Skocz do zawartości

Po co utrudniać sobie życie jak są feromony ;D


Danter005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wczoraj pierwszy raz testowałem mieszankę PHX+NPA pierwszy raz, co prawda nie "obcykałem"

odpowiedniej dawki poszczególnych specyfików dla siebie, ale sytuacja mnie zmusiła i musiałem wspomóc się NPA dla pewności siebie, ale o tym zaraz

:D

 

A więc sprawa wyglądała tak, że byłem po egzaminie na prawo jazdy strasznie wkurzony, bo po prostu nie zdałem :oops: wieczorkiem dziewczyna napisała do mnie esa z prośbą o to abym przyjechał do niej do domu, żeby w końcu poznać jej rodziców, ponieważ ona już u mnie była wiele razy :wink:

 

Dlatego, że wnerwiony byłem już wiecie z jakiego powodu, odmówiłem jej... napisałem, że jak to wygląda, że chłopak nie ma prawka i że się jej rodzicom na oczy nie pokarze :oops:

 

...taaak wiem, chamskie zachowanie z mojej strony, ponieważ ona mi nigdy nie odmówiła spotkania i napisała mi, że nie spodziewała się, że jej odmówie :?

 

Napisałem dobranoc i tyle z rozmowy było... w spokoju pzemyślałem, na następny dzień pisze, czy jeszcze chce mnie widzieć dzisiaj u siebie :oops:

 

Bardzo się ucieszyła, a mi ulżyło, bo naprawde mi na niej zależy i świetna z niej dziewczyna, muszę się pochwalić, że szczęściarz ze mnie.

 

Dobra więć odpicowałem się i myślę, użyję PHX pół kropli, ale myślę no zaraz, zaraz ale odwagi też potrzebuję, musze dobrze wypaść przed jej rodzicami, no i wspomogłem się Npa również pół kropli.

 

Wychodzę z domu, a na dworze stoi moja siostra, szwagier i mama ;P Podchodzę, mówie, że wybieram się do dziewczyny i nie wiem kiedy wrócę... a tu nagle siostra przytula się do mnie i mówi, że świetnie pachnę (tych perfum używałem już wiele razy w jej towarzystwie) myślę, czy to fero, czy przypadek? no nic trzeba iść na pks złapać autobus :P

 

Czekam na przystanku podchodzi jakiś gościu wiele razy go widziałem w moim mieście ale nigdy nie gadaliśmy. Zapytał czy jechał już jakiś autobus, ja odpowiedziałem i usiadł koło mnie i gadaliśmy czekająć na "transport" :P

 

W końcu autobus przyjechał wsiedliśmy i pojechaliśmy, przez całą drogę nawijał i fajnie się gadało poruszyliśmy też temat tego nieszczęsnego prawa jazdy

:twisted: w autobusie zauważyłem, że jakaś no troche starsza babka jak na mnie bo ja 20 lat mam ona miała może kolo 35 spogląda na mnie co chwila i jeszcze jedna dziewczyna też na mnie zerkała, ale to może dlatego, że gadałem z tym gościem o wszystkim :lol:

 

Dojechałem na miejsce, dziewczyna czekała na przystanku, gdy wysidłem a autobus odjeżdżał ten Pan mi jeszcze pomachał, oczywiście buziak i poszliśmy z dziewczyna do jej domu. Nie była na mnie zła, powiedziała tylko, że jej troche przykro z tego powodu, ale że nie ma sprawy i żebym tak więcej nie robił.

 

Wszedłem do jej domu, ale czułem się pewnie, jakoś się nie bałem, ona była bardziej zdenerwowana ode mnie, choć powinno być inaczej 8)

 

Poznałem jej mamuśkę, pocałowałem ją w rękę no i jakoś rozmowa się fajnie układała, było po prostu fajnie i nie zabrakło mi języka w gębie wiedziałem co odpowiadać i wgl jakoś tej całej sytuacji nie odczuwałem, feromony chyba zrobiły co swoje, ja oczywiście też i wkyszło całkiem fajnie. Od tego dnia zacząłem wierzyć w moc feromonów, za dużo sytuacji, które wcześniej mi się nie zdarzały w jeden dzień jakoś pięknie to szło ;)

 

Jeżeli ktoś dotrwał do końca tych moich wypocin to podziwiam i dziękuję za cierpliwość hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz po wszystkim... :P zaczne chyba dobierać dawkę pojedyńczo, nie stosując miksów. Zacznę od PHX i jak znajdę dawkę idealną dla siebie, przyjdzie czas na NPA, bo chyba bez sensu jest miksować bez dobrania odpowiednich proporcji wcześniej?

Za pierwszym razem była sytuacja wyjątkowa, musiałem dorzucić NPA :oops:

 

Co o tym sądzicie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, eksperymentuj! Chociaż po tym co pisałeś to możliwe że akurat znalazłeś odpowiednią dawkę i mix ;) Ja bym na Twoim miejscu jeszcze popróbował z tym mixem przez kilka dni i obserwował co się będzie działo!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności