Skocz do zawartości

Przypał na dyskotece!!!!!


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówka dla wszystkich!!

 

mam niestety niemiłą wiadomość którą niestety przeżyłem na własnej skórze. otóż kiedyś ide sobie na dyskoteke wszystko pięknie niecały psiuk phx z duzej flaszki(zapach mi nie podchodzi śmierdzi strasznie jak dla mnie) i maskuje to pumą jamajka.

dyska całkiem w porządku to wypadam na parkiet. potańczyłem chwile a tu obok nie blondyneczka śmiga i looka zalotnie na mnie co jakiś czas puszczając uśmieszek :lol:

to ja nie tracąc czasu podbijam do niej i po chwili już tańczymy razem (poszło jak sspłatka). Taniec bardzo fajniusi i wogóle poszłem z panną potem zagadać do stolika rozmowa mija miło aż panna mówi mi że coś tu strasznie potem śmierdzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja już w szoku myśle sobie ciekawe czy będzie wiedziała że to odemnie :?

ona nagle do mnie że to ja tak śmierdze i czy może bym nie poszedł do łazienki sie odświeżyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

normalnie masakra pierwszy raz tak miałem !!!!!!!!!

p5zykro mi to mówić ale niktóre panny czują smrodek fero sdzkoda że to ja musiałem się o tym przekonać :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko to, że piszesz, że użyłeś niecałego psiknięcia pheromax i wziąłeś na siebie dużo perfum, a to nie zamaskowało tego zapachu. Gdzie aplikowałeś fero, a gdzie perfumy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fero na nadgarstki i koło uszu pume w to samo miejsce

myśle że zapach mógł przebić ponieważ ta jamajka todezodorant perfumowany w szkle a nie woda perfumowana i ma troche słapszy zapach od perfum, jednak błąd już naprawiłem i kupiłem koncentrat w 50ml buteleczce :twisted:

a jeśli jakaś panna jeszcze mnie "wyczuje" to normalnie załamka :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to sparawa indywidualna mi sie nie zdarzylo w mojej karierze cos takiego pewnie dlateogo ze staram sie maxymalnie zamaskowac pozaym zawsze co jakis czas odswiezam zapach noszac zawsze maly dezodorancik ze soba ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu był chyba mój błąd poniewaz "wpadka" miała miejsce jakieś 3h po zaaplikowaniu fero i zapach fero zaczynał sie przebijać przez perfumy :(

ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

teraz zawsze bede już na to uważał i innym radze to samo a jak jeszcze jakaś panna mnie "wyniucha" to... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
fero na nadgarstki i koło uszu pume w to samo miejsce

myśle że zapach mógł przebić ponieważ ta jamajka todezodorant perfumowany w szkle a nie woda perfumowana i ma troche słapszy zapach od perfum, jednak błąd już naprawiłem i kupiłem koncentrat w 50ml buteleczce :twisted:

a jeśli jakaś panna jeszcze mnie "wyczuje" to normalnie załamka :(:(:(

Rozumiem że Ty tego zapachu w ogóle nie czułeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już napisałem panienka wyczuła mnie jakieś 3h po zaaplikowaniu fero+perfumy i zapach pheromaxa powoli zaczoł przebijać przez perfumy :(

teraz mam jednak lepszy patent na maskowanie :twisted:

z pumy przerzuciłem sie na str8 i na ubranko normalinie psikam a miejsca na których jest fero dokładnie pokrywam wodą po goleniu o tej samej nucie zapachowej 8) moim zdaniem najlepsze maskowanie-przynajmniej do tej pory lepszego nie odkryłem ale jak ktoś by miał jakieś propozycje to jestem otwarty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności