem niech sie wsio dotrze wydmucha haha klimatyzacja wtorek wpadam do pracy a kobiety z ktorymi nie rozmawialem od miechow masakra takie mile ze hej a zauwazylem ze sam czuje sie w klubie inaczej moj mozg pracuje inaczej jestem zrelaksowany wpadam do miejsc w ktorych sie balem przyjsc wczesniej koledzy sa inni niz byli tyle usmiechow z przebieralni od kobiet w zyciu nie widzialem i teraz ciekawostka moj obraz przez ktory patrze na nie jest zmieniony ? wszyscy wygladaja ladnie pieknie wszyscy sa zrelaksowani patrza na mnie muwia czesc a wczesniej tego nie bylo klub ma ponad 2500 ludzi zarejstrowanych wiec to spory test dla mnie .

w srode dyrektorka przyjechala do pracy i wszystko sie zmienilo zauwazylem cos dziwnego a mianowicie kobieta z ktora ona pracuje her accountant przyniosla swojego faceta do pracy we wtorek kiedy jej nie bylo ? a w piatek dyrektorka i jej zastepczyni przyniosly sobie facetow do biur ? czego nigdy od 1,5 roku nie bylo ? wyglodalo to jak by chcialy mi pokazac ze kogos maja ? sorry to wygladalo tak wrecz i wtedy zaczalem sie czuc dziwnie zauwazylem ze mnie olaly kompletnie czego nie bylo podczas testu nie uzywalem feromonow zadnych . Kobiety z biur moje szefowe z ktorymi nie rozmawialem od miesiecy strach stres dziwne uczucie momentalnie bez problemu wpadaja z facetami do resteuracji zrelaksowane a ja zaczalem sie czuc dziwnie wtedy pomyslalem ze moje fero poprostu zrelaksowaly ich umysl i zmienily ich myslenie ja to poprostu widzialem cos niesamowitego !!!ale problem w tym ze dziwnie sie czulem w klubie po tej srodzie zaczalem ciagle myslec intensywnie o tej dyrce ze prawie leb mi pekl !! ciagle czulem dyskomfort zdenerwowanie w pracy a oni na odwrot smiech faza ? na dodatek ta dyrka dzis sobota nigdy do mnie nie podchodzila blisko wpada do mnie muwi pewna siebie bez strachu a zawsze sie mnie bala ? tym razem ja sie balem ze trace prace i muwi ze zeszlej nocy zle posprzatalismy i zebym uwazal to ja przprosilem i tyle.Roznie ludzie reaguja na feromony 5 dni testu wystaraczajace pokazuje ze tymi ludzmi mozna zarzadzac ich myslami zachowaniem . Test jest skonczony szmatki zostaly polzone za pomoca rekawiczek i tak samo sciagniete ta z wirnika musialem uzyc odkurzacza co ciekawe szmatki zostaly sciagniete w piatek i zabrane do domu miejsca gdzie lezaly spryskane zostaly chemikaliami a jutro nakladam fero na szyje i chce widziec czy wszyscy pamietaja ten stan bo ten stan uczucie bylo moje fero czy laski sie rzuca na mnie ? hehehe

Prosze o ferum o wypowiedzienie sie i feromoniaki.Wychodzi na to ze fero ktorych ja uzylem przeszly na innych ludzi czyniac ich lepszym od emnie pewniejszym siebie wszczegolnosci dyrektorka z jej asystentka jak dlugo feromony moga sie utrzymac w klubie po sciagnieciu szmatek i spryskaniu miejsc gdzie zostaly polozone kilka dni? miesiecy ?zalezy mi na zmienieniu ich myslenia na taki jaki mieli wczesniej ja przywodca oni czuja dystans do mnie i mnie szanuja i czuja respekt znowu ,czekac? zauwazylem jak podchodze do klubu czuje sie dziwnie zdenerwowany i wiem ze oni to widza i z usmiechem czy ja ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec wpadlem na silke rano zobaczyc jakie bedzie zachowanie ludzi zalozylem pol kropli NPA jedno przechylenie rozdarlem na szyi i to samo tylko ze jedna aplikacja z probki starej pheromaxa efekt kiedy wszedlem tylko na silke po schodach prawie wszystkie oczy kobiet skierowane na mnie z to bylo zaskakujace i tylko sekundowe niemniej jednak kiedy juz wszedlem czulem sie bardzo pewny a one nic nie muwily tylko cwiczyly i co ciekawe obserwowaly mnie tylko kiedy sie na nie nie patrzylem,efekt fero dziala to wiemy ale kiedy je zakladam one czuja sie zastraszone niepewnie wiekszosc jedna laska z recepcji wpadla na silke pod pretekstem pogaduszek z kolega zeby popatrzec na mnie podswiadomie wiem ze ona tez uzywa fero i ma faceta juz. jutro silka i wolne od pracy kolejny test z fero na silce ze spora iloscia ludzi i kobiet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

kiedys mialem podobna sytuacje w klubie , feromony nie działały na mnie tylko na mojego kumpla z który bylem i wszyscy byli nim zaintersowani a nie mną.;d

 

zresztą kiedys opisałem tą sytuacje w jakims poście - poszukaj.;d

 

pozdrawiam. - mnie tez tu dawno nie było;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności