Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

\witam.

Czy po przedawkowaniu załóżmy PHX czy NPA ludzie postrzegają mnie za osobę agresywną?

Czy po przedawkowaniu NPA mozna uzyskać taki efekt?

Ktoś to przetestował?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NO WLASNIE DOBRE PYTANIE :roll: CIEKAW SAM JESTEM BO JA ZALOZMY JAK PRZEDAWKOWALEM MOZE NIE,OSTATNIO Pheromax Oxitocin to mialem dziwne to znaczy jakby jakis niepokoj trudno mi to stwierdzic.Ale ostatnio lacze Pheromax Oxitocin z odrobinka BTB.Jak dla mnie rewelacja mam nadzieje ze niektorzy tez tak mieszaja i podziela sie swoimi relacjami nie chodzi o mnie ale o wszystkich nas obecnych :D ale ogolnie jestem bardzo ciekaw.Dziekuje Wszystkim i Pozdrawiam :D Piszcie ....,kazdy z nas sie uczy od Kazdego. :) Dziekuje i Pozdrawiam :?::?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się, po przedawkowaniu PHX czy NPA czułem taki niepokój czy nawet lęk. Ale ciekawi mnie jak inne osoby mnie w tedy odbierają, jako osobę agresywną, przestraszoną i słabą?

Noo czekamy na odpowiedzi, może ktoś potestował więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Już kiedyś to opisywałem. Przed spotkaniem z kimś, kto wyprowadził mnie z równowagi telefonicznie zaaplikowałem sobie 4 krople NPA.

Jak wpadłem do biura, to osoba ta, która na co dzień zawsze jest arogancka i zawsze ma ostatnie i jedynie słuszne zdanie, jedyne co zrobiła to przez trzy minuty mi przytakiwała i łagodziła sytuację, po czym powiedziała, że bardzo się śpieszy i już musi wyjść.

Myślę, że działanie NPA było tu bardzo zauważalne. Udało mi się oponenta zdominować i to całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ciekawa sprawa ;)

Właśnie mi o to chodziło.

Więc po NPA ktoś czuje respekt do Ciebie

Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wedlug mnie po przedawkowaniu NPA ludzie zaczynaja sie Ciebie bac, co jest porazką w kontaktack z kobietami. Mialem takie doswiadczenie. Kobieta na ktorej mi zalezalo po zastosowaniu NPA zaczela mnie unikac, nawet kontaktu wzrokowego. Od tego czasu dalem sobie spokoj z NPA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi