Skocz do zawartości

hmm pheromax + btb


Dany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,wszystkich aktywnych feromowiczow no no faktycznie temat sie rozwija,ciesze sie bo i ja moge cos co niecos podlapac pozytywnego :D na temat no wlasnie ja mam pheromax oxitocin i btb no i ostatnio sobie to lacze oczywiscie w miare rozsadku jutro wlasciwie to juz dzis bede jechal pociagiem i mam zamiar zrobic sobie experyment odnosnie pheromax i btb to znaczy nalozyc to na siebie musze sprawdzic zachowania zwyklych nie znajacych mnie osob ciekawe jakie bedzie bo takiego jeszcze nie doswiadczylem no ostatnio na dyskotece ale to jest inna sprawa ciekawe jakie beda wrazenia :) czy woogole beda bo pheromax robi + btb oszolamiajace wrazenie na moim szefie oczywiscie on nic nie wie a ja mam radosc bo zawsze dozuci wiecej grosza :D oczywiscie raz na jakis czas raz na 2 tygodnie inwestuje w nowy pheromax oxitocin po to aby miec zapas na wypadek jak zabraknie chodz tego sie nie obawiam,poprostu musze sie gdzies wybracnie wiem czy to dobre miejsce mam zamiar pojsc do fajnej knajpki to jest tam drinki ok no i duuuzo dziewczyn no niestety czesto z facetami swoimi ale i bywa ze sa same co proponujecie jestem ogolnie nie smialy no troche po feromonach mi sie jezyk otwiera ale to tylko w takich wlasnie sytuacjach jak wyrywacie dziewczyny co mam zrobic mam obawy podejsc do dziewczyny boje sie porazki czy poprostu zaryzykowac i podejsc do jakiejs wypatrzonej w gronie kolezanki czy nie robic lipy sobie :?: czy zaryzykowac no naturalnie mialbym na sobie slynne feromonki BTB.I PHEROMAX OXITOCIN A WLASNIE CO JEST LEPSZE W KONCU Pheromax Oxitocin czy zwykly Pheromax ja kupuje ten z Oxitocina ale nigdy w zyciu nie uzylem zwyklego bez Oxitociny.....Pytanie do doswiadczonych co ogolnie sie super sprawdza z oxitocina czy bez :?: i czy dobrze ze troszke mieszam z btb :?: mi sie wydaje ze to czasem suuuper dziala ale czy to mozliwe :roll::?: no sam nie wiem na pewno sa tutaj bardziej doswiadczeni ode mnie i moze podpowiedza co i jak zeby wyrwac jakas dziewczyne moze miejsce zaproponuja ....chetnie wyslucham porady poniewaz ufam Wam bo na pewno macie wieksze doswiadczenia ode mnie 8) Dziekuje Slicznie Wam ze moglem sie wypowiedziec i bede czekal na wasze propzycje oraz na wasze przebiegi sytuacji odnosnie podrywania lasek badz zwyklych dziewczyn na pewno macie jakies ASY w rekawie jak zrobic aby zagadac porozmawiac poprostu wyrwac laske.Dziekuje i Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie raz na jakis czas raz na 2 tygodnie inwestuje w nowy pheromax oxitocin

 

Na ile Ci starcza buteleczka PhX Oxy? Jeżeli co 2 tygodnie kupujesz jeżeli dobrze zrozumiałem a Oxy próbek nie ma.

 

PHX Oxy jest o tyle lepsze, że zwiększa zaufanie drugiej osoby, więc tutaj dodatkowy plus i ułatwienie ;)

 

Co do połączenia Phx i BTB czytałem na tym forum (sam nie testowałem) same pochlebne opinie, więc wydaje mi się, że miks całkiem fajny na podryw, bo na co dzień chyba za mocna mieszanka, postawiłbym na samo BTB, ale mamy na forum speców feromonowych, więc na mojej wypowiedzi nie opieraj się zbyt bardzo, niech oni się wypowiedzą ;)

 

Odnośnie jak to określiłeś "wyrwać laskę" no feromony.pl połączyły siły z sagio.pl i to jest na plus wiele przydatnych informacji, bo "podryw" to jest swego rodzaju sztuka ;) Na pewno trzeba przyłożyć się do tego, całkiem siebie nie zmienisz, alepoprawić co nieco można ;) I najważniejsze, trzeba być człowiekiem, nie traktować dziewczyn jak szmat, bo mam znajomego który jest w tym mistrzem....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Danter ze wzgledu ze mam lepsza propozycje niz na feromony pl buteleczke kupuje za nasze polskie zlotowki za dokladnie okolo 240 zl pln.i to bezposrednio od producenta.Naturalnie cene podalem juz przeliczajac na zlotowki tak i to buteleczka 14 ml Pheromax Oxitocin i pytales na ile mi to starcza mniej wiecej na 1 do 1.5 miesiaca czasem zdaza sie ze dluzej ale to z rzadka przy upalach woogole nie uzywalem poprostu raz na 2 tygodnie jade sobie kupic buteleczke pheromax oxitocin czasem nawet i 3 i tak mi sie uzbieralo ostatnio 6 buteleczek nowych nie otwartych naturalnie trzymam je pod kluczem aby nikt nie wiedzial z domownikow co ja tam posiadam na z wyjatkiem mojego brata ktory prosi mnie abym go czasem psiknal Pheromax Oxitocin.Ostatnio woogole czuje sie jak bym wpadl w taki ciag ze musze kupic pheromax to tak jak nrkotyk tylko czemu jak mam ich tak duzo :roll::?: Nie wiem czy to Pheromax powoduje taka moc ,ale uwazam ze dobrze miec zapas kilku buteleczek pheromaxu oxytocin no ale jak dodasz do atomizera z feromony pl.to znaczy ja robie tak mam atomizer z feromony pl uzupelniam go prawie powyzej polowy do tego kilka kropelek BTB man okolo 4 zalezy ile mi tam plomknie wstrasne zamieszam i psikne sobie na reke rozcierajac na nadgarstkach a pozniej raz psikne sie delikatnie poza uchem i raz z drugiej strony poza uchem nie cale psikniecia odczekam okolo 2 minutek aby sie fajnie wchlonelo i przykrywam moim HUGO BOSSEM BOOTLES NIGHT I WYRUSZAM NA MIASTO NATURALNIE ATOMIZEREK ZABIERAM ZE SOBA ABY ZA JAKIS CZAS PSIKNAC SIE PONOWNIE TYLKO JUZ DELIKATNIE TYLKO DELIKATNIE efekt zadziwiajacy :D takze mi sie osobiscie wydaje ze polaczone z BTB to kosmos istna moc ktora dodaje ENERGIE lepsze niz napoj energetyzujacy .....Chetnie wyslucham wypowiedzi doswiadczonych bo ja caly czas testuje raz wychodzi suuper a czasem rezultaty sa bynajmniej dziwne ale zawsze sa Pozdrawiam i Prosze o WASZE HISTORIE bo czlowiek sie uczy caly czas i ja staram tez tak robic od osob bardziej doswiadczonych niz ja pomimo ze posiadam taka ilosc PHEROMAX to jest mala istotne istotne sa wasze podpowiedzi i wypowiedzi Bo Wy sie liczycie bo kazdy z nas moze sie od kazdego czegos nowego interesujacego dowiedziec Dziekuje i Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności