Skocz do zawartości

NOWOŚĆ!!!


ILLA

Rekomendowane odpowiedzi

Basiula pozdrawia już i chłopców..a jak :wink:

 

witam,

 

rand, jak ja bym chciała, żebyś miał rację... chciałabym, żeby w końcu fero zadziałały, bo wydaje mi się, że to ludzkie urojenia i wmawianie sobie, jakie to jest fajne, jak cudownie działa i takie tam :?

 

Nie chodzi mi o to, żeby faceci się za mną uganiali, bo tak dzieję się i bez feromonów :oops: , ale chciałabym doświadczyć za ich pomocą czegoś innego, czegoś nietypowego... mam nadzieję, WIELKĄ nadzieję, że w końcu sie uda....

 

No, więc pozdrawiam i chłopców, buźka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Basiula a mnie sie nie wydaje, że to ludzkie urojenia, choćby dlatego, że sytuacje, które miały miejsce po zastosowaniu feromonów przynajmniej u mnie nie miały nigdy miejsca normalnie, dlatego to skłania mnie to wierzenia i przekonuje o tym, że jednak coś w tym jest, zawsze pozostaje niepewność bo i zdarzają się dni w których nikt na mnie nie reaguje w inny sposób (głownie kiedy jestem wśród znajomych których długo znam). Lecz zauważyłem, że przy nowych znajomościach świetnie się to sprawdza. Zobaczymy w końcu zamówiłaś tą nowość jaka jest w temacie, teraz to już musisz "Be The Best", jeśli się przekonasz o ich działaniu, lub też nie proszę poinformuj nas przez PW lub na FORUM. Pozdrawiam po raz kolejny, niech moc feromonów będzie z Tobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rand, słońce....a może to co Ci się przydarza, to zwykłe zbiegi okoliczności? Broń Boże, nie chcę podważać Twoich spostrzeżeń, ale tak sceptycznie jestem nastawiona, że nie mogę jakoś dać się przekonać, że to działa.

Dzisiaj do pracy użyłam BTB, w pracy mam kontakt z ludźmi, z dużą ilością ludzi.... no niczego szczególnego nie zaobserwowałam, a naprawdę wnikliwie się przyglądałam jak ludzie reagują... miała być bestia, a jakoś jej we mnie nie widzieli :P

Jedynie co mogę powiedzieć, to ten PhX jakby kiedyś podziałał, faktycznie byłam zaskoczona reakcją mojego byłego.... myślałam, że mnie pożre przy świadkach (dosłownie)...aż wstyd mi trochę było, że tak się rzuca na mnie :roll: ale to taki jednorazowy incydencik.

No, ale ten PhX, to nawet zapachem zaczął mi się podobać. Jakieś takie podniecenie mnie bierze jak go wącham, a BTB nie czuję i tym bardziej wydaje mi się, że nie działa :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z doświadczonych ma jakąś dobrą radę ?

 

Może jest jakiś trick, żeby feromony zaczęły działać, bo już mi ręce opadają... tyle kasy na nic :( Testuję i testuję i.... żadnych efektów. Każdy się przechwala swoimi opowieściami, a ja czytam je jak bajki dla grzecznych dzieci :?

 

Bardzo Was proszę, jeśli ktoś z Was inaczej je aplikuje, czy może coś innego używa, żeby zadziałały, to chętnie wysłucham porady, tutaj albo PW :)

 

Buziaki dla wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, żebyś zastosowała kilka psiknięć Pheromaxa przed dłuższą rozmową z facetem lub podczas seksu ;)

Na pewno zauważysz różnicę w jego i swoim zachowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałam powiedzieć, że dzisiaj byłam cholernie adorowana przez płeć męską i to w różnym wieku, zupełnie jakby się zmówili :) ale........... wcale nie użyłam feromonów jak na złość :) każdy dzisiaj w pracy był zdziwiony, bo faceci nie ukrywali zainteresowania moją osobą, koleżanki wiadomo były nieco zazdrosne, ale one natomiast ukrywały to tyle, że niezbyt gramotnie :D

 

No i powiedzcie, o co chodzi ? Skąd to zainteresowanie ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj basiula, a dzień wcześniej stosowałaś feromony? może zastosowałaś je na ubranie lub nie przemyłaś miejsca gdzie je zastosowałaś wczesniej?jesli tak sie stało to moze znaczyc ze fero ktore zastosowalas dzien wczesniej dopiero zadziałaly, moze nakładasz ich za każdym razem za duża ilość? wiadomo ze przez to tracą moc. i dopiero w mniejszych dawkach działają na tobie? zastosuj nastepnym razem MINIMALną ilosc, wczesniej dobrze umyj miejsce gdzie stosowalas wczesniej feromony, i zobacz co tym razem bedzie sie dzialo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jest to możliwe. Feromony działają, gdy są odbierane podświadomie. W bardzo dużych dawkach mogą dezorientować odbiorcę. I rzeczywiście, w tym przypadku ewidentnie część feromonów pozostała na Twoim ubraniu lub skórze z dni poprzednich. A to, co opisałaś jest typowym przykładem działania dobrze użytych feromonów.

 

Basiula, myślę, że w końcu zauważyłaś rezultaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Przeczytałam sumiennie wasze forum od dechy do dechy właśnie zamówiłam Pheromax testerek i będe testować ... zwłaszcza że ja zrobiłam to poniewaz chce zdobyć, a właściwie chce zostac zdobyta ;) przez jednego bardzo miłego chłopaka i to wydało mi sie ostatnią deską ratunku a może po prostu najwygodniejszym rozwiązaniem ...

Chętnie sie do was przyłącze... jesli wolno takie wymienianie doświadczen jest bardzo ciekawe, a ja mam nature badacza więc wydaje mi sie że może być całkiem fajnie...

Pozdrawiam wszystkich ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Chcąc się dołączyć do tego wątku powiem tak. Dawno dawno temu, bo minęło kilka ładnych lat tak z 5-6 miałem swoją przygodę z feromonami.

O ile się orientuję, jakościowo były one dużo gorsze od obecnie tu oferowanych. Myślę, że wiele osób oczekuje cudów od tych specyfików, a tu poprostu potrzeba odrobiny czasu, nauki ich stosowania, zrozumienia i nauczenia się zauważania ich efektów.

Nie można się spodziewać, że się spryskamy, a chłopaki czy dziewczyny będą nam padać do stóp.

Inna kwestia, każdy człowiek sam z siebie też wydziela pewne ilości feromonów, dlatego dobór właściwej dla siebie dawki jest istotny i nie należy z nią przesadzać, bo jak niektórzy wiedzą może to przynieść efekt niepożądany. Kolejną rzeczą jest iż stosowanie na skórę jest krótkotrwałe, bo wchodzą one w reakcje z potem i innymi substancjami wydzielanymi przez skórę, a dodatkowo jeśli ktoś jest higieniczny to się myje co też nie ułatwia im zadania :-) Feromony można stosować na ubranie utrzymują się wtedy znacznie dłużej, ale ich działanie jest również znacząco słabsze.

Z moich doświadczeń wynikało, że dobrze jest je stosować nacodzień na ubranie ( co nie jest jednoznaczne że codziennie, bo przedawkujecie )... ludzie byli wtedy przyjaźni, jednak idąc na podryw to nie ma to jak dać trochę na skórę... efekt powinien być lepszy.

 

Inna kwestia, o której nie wiem czy ktoś tu kiedyś pisał, ale feromony tak już trochę dziwnie wpływają na człowieka, że często gęsto powodują że przy nowo poznanych osobach zapisują się nam w pamięci jakieś skojarzenia. I tak, jeśli używamy jakiś określonych perfum do przykrycia ferków, poderwiemy dziewczynę, a po jakimś czasię się to rypnie... to potem może być tak, że nasze perfumy tej dziewczynie, będą się bardzo długo kojarzyć właśnie z naszą osobą, czyli czując je automatycznie jej pamięć będzie przywoływała naszą postać. Analogicznie do tego, jeśli będziemy się na takim spotkaniu zachowywać jak burak i skończony idiota, co tej dziewczynie się nie spodoba, też może to zapamiętać....

 

dlatego przedawkowanie feromonów jest mocno niepożądane, bo skojarzenie jakie załapie taka osoba może być potem trudne do przełamania i tak coś co miało nam pomóc może nam sprawe utrudnić.

 

A tak sobie czytając wasze różne opowieści, zacząłem sobie przypominać jak to było i się zastanawiam, czy znów nie zacząć z nimi przygody :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witamy weterana w naszej zalodze, opowiedz troche jak to kiedys wygladalo, jakie byly feromony, gdzie kupowles, jak z cena, no wiesz poopowiadaj, bardzo mnie to ciekawi :) zapewne nie tylko mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest co opowiadac, nazwa feromonow jest podana. Cena, wybacz, po ladnych kilku latach naprawde nie pamietam, wiem tylko, ze nie bylo to dla mnie malo jak dla studenta. Kupowane , byla kiedys stronka w necie http://www.feromony.cnet.pl/ strona juz jakis czas nie dziala.

Wraz ze znajomym z torunia szukalismy i zbieralismy wtedy informacje o feromonach i tym jak to dziala, on nawet prowadzil blog, ale tez juz jakis czas temu to zarzucil. Moze zdziadzielismy ;)

Nie ma co tu za bardzo opowiadac, pozatym, ze wierze w to, ze na duzej grupie ludzi feromony jednak dzialaja jesli sa to dobrej jakosci feromony.

 

W tamtych czasach wszystko bylo trudniejsze, handel internetowy w PL nie byl tak rozwiniety, a wraz z kumplem informacjami wymienialismy sie na kanalach IRC, bo o gadu gadu nikt wtedy nie slyszal :-) pozatym trafil sie dluższy zwiazek i o feromonach z czasem sie zapomnialo...

 

Teraz zreszta jest duzo wiecej ciekawych informacji czy to o feromonach, czy to technikach uwodzenia i jak pisałem zastanawiam się czy na powrot nie zaczac sie w to bawic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz feromony nie załatwią za nas niczego mogą jedynie pomóc

w przełamaniu pierwszych lodów ...

Ja jestem atrakcyjna dziewczyną widze spojrzenia męzczyzn

i koledzy ciągle mi mówią jaka jestes sliczna wspaniała itp.

tylko charakter mam zaczepny, zawsze mam swoje zdanie

i kiedyś kumpel mi powiedział że jak bede taka pyskata

to nadal będe maiła trudności ze znalezieniam kogoś kto

sie poważy być z kimś tak 'szalonym' i niezaleznym jak ja...

drugi kumpel powiedział mi, że męzczyżni nie zapraszają

mnie na randki, bo sie boją że im odmówie bo cytuje

'taka lacha może miec każdego więc dlaczego miałaby chciec

takiego szaraczka jak ja' i to cały mój problem.

Nie potrafie już bardziej dać do zrozumienia że jestm

zainteresowana, chce być uwodzona zdobywana jak każda dziewczyna

to jest miłe i potrzebuje tego by poczuć sie kobietą

nie chce sie rzucać na męzczyzn żeby sie ośmielili

licze że feromony ośmielą tego konkretnego na tyle

że sie zdecyduje zrobić pierwszy krok ... i zaprosi mnie

wreszcie na randke ... a swoją drogą nie rozumiem

facetowi oczy zapalają sie jak mnie widzi te ukratkowe spojrzenia

łapanie wzroku żarty, a umówić sie na randke nie chce albo nie potrafi.....

ech mężczyżni ;-) Kto by was zrozumiał ...

 

W każdym razie chce sie przekonac na własnej skórze czy feromony faktycznie działaja ...

Mowe ciała mam w małym palcu więc poradze sobie z obserwacja ludzi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tu masz rację, niestety nie załatwią i trzeba się przełamać wewnętrznie. Ale ponieważ oddziałują i na nas, to mogą pomóc trochę tym co mają z tym problem. Generalnie z krótkiego opisu wynika iż jesteś silnym charakterem, być może zbytnio dominujesz nad potencjalnymi ofiarami , wiesz nie każdy facet lubi taki układ. Co do tego pomyślunku z bardzo ładną dziewczyną, to niestety u dużej ilości facetów taka myśl przez głowę przebiegnie.

W sumie, to chyba każdy lubi flirt i tak samo jak kobiety, faceci też lubią być uwodzeni, bo to jest poprostu przyjemne. Skoro mówisz, że jest tak że nie umie, albo nie potrafi to czemu sama z czymś nie wyskoczysz ?

przecież zrobisz to też w swoim interesie....

Mi się wydaje, że czasy, że dziewczynie nie wypada itd.. chyba minęly ...

a może ośmielisz chłopaka i potem na następną randkę to już on Ciebie zaprosi ... :-) inna kwestia... jedziemy w off topic... jeśli mamy zamiar ten temat ciągnąć to powinno się gdzie indziej...

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz racje to już nie te czasy że dziewczyna nie może ale z drugiej strony wiesz z facetami to jest tak ... łatwo przyszło łatwo poszło ;-) a mi na tym chłopaku zależy chce go duużżżo :-) lepiej poznać i mimo że moi znajomi również męzczyżni uważają że mam urok to ja wcale nie jestem az tak przekonana o tym, bo wiesz sa gusta i guściki ... a o tym trudno dyskutować, więc też mam jakieś tam obawy i jeśli te feromony podziałają na mnie to tez ok ... ogólnie sprawy damsko męskie są skomplikowane ..... :-) a że charakter mam paskudy wiem ... to już coś pracuje na ta stroną swojej osobowości ... :-) i na pewno będe uwodzić ;-) a te feromony wiesz ... może nie zadziałają ale świadomość że mam coś w co wierze że mi może dopomóc... doda mi energii i przekonania że jestem niezwycięzona, a siła autosugestii jest niewiarygodna ... i z tego chce skorzystac ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Witajcie, po przerwie wracam do wątku, który zapoczątkowałam, bo muszę się podzielić moimi doświadczeniami z Nitką. Miałam taka samą sytuację z moim facetem. Ja wesoła, błyskotliwa, rozrywana-tak o sobie myślałam. A on myślał-fajna dziewczyna, ale ostro walnięta, wszędzie jej pełno, faceci się za nią oglądają-nie dla mnie! I wiecie jak go zdobyłam, a może on mnie? Kiedy wracaliśmy wiekszym towarzystwem z nart i zaczęła mnie dopadać grypa, prawie nie mogłam mówić,miałam gorączkę, byłam biedna, z czerwonym nosem, byle jakim wyglądem...I wtedy wkroczył on, zorganizował jakieś leki, herbatę, zaopiekował się mną...hołubił...i tak już zostało.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ILLA że sie pojawiłaś

Otóż to ja tez mam wrażenie że za bardzo jestem do przodu no nic mam już feromonki i zaczełam testowac... rościeńczyłam próbke do minimum 1:4 z perfumami i powiem tak ..... to działa, dziła przedewszystkim na mnie czuje sie jakbym była ... na haju po prostu gadam, gadam i śmieje sie i jestem pobudzona jak ktoka w marcu masakra ... mam nadzieje że to tylko pierwsze udeżeniewe efakty potem organizm sie przyzwyczai za to męzczyżni reagują ... autentycznie widze że sa chętni zabawne to ale super ... bo dzieki temu ja czuje sie pewniej .. i wskazówka... zauważyłam że zaczyna działać dopiero po jakiś 1-2 h od zaaplikowania nawet do 12 h dziwne, bo na ulotce było napisane że działa przez 3 godziny, ale może troche zostało na ubraniu i stąd te efekty ja testuje od 2 dni i kolejne zaskoczenie ...

Kobiety --- te które mnie lubiły lubią mnie nadal natomiast te co do których miałam wątpliwości czy mnie lubiły szczerze ... sa w stosunku do mnie bardzo agresywne i nie przesadzam pisząc BARDZO ... niesamowite ... testuje dalej .. w najbliższym czasie czeka mnie jeszcze testowanie na zwykłych śmiertelnikach, a potem wio do tego jedynego ;-)

I dla jasności to nie jest tak że męzczyżni robią mi dwuznaczne propozycje ale ... widze w oczach jak im sie rozszeżają, oczy robią sie okragłe z zainteresowania tym co mówie i jakby sie zawieszali zastanawijąc sie co sie znimi dzieje ... przyjglądają sie mowa ciała jest zdecydowanie wyczakująca i przychylna sa bardziej mówiący uśmiechnięci i zainteresowani i wyczekujący .... szok .. ale najgorsze jest jednak to że sama jestem ogromnie nakręcona ... jak ktoś mi sie fizycznie nie podoba i nic do niego nie mam to oczywiście spoko, ale jak widze kogoś atrakcyjnego choćby fizycznie dla mnie to dzieją sie ze mną rzeczy, ech... czuje sie jak ' kotka na gorącym blaszanym dachu "

;) fajne to i przerażające jednoczesnie, bo nie wiem jak zareaguje na niego jak sama sie nawącham tych feromonów ... no nic to tyle o moim testowaniu narazie...

a stosuje chyba najmniejsza dawke jaką można :-) a przetestowałąm 3 facetów i 4 kobiety :-) niezła jestem ... ;-)

Pozdrawiam Nitka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :)

 

Wiecie....tak sobie czytam i mogłabym się śmiało podpisać pod opisami Waszymi, bo mnie też wszędzie pełno, ciągle mi się gęba śmieje, jestem wesoła i nie mogę powiedzieć, że paszczur ze mnie, bo faceci lecą na mnie, ale nie mogę w to uwierzyć... dlaczego używamy feromonów skoro inne mogłyby nam pozazdrościć osobowości czy urody? Jednak, by utrzymać przy sobie tego upatrzonego sięgamy po jakieś drogie cudeńka. Inne dziewczyny, przeciętne, pewnie nie wiedzą nawet o sztucznych feromonach, a jakoś sobie radzą z facetami. Czyżby z nami coś nie tak było?

Hej kobietki, nie zastanowiło Was to? :?

 

Pozdrówki dla Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje obecnie

btb i musz napisac ze to działa .......opisalem na ferum kilka historyjek ktore mi sie przydazyly i bardzo mnie zaskoczyly.

 

Btb mam juz z 2 tyg i musze napisac ze jak cos sie zdarzy pod wplywem fero to jest wrecz bardzo ciekwa i zaskakujace historia .

Ale od jakeigos tyg efekty znacznie sie zmnijeszyly. sam nie wiem dlaczego..... znaczy w tym tygodniu byly fajne uwagi : ze 3 razy zwracanie uwagi na moje perfumy, rozmowa kolegow i koelzanek a takze ich stosunek do mnie podchodza do mnie tako z nienacka i gadaja bez sensu.. ZACZYNAM SIE JUZ NIE POKOIC CO Z TYM JEST

 

oczywiscie testuje rozne proporcje raz wiecej raz mniej kropel......

Ale odpowiedneij dawki dla siebie zdaje mi sie ze nie znalazlemmm dlatego MYSLE ze mam takie wachania "tych efektow'

Ile czasu moge na to czekac jestsm z natury nerwowy moze to dlatego.....

 

Potestuje jeszce mysle z 2 tyg i zoabcze MIMO TEGO TE HISTORIE KTORE MI SIE PRZYDAZYLY I TE KTORE JESZCE NIE OPSIALEM BO NEI MAM NA TO CZASU swiadcza o tym ze te BTb dziala u mnie roznie;d

 

 

aha uzywam tez PHx ;d czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTB stosuje juz ze 2 tyg przydazylo mi sie kilka zaskaujacych zdarzen ktore niektore opisalem tu na ferum. jestem zadowolony

chociaz myslem ze bedzie tych efektow wiecej potestuje jeszce 2 tyg i zobacze co wyniknie...

 

aha mam jeszcze PHX i to takze wymiata ;d

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie widzisz efektów, gdy zastosujesz dużą ilość, albo też na ubraniu lub skórze zostają fero z poprzedniego dnia. A jeśli stosujesz Pheromax, to tym bardziej - fero się mieszają i ludzie zachowują się w sposób trudny do przewidzenia. Na twoim miejscu przypomniałbym sobie jak dokładnie aplikowałeś fero na początku. Zrób teraz tak samo i będziesz miał te same wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje obecnie

btb i musz napisac ze to działa .......opisalem na ferum kilka historyjek ktore mi sie przydazyly i bardzo mnie zaskoczyly.

 

Btb mam juz z 2 tyg i musze napisac ze jak cos sie zdarzy pod wplywem fero to jest wrecz bardzo ciekwa i zaskakujace historia .

Ale od jakeigos tyg efekty znacznie sie zmnijeszyly. sam nie wiem dlaczego..... znaczy w tym tygodniu byly fajne uwagi : ze 3 razy zwracanie uwagi na moje perfumy, rozmowa kolegow i koelzanek a takze ich stosunek do mnie podchodza do mnie tako z nienacka i gadaja bez sensu.. ZACZYNAM SIE JUZ NIE POKOIC CO Z TYM JEST

 

oczywiscie testuje rozne proporcje raz wiecej raz mniej kropel.?.....

Ale odpowiedneij dawki dla siebie zdaje mi sie ze nie znalazlemmm dlatego MYSLE ze mam takie wachania "tych efektow'

Ile czasu moge na to czekac jestsm z natury nerwowy moze to dlatego.....

 

Potestuje jeszce mysle z 2 tyg i zoabcze MIMO TEGO TE HISTORIE KTORE MI SIE PRZYDAZYLY I TE KTORE JESZCE NIE OPSIALEM BO NEI MAM NA TO CZASU swiadcza o tym ze te BTb dziala u mnie roznie;d

 

 

aha uzywam tez PHx ;d czasem

 

 

 

 

A mowisz ze stosujesz rozne dawki tzn wiecej i mniej kropel?

 

Wiec najmniej kropel to ile włałeś na raz na siebie a ile najwiecej?

 

BOo BTB juz mnie zaczyna denerwowac jak kupiłem zaraz na poczatku te efekty były widoczne w szkole itd.A potem jakoś sie spieprzyło to wszystko i kur*a wiecej efektów nie zauwazyłem...A niechce narazie tego oddawac bo według opisów producenta i ferum ten BTB moze sie rownać z chikara o ile nie jest lepszy.No i ze BTB zarowno agresywne feromony i łagodzace wiec ten srodek powinien byc BOMBĄ.Wiec jeszcze potestuje z 2 tygodnie jesli nie zauwaze efektów bede musiał zwrocic i zainwestowac w NPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności