Skocz do zawartości

Zapachy


ILLA

Rekomendowane odpowiedzi

:shock: Witam,z uwagą czytam wszystkie wypowiedzi,

Cały czas nurtują mnie dwa pytania.

Pierwsze,czy feromonami interesują się tylko nastolatki???

Drugie,jeżeli większość z wypowiadających sie na forum twierdzi,że feromony brzydko pachną,a właściwie ,mówiąc wprost -śmierdzą,to zakładając,że będę cudnie i zalotnie pachnieć dla faceta,będę jednocześnie śmierdzieć dla koleżanki.

A jednak każdy rodzaj manipulacji ma w sobie coś pociągającego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Produkty takie jak NPA czy PHEROMAX czyli produkty bezwonne sa pozbawione dodatkowych korzysci zapachowych, lecz posiadaja naturalnie normalna won feromonow.

Jedni ten zapach wyczuwają inni nie, ludzie ktorzy znaja Twoj zapach doskonale, czyli najblizsi domownicy powinni wyczuc ten smrodek, lecz dla osob spoza najblizszego grona zapach bedzie inny, przyciagajacy zmysly (tak wynika z mojego doswiadczenia i obserwacji).

 

Czyli jesli nie chcesz feromonow uzywac w celu podrywu, a zaciesnienia przyjazni, tudziez nawiazania nowych kontaktow przyjacielskich, to mozna pomyslec o feromonach takich jak Relationship Magic, Chikara, ktorej zapach jest godny polecenia (podobno).

 

Tak sprawa wyglada.

Pozdrawiam

Carlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje.

Rzeczywiście muszę zastanowić się jaki chcę osiągnąć efekt!

Przeanalizuję i wybiorę.A może poczekam na te anonsowane przez

ekipę feromony.pl nowości dla pań.

Ps.Nie polecam Love&Desire,które nie tylko nie działają,ale BRZYDKO pachną. :shock:

Pozdrawiam ILLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.Nie polecam Love&Desire,które nie tylko nie działają,ale BRZYDKO

ILLA piszesz o Love&Desire Woman? Czy Man? Bo dla mnie Man ładnie pachniał. Jeśli o Woman, to ok.

marlenka (z tego forum) zakupiła Love&Desire Woman, zobaczymy czy podzieli Twoje zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love & Desire Woman!!!

Oczywiście każdy z nas ma swoje zapachowe upodobania,ale ten zapach wg,mnie jest poniżej wszystkich znanych mi pachnideł.

Męskiego nie znam może pachnie ładnie.Zresztą ten sam perfum pachnie inaczej na różnych osobach.

A'propos Marlenki-przeczytałam,że po wielu rozterkach jednak nie odebrała przesyłki.

Pozdrowienia

ILLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności