Skocz do zawartości

Witam Was wszystkich PHX OXITOCIN,BTB


Dany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,ostatnio mialem troche okazji do pobrobowania Pheromax Oxitocin + BTB, I ....,co moge stwierdzic jest rewelacyjnie a wiec do atomizera ktory kupilem na feromony.pl plus do odmierzania feromonow zaaplikowalem okolo 2 ml Pheromax Oxitocin i 4 krople czy nawet 5 /poniewaz ciezko odmierzac z buteleczki BTB Man / i pojechalem do znajomych metrem w metrze spojrzenia nie do uwierzenia w koncu znalazlem miejsce pomimo iz jechalem wieczorem do tych znajomych siedzila na przeciwko mnie bardzo fajna i ladna dziewczyna i kiedy usiadlem po okolo 2 minutkach zaczelo sie mianowicie niewinne zerkania z jej strony a ja zapomnialem ze nalozylem feromonki bo bylem zachwycony zapachem tegoz dnia kiedy kupilem sobie perfumki HUGO BOSS BOOTLES NIGHTS no naturalnie przykrylem u znajomych bylo duzo moich kolegow jak i kolezanek bylo bardzo duzo milych zwrotow napijesz sie drinka fajne masz perfumki ja na to ze,dziekuje mowie ze sam jestem pod wrazeniem naturalnie przed wejsciem do domu psiknalem sie....wypilismy kilka drinkow na koniec browar w reke i na dyskoteke i znow trzeba bylo jechac metrem w metrze duzo milych spojrzen nawet dziewczyna kolegi ta ktora powiedziala komplementy mi przysiadla sie ....nie wiem w formie zartow :D no ale z tego co dawala do zrozumienia swojemu chlopakowi aby tez takie kupil he he tylko czy aby dzialalo to wszystko tak jak ja na nia....na impreze na ktora w koncu dotarlismy dyskoteke bardzo duza zreszta przysiedlismy sie do baru i zaczelismy pic piwko drinki i tak dalej kelnerka ktora podawala drinki czesto patrzyla w moja strone po okolo 15 minutkach zaczela patrzec sie bardzo intensywnie i sie usmiechac niestety nic nie wyrwalem bo nie bylo okazji :( no ale pewnie jak by sie poszlo do kawiarni badz gdzies na kawe byloby o niebo lepiej.....takze jestem caly czas w trakcie testowania i narazie wiele nie rozumiem nic z tego ale caly czas testuje chodz mam juz stycznosc z pheromaxem oxitocin bardzo dlugiiii czas praktycznie co 2 dzien i naturalnie w weekendy :D no ale szok dzialania razem z BTB Man bede musial kupic sobie jeszcze z 2 badz 3 buteleczki bo Pheroamx Oxitocin mam jeszcze zapas i to dosc duzy kilka flakonikow na pewno starczy do nastepnego roku :D .....Dziekuje i Pozdrawiam Was wszystkich bede wdzieczny jesli wam cos sie udalo zaobserwowac .....PODZIELCIE SIE SWOIMI WRAZENIAMI moze i czegos sie naucze jeszcze,takze.....piszcie i POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności