Skocz do zawartości

Feromon do zwiekszenia atrakcyjnosci


metymatis1111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie nowych ferumowiczów. Tutaj Tomek i mam nadzieje, że jako nowy, będę mógł liczyć na jakąkolwiek pomoc ze strony doświadczonych ferumowiczów.

 

Bardzo podoba mi się taka jedna dziewczyna. Znamy się kilka lat, a więc ma już o mnie wyrobione zdanie. Nigdy jej nie pytałem co o mnie sądzi. Po prostu widzimy się czasem na wspólnych spotkaniach z ekipą np. na kręglach, bilardzie czy też wyjazdach na biwaki. Nigdy nie znałem tak uroczej dziewczyny. Otóż tak. Czy możecie mi doradzić jakiś feromon, najlepiej sprawdzony i nie za drogi, bo z finansami kiepsko, feromon który zwiększy moją atrakcyjność w jej oczach, po ktorym bedzie chciala wiecej przebywać w moim towarzystwie, niż tylko wyjazdy w grupie kolegów. Przypominam ze ma ona juz pewnie wyrobione o mnie jakies zdanie i chyba teraz phx nie pomoze, musi to byc chyba cos innego. Kiedyś miałem styczność z próbką phx, którą użyłem i szczerze mówiąc wtedy kiedy ją użyłem, a było to przed wyjściem na kręgle, chyba zadziałała, bo jak siedzieliśmy obok siebie i czekaliśmy na swoją kolejkę to przybliżyła się bliżej mnie i powiedziała, że ładnie pachnę, zaczęła wąchać moją szyję i się w nią wtulać. Proszę o porady i informacje.

 

Pozdrowienia z Radomia,

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja polecam Alchemy - to był pierwszy produkt, który kupiłem rozpoczynając przygodę z feromonami. Dzięki niemu przekonałem się do nich. Nigdy nie spodziewałem się takich rezultatów po jednym z tańszych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności