Skocz do zawartości

swiadome wyczuwanie nastrojow/emocji innych osob


klimek

Rekomendowane odpowiedzi

Stosuje PHX, Chikara i NPA w roznych proporcjach od 2 miesiecy. Zostalem tez mocno zmanipulowany przez pewna dziewczyne troche wczesniej (to spowodowalo zmiane w moim zyciu i siegniecie m. in. po feromony) i od tamtego czasu robie sie coraz bardiej nadwrażliwy na wyczuwanie stanów emocjonalnych innych osob. Do pewnego czasu tego nie zauwazalem, ze to co wyczuwam to stany emocjonalne innych osob, a nie moje wlasne. W ostatnia niedziele zetknalem sie z dziewczyna, ktorej podniecenie (pewnie wspomagane feromonami bylo dla mnie tak odczuwalne, ze gdy usiadla kolo mnie mialem puls ze 180 uderzen na minute :D i resztkami sil powstrzymywalem sie zeby nie dyszec i nie rzucic sie tam na nia przy wszystkich :D. z tego co widzialem to ona caly czas czula sie podobnie jak ja - zjadla wszystkie paznokcie :D. No i po tym wydarzeniu wyczuwam emocje innych osob, takze podniecenie tej dziewczyny juz bez wspomagania fero z jej strony. Zamyslona kolezanka ktora ma problemy z chlopakiem (czulem jak bardzo go kocha, chyba mam nieduze szanse :D), wscieklosc kolegi po tym jak go zgasilem, zal kolezanki do mnie o moje nietrafione komplementy i podniecenie gdy mowie cos pozytywnego. Mam szanse sie czegos nauczyc o psychice kobiet w koncu. Ktos tez cos takiego ma? czy odbieracie feromony calkowicie na poziomie podswiadomym mimo dlugiego ich stosowania?

 

Powiem wam ze sztuczne feromony sa tak silne, ze wrecz "gwalca" podswiadomosc. Normalne stany emocjonalne ludzi sa odbierane sporo slabiej. Z naturalnych stanow jakie wyczuwalem najmocniejsze byly podniecenie seksualne i uczucie milosci, a takze wscieklosc i zal. Fajna jest tez ekscytacja od fero socjalnych przy rozmowach z ludzmi.

 

PS. Mam nadzieje ze nie oznacza to zadnej choroby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie martw się to żadna choroba ;D

 

Można powiedzieć, że szósty zmysł ;P

 

Tak, gdy zacząłem używać feromonów, zwracałem na zachowanie innych osób w stosunku do mnie dużo uwagi z stąd takie wrażenie... lecz to nie choroba hehe... prawdopodobnie to minie ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Oj Takie stany mozna wyczuwac wystarczy sie nauczyc ,czy z fero czy bez .

To trzeba miec juz zapisane , wystarczy rok dobrego uwodzenia kobiet plusy i minusy. Uwierzcie ,że mozna miec kazda laske tym bardziej po 7 dniach uprawiac z nia seks czy z fero czy bez efekt jest podobny.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności