Skocz do zawartości
Hipka

co zastosować żeby mu było mało ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uzytkowników!

Mam do was pytanie: jestem juz z moim facetem na etapie łóżkowym, czy moze mi ktos doradzić co zastosowac by ciagle było mu mało i chciał cześciej?

Pozdrawiam i w góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pheromax+BTB to chyba najlepsza opcja ;)

Z Danym polecamy tą mieszankę jedna z lepszych jeżeli chodzi o męskie feromony ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Panowie za pomoc! Tylko powiedzcie mi jeszcze jak to pomieszać? Jestem nowa i kompletne nie mam pojęcia co i jak. Jedno jest w sprayu a drugie z jakimś zakraplaczem i co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro już jesteście na etapie łóżkowym, to moim zdaniem ważniejsze jest to, co mu pokażesz w łóżku, a nie to czym się spryskasz... Jak spełnisz jego fantazje, to będzie chciał więcej i więcej...

Ale ja z racji wieku cyniczny jestem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do techniki to jesteśmy dobrani i oby tak dalej ;) tylko nie zawsze mamy mozliwości ;P poza tym wolałabym się jednak troszkę zabezpieczyć na najbliższą przyszłość chociaż ;P dlatego chciałabym żeby "coś" pomogło mi go dodatkowo przyciągać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nooo zabezpieczać się trzeba :)

He tu nie o takie zabezpieczanie chodzi jak się Tobie wydaje ;P jeżeli to się Tobie wydaję xD

warto żebyś spróbowała z feromonami i porównała jego zachowanie, gdy będziesz używała feromonów i bez ich używania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie sam PHX by wystarczył. Chociaż myślę, że jak przerabiacie etap łóżkowy to chusteczka też spełni swoje zadanie niekoniecznie zmiksowana z Edge :). Cóż powiedzieć, testy czas zacząć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Pheronobie ma racje na etapie łóżkowym choć mam 16 myślę ze Pheromax i może NPA :twisted: ale jak chcesz jechać cała noc daj mu jakiś suplement na powiększenie libido oraz wydłużenie czasu ,, stania p*ły '' i bedziesz miała swój efekt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie! Nie chodzi mi o to żeby całą noc mógł (bo to juz wiem) tylko o to ze nie bedzie tylko mówił ze chce ale nie ma czasu tylko chce i przybywa na miejsce :D

Wystarczy po jednym przetarciu palcem z Pheromax'em po obu stronach szyi czy to juz za dużo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi