Skocz do zawartości

PheroNewbie

Profesjonalny Ferumowicz
 • Zawartość

  89
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O PheroNewbie

 • Tytuł
  Uzależniony

Profil

 • Sprawdzone:
  NPA, Pheromax, TheEdge, Chikara
 1. PheroNewbie

  Zapach The Edge dla meżczyzn

  U mnie bylo lepiej (jakiś czas temu) jak wszedłem do niewielkiego zamkniętego pomieszczenia. Jeden z kolegów do mnie "Pachniesz jakimiś ciastkami cynamonowymi"
 2. PheroNewbie

  Sprzedam 10ml feromonów o stężeniu 1%

  To może jakieś foto? Bo 1% stężenia feromonów jest ciężki do osiągnięcia
 3. PheroNewbie

  Sprzedam 10ml feromonów o stężeniu 1%

  Perfect Ten ?
 4. PheroNewbie

  Promocja Świąteczna???

  Przydałoby się
 5. PheroNewbie

  [SPRZEDAM] NPA Man, BTB Man, szczegóły inside

  jakiś paragon by się przydał jeżeli kupowałeś na feromony.pl to jest numer zamówienia w detalach konta i tam co się zamawiało.
 6. PheroNewbie

  Pheromax - próbka aplikacja ...

  Dawkowanie feromownów, jak już nie raz zostało wspomniane musi być rozpoczynane od dawek minimalnych, np jeśli masz próbke to przetarcie węzykiem albo przechylenie próbki na palec i wtarcie tego co na nim zostało w szyję. Jeżeli powiedzmy po 2-3 dniach nie daje rezultatu to dawkę się zwiększa w celu ustalenia swojej optymalnej (bo każdy ma inną, u jednego jest powiedzmy 2 potarcia patyczkiem, u innego pełny psik z atomizera - mówimy o pełnej wersji ). Klub jako miejsce zaludnione i o ograniczonej przestrzeni, gdzie zapach fero miesza się z potem innych ludzi, dymem papierosowym etc. jest miejscem gdzie dawkę należy odpowiednio zwiększyć, by być lepiej wyczuwalnym przez płeć przeciwną. Najlepsze i najbardziej pobudzające działanie PHX utrzymuje się do 3 godzin po aplikacji, potem też działa tylko w mniejszym stopniu i trzeba umiejętnie "dołożyć feromonów"
 7. PheroNewbie

  Liceum

  Niemożliwe
 8. PheroNewbie

  co zastosować żeby mu było mało ;)

  Generalnie sam PHX by wystarczył. Chociaż myślę, że jak przerabiacie etap łóżkowy to chusteczka też spełni swoje zadanie niekoniecznie zmiksowana z Edge . Cóż powiedzieć, testy czas zacząć
 9. PheroNewbie

  Chikara w saszetkach

  Generalnie chikara to feromony społeczne, stosowane solo nadają się np.do wyjścia ze znajomymi do kina. Wg mnie działają dużo lepiej stosowane razem z NPA albo PHX. Wiadomo, że taki mix się nadaje na podryw.
 10. PheroNewbie

  Liquid Trust

  jakaś nowość ?
 11. PheroNewbie

  trudna sytuacja

  Po tym co napisałaś, stwierdzam że już go prawie rozkochałaś w sobie. Brakuje tutaj nutki zaufania, którą może dać BTB stosowany razem z PHX, który wzbudza pożądanie ze względu na swój skład. Razem stanowią ciekawą mieszankę,by dolać oliwy do ognia i uczucie rozpalić jeszcze bardziej, by ta druga osoba nie miała wątpliwości . Dobre jest połączenie NPA z BTB by ten ogień podtrzymywać i budować szczęśliwy związek, czego życzę
 12. PheroNewbie

  Proszę o opinie o pherlure i phiero

  Co do pierwszego, hmm nie wiem co powiedzieć, bo nie jest dostępny w ofercie feromony.pl. Kiedyś z tego co pamiętam był, ale chyba nie był zaskakująco dobry. pheromax, chyba nie trzeba dużo wyjaśniać
 13. PheroNewbie

  Feromony, przykrywać perfumami czy nie?

  Ja z ciekawością śledzę wątek i sam się zabieram też za testy. Prawda jest taka, że trzeba gdzieś w jakiś klub wyskoczyć, bo akurat pracuję w takiej firmie, że 95% to faceci, więc lipa trochę. Co innego jakbym gdzieś był w jakimś banku .
 14. PheroNewbie

  Feromony, przykrywać perfumami czy nie?

  Zjawi się może jakaś nowa asystentka, sekretarka, ktokolwiek i też sobie uświadomi, że jakaś magia jest w firmie.
 15. PheroNewbie

  Feromony, przykrywać perfumami czy nie?

  A po weselu niech się wyszaleje, jak już będzie uczuciowo ustawiona Mała odmiana pomoże jej jeszcze bardziej
×

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności