Skocz do zawartości

Uwieść niedostępnego


joola

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałam się przywitać ze wszystkimi użytkownikami :)

 

Otóż kilka dni temu trafiłam na stronę z feromonami i zakupiłam próbkę, którą dosłownie przed chwilą przyniósł mi listonosz.

 

Z góry chcę pochwalić firmę www.feromony.pl za profesjonalne podejście do sprawy. Nawet dostałam jedną chusteczkę Edge w prezencie, a zakupiłam jedynie próbkę Pheromax.

 

Otóż wahałam się trochę czy aby feromony zadziałają. Jestem trochę sceptyczna i czytając komentarze pod produktami miałam wrażenie, że jest to najzwyczajniej w świecie marketing i nie ma nic wspólnego z prawdą. Kiedy odwiedziłam forum, troszkę mi rozjaśniało ;)

 

Sprawa wygląda następująco... Brat mojej przyjaciółki jest super facetem. Proszę nie odbierzcie tego źle, ale ja mam po prostu ochotę na przygodę, nic więcej. Sama jestem z facetem od kilku lat, ale brakuje już między nami chemii, więc chcę spróbować zakazanego owocu. :)

 

Stosunki z tym drugim mamy dobre, śmiejemy się, spotykamy w większym gronie etc. Moim zamiarem jest zastosowanie PHEROMAX, aby sprawdzić, czy rzeczywiście uda mi się go uwieść...

 

Jedynym problemem jest to, że ten chłopak ma swoje wartości, którymi się kieruje i swojej zasady, więc myślę, że nie chciałby wkraczać w czyjś związek.

 

Jak myślicie, czy uda mi się z pomocą Pheromaxu go uwieść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ci się uda to indywidualna kwestia dla każdego osobnika. Osobiście twierdze, że z fero będzie Ci łatwiej niż bez nich.

Wiadomo, że w takich sytuacjach pomaga również alkohol. Osobiście mając na sobie fero zauwazyłem jak dziewczyna kumpla przystawiała się do mnie... więc coś w tym może jest.

Trzeba spróbować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności