Skocz do zawartości

The edge


rafael190

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ludziska nie wiem czy już to forum jest jak statek widmo.. Jest ale nie ma na nim ludzi, ale to nie ważne najwyżej będą to spostrzeżenia dla mnie które będę opisywał. Dzisiaj ponownie zakupiłem The Edge czy to dla tego że chce być pewniejszy siebie i chce być lepiej spostrzegany w towarzystwie, na pewno coś w tym jest, ale zapach tego feromonu mi się bardzo podoba więc postanowiłem do niego powrócić. Poprosiłem również obsługe sklepu feromony.pl o próbkę Chikary nie mam pojęcia czy takową mają czy też nie, ale zastanawiam się nad tym feromonem i co sądzicie o jego zapachu bądź działaniu?. Dobra ludziska teraz ide spać pojutrze będę mial pewnie te feromony więc zaczynamy testować i się bawić. Jak feromony nie będzie działało to będę miał ładne perfumy a najwyżej w głowie sobie wkręcę, że jest super mega i wgl zaje.. i wiele dziewczyn na mnie patrzy. Nasz umysł jest do wszystkiego zdolny, a szczególnie do wkręcania sobie rzeczy które nie istnieją.. xD. Dobra Kończe ten post bo trzeba iść spać a wam i tak się nei będzie tego chciało wszystkiego czytać. Dobranoc wszystkim którzy to czytają w nocy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chikara w próbce jest 1ml w postaci żelu, dobrze sie wciera ten żel ale niestety jest to jest to probka jednorazowa (saszetka). Zapach po jednym uzyciu moze i ciekawy ale wydaje mi sie ze "starodziadkowy" cos typu Terre Hermes czy Pour monsieur, eau savage Dior :(

Plusem jest to że nie czuje tego nachalnego smrodu feromonow.

Fajnie jak by były feromony o zapachu dla młodych coś słodkiego typu 212 sexy men, Code, Le male.

Ciekawi mnie zapach Edge Trust, czy wie ktoś do jakiego znanego zapachu można go porównać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje porośby zostały wysłuchane i dostałem 2 saszetki chakiry ! odrazu się pytam jak je użyć ? jedną saszetke wcierać w szyje i w nadgarski ?. Aaa więc wrażenia po pierwszym dniu ogólnie czułem się jakoś tak pełen energi, uśmiechnięty. Była dziewczyna mi powiedziała że bardzo ładnie pachne i czy zmieniłem perfumy a zaś kolega mi powiedział że "Jebią mi pachy potem" :D tak więc coś wtym jest :D dzisiaj ide na spotkanie z dziewczyną do której mnie coś ciągnie chociaż to nie jest najwyższa liga psikne się tak jak wczoraj czyli raz na szyje i na jeden nadgarstek ( i rozsmarowywuje na drugi). Co do the edge trust nie mam pojęcia do czego je porównać bo nigdy nie czułem ich zapachu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w saszetkach więc uważasz że jedna saszetka powinna mi starczyć na 3 aplikacje ?. Rozumiem że słowo aplikacja masz na myśli posmarowanie szyi oraz nadgarstków ? :) Potrzebuje wiedzy, wiedzy na temat chikary by mieszać ludzią w głowach nie robiąc nic ! eh... marzenia się spełniają (przynajmniej tak niektórzy mówią) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki za informacje na temat chikary !. Jutro ide do klubu więc posmaruje się troszeczke chikara i zobaczymy jak to będzie. Realcje z dzisiejszego dnia.. Ogólnie jak psikam na siebie the edge lekko się pobudzam i staje się taki bardziej wesoły. Hmm.. co do dziewczyn nie widze za dużej różnicy, ale spotkałem się z 2 dziewczynami które zawsze były wmiare wygadane więc nie moge powiedzieć że Tak The Edge sprawi że dziewczyny otworzą się przed Tobą a potem rozłożą przed Tobą nogi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chikara w próbkach 1ml powinna spokojnie wystarczyć na 3 aplikacje :D

Co do Le male to moim zdaniem jest strasznie oklepany i gejowski :lol:

212 NYC oraz SEXY są o niebo lepsze od Le male :wink:

pod jakim względem? :) Jakościowo? Jakosciowo 212 sexy są bardzo dobre CH sie postarala mocny intensywny długo utrzymujący sie zapach, ale Kurkdijan postarał się bardziej :)

18 miesiecy temu powiedziałbym to samo że 212 lepszy, ale teraz gdy zużyłem prawie po jednym flakonie obydwu zapachów stwierdzam (i większość osób w temacie zapachów to potwierdzi - ilość komentarzy) że 212 sexy men jest gorszy od le male :)

Są to bardzo podobne zapachy ale Le male jest po prostu lepszy i gdy ktoś uważa że zapach używany prze ze mnie jest gejowski, brzydki, pachnie jak podróba(whiskey) etc. to ja mam to w ...poważaniu, wiem że to zapach z górnej półki nie żadna podróba i przede wszystkim mi sie podoba :) laski głupieją gdy czują ten zapach pomimo tego że jest oklepany :)

Le male Must Have! 8)

 

btw. Zauważyłem że mieszanie/przykrywanie wodą Le male feromonow zmienia zapach perfum.

Przy Allure Homme również zmienia tylko trochę mniej ale za to szybko fero sie przebija.

Natomiast jak przykryje fero zapachem Armani Code to nic sie nie zmienia czuc tylko Code i to baaardzo długo.

Takie moje spostrzezenia co do przykrywania, bo wiele osob przykrywa perfumami ale nie pisze o zmianie zapachu i o szybkim przebijaniu fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia nawet spoko, pobudzenie, pewność siebie i jakby to powiedzieć... gadatliwość (oo tak to dobre słowo) zwiększa się, lecz najwazniejsza sprawa wychodzisz na miasto czy ze znajomymi i nie możesz myśleć "ooo tak mam na sobie feromony zaraz zacznie się dziać coś magicznego" czy coś w tym stylu potraktuj The Edge jako normalne perfumy lecz dobierz pierwsze odpowiednią dawke dla siebie. Ja psikam się raz na szyje i raz na nadgarstek (zawsze jest to lewy tak mi się ujebało w głowie :D) i sobie rozsmarowywuje na prawym nadgarstku. Dzisiaj Wychodze do klubu i chce nałożyć na siebie moją chikare w saszetkach lecz nie mam kompletnie pojęcia jak to dobrać żeby nie przesadzić.. Cała saszetka myśle że jest za bardzo mocna i jedną saszetke rozdzielić powiedzmy tak na 2-3 aplikacje. Jak By ktoś kiedyś używał tych saszetek to bardzo prosze o pomoc :) HELP ME !! :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności