Skocz do zawartości

NOWOŚĆ!!!


ILLA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Miałam opowiedzieć o siłowni,ale to chyba będzie nowy temat.Nie wiem dlaczego nikt jeszcze o tym nie pisał,a właściwie chyba wiem.Tutaj większość to faceci,a oni przecież nie skropią sie fero idąc na siłownię.

Ale by było!!!

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

No właśnie,co z tym hiciorem?????

Zdaje sie,że miał być za miesiąc-czyli już!!!Co prawda nieźle się obłowiłam w Dniu Kobiet(dzięki-to był piękny pomysl).więc nie narzekam.

Ale jednak gdzie jest ta NOWOŚĆ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

Nie wiem co ma na mysli mój przedmówca i chyba nie chcę wiedzieć.

ważne, że coraz więcej wieści o NOWOŚCI,co oznacza, że chwila premiery się zbliża!!! Ma być 7 feromonów, produkt do uwodzenia, koszt około 200 zł za 10 ml. Całkiem OK. Chociaż pomysł, żeby sprzedawać próbki też niegłupi....No cóż czekamy...........................

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to, ze ludzie sa gotowi zrobic wiele, zeby tylko podobac sie plci odmiennej, byc bardziej atrakcyjna-(ym),

ja osobiscie sam stosuje od niedawna PH i czuje sie lepiej, nie wiem czy to dziala na kobiety, które przebywaja w moim poblizu, ale wazne, ze ja mysle, ze dziala

nie wiem czy działa na mnie, czy to tylko efekt placebo, ale faktem jest, ze czuje sie pewniej, czasem nawet jak nastolatek, ktory mysli, ze do niego swiat nalezy :D 3, a przeciez o to chodzi

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Są pewne problemy z wdrożeniem nowego produktu. Niestety, choć nie chciałbym tego robić, z przykrością muszę napisać, iż może to zająć jeszcze nawet dwa tygodnie..

 

Bardzo Was przepraszamy, ale pewnych spraw nie da się przeskoczyć.

 

Jak tylko produkt pojawi się, każdego, oczywiście, poinformujemy osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie! Wszyscy zostaną poinformowani, a dokładnie 9 MAJA. Oto oficjalna premiera produktu!

 

Przepraszamy Was za to opóźnienie, jednak pewne sprawy nie zawsze wychodzą tak, jakby się tego chciało. Uwierzcie, gdyby to było możliwe, dalibyśmy go Wam już dawno.

 

Ale robiliśmy już pierwsze testy i muszę wam powiedzieć, że jest naprawdę niezły!! :twisted:

 

Także, jeszcze raz - 9 maja oficjalna premiera nowego produktu. Na stronie pojawią się odnośniki oraz oczywiście otrzymacie maile z informacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności