Skocz do zawartości

3 lata z feromonami. DOŚWIADCZENI USERZY POMOCY!


Magneto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie jestem nowym użytkownikiem, lecz zapomniałem haseł i do maila i do konta na ferum, stąd nowe konto. Jeśli nie lubisz wypracowań -> od razu przejdź do pytań. Jeśli znasz odpowiedź na chociaż jedno z nich - bardzo proszę napisz.

Używam feromonów od 3lat - działają tego jestem pewien jak i niektórzy z was. ALE po 3 latach użytkowania nie wiem czy przyniosły mi one więcej korzyści czy strat. Chodzi o to, że na feromonach byłem bardziej atrakcyjny i budowałem dłuższy czas jakąś relację i wystarczył raz bądź drugi gdy przedawkowałem i b. szybko traciłem cały kontakt. Czasami dobierałem dawki które działały tak jak oczekiwałem - zwiększały atrakcyjność w oczach kobiet, czasami aż za dobrze - kobiety rzucały się na mnie, niesamowicie zainteresowane aż nienaturalne, seks na pierwszej randce, czasami nawet głupio się z tym czułem + znajomi po paru razach kumali, że coś jest nie tak. Plus fakt, że wkur**a mężczyzn dookoła, że wszystkie lecą na ciebie i zabierasz im "towar". Dochodziło nawet do agresji na szczęście w bójkach od dzieciaka się odnajdywałem , więc uniknąłem kolejnych nieprzyjemnych konsekwencji stosowania fero.

Po fero sięgnąłem po to aby zainteresować sobą kobiety, absolutnie nie chciałem ich wyruchać i cześć, chciałem znaleźć sobie kobietę (chciałem podczas pierwszych 3-4 randek użyć fero aby na mnie zwróciła uwagę,a potem jak już mnie pozna bliżej to odstawić fero na bok). Byłem i jestem samotny- nie jestem przystojny, jestem lubiany (wśród dziewczyn również), ponoć inteligentny, często wywieram pierwsze dobre wrażenie. Jestem dobrze zbudowany ale powiedzmy szczerze - papu nie mam najładniejszego. Z drugiej strony nie jestem jakąś szakaradą. Odnośnie feromonów- na początku bywało tak, że albo nie działały albo działały. Obecnie jest tak, że w większości przypadków jakikolwiek mix użyję to ludzie zachowują się jakbym przedawkował, albo działają nie ma sytuacji gdy jest to neutralne. Mam parę pytań zwłaszcza do doświadczonych użytkowników.

 

1.Dlaczego czasami dawka IDENTYCZNA działa całkiem inaczej w tych samych warunkach? (odmierzam je z chirurgiczną precyzją)

 

2. Dlaczego 2 lata temu 2 psiknięcia THE EDGE były optymalne - obecnie 1/2 psiknięcia to potężne przedawkowanie?

 

3. Proszę o podanie mixów które na was działają wraz z dokładnymi dawkami (Wiem, wiem każdy ma swoją dawkę i nie piszcie proszę poszukaj na forum, bo przeczytałem je wzdłuż i wszerz.

 

4. Zrozumiałem, że b. dobrze reaguje na MINIMALNE dawki np. idealnie na mnie działał mix 1przetarcie patyczkiem phx + 2 przetarcia patyczkiem The Edge. NIE MOGE TEGO POWTÓRZYĆ POMIMO, ŻE STOSUJE IDENTYCZNE DAWKI. dawałem nawet na płatki uszu aby były w niskiej temperaturze - na początku działało teraz to samo skutkuje przedawkowaniem. O co chodzi?

 

5. Jakieś pomysły gdzie można testować feromony na kobietach?

Nie chcę testować na znajomych i odstraszać koleżanek, chodzi mi o miejsca w których można porozmawiać z obcą kobietą dłużej niż 5min. (Lekarz, fryzjer, salony Play ;) itp.) Mieszkam w b. dużym mieście, mam mnóstwo wolnego czasu - wiem, że pytanie niby banalne i oklepane ale będę wdzięczny za każdy pomysł.

 

6!!. Jak to możliwe, że działają na mnie dawki MIKROSKOPOWE np. rozcieńczony phx w stosunku 1:20 z alkoholem i tego roztworu używałem 0,005ml !!! ( Jeśli jedno psikinięcie z atomizera PHX to 0,125ml,a ja odmierzając krople [ze strzykawki do insuliny która ma podziałkę 0,01ml] to moja dawka jest 500RAZY MNIEJSZA OD ZALECANEJ! O CO TU CHODZI?! JAK TO MOŻLIWE. Potarcie patyczkiem to dużo więcej niż kropla tego roztworu. Dla przykładu szukałem proporcji mixu phx+ the edge (bo to jest TO czego szukam) - użyłem mixu 0,01 ml roztworu 1:20 phx + 0,005 1:20 The Edge (absurdalnie małe dawki) skończyło się ostrym przedawkowaniem jeszcze u zupełnie nowych ludzi. Byli niemili, chamscy, traktowali mnie z pogardą chociaż nic im nie zrobiłem, byłem miły, schludnie ubrany - kto to przeżył to wie o co chodzi po prostu skutki przedawkowania. Tu chyba chodzi o proporcję phx do edge/npa, bo czasami trafiałem z dawkami po pół kropli z każdego i było super, a czasami takie minimalne po 50razy mniejsze i skutkowało to przedawkowaniem.

 

7. Czy po jakimś czasie feromony przestają działać? Pierwsze razy były mega obecnie b. rzadko mi się udaje trafić aby działały. Spotkałem się na forum już z taką opinią - proszę o wypowiedź doświadczonych feromaniaków.

 

8!!. Czy jest tutaj JAKAKOLWIEK osoba, która stosuje jeden mix, bądź jedną dawkę Z POWODZENIEM dłużej niż rok i cały czas na nich działa?

 

9. Jakim cudem niektórzy z was używają po 2 psiknięć z atomizera phx - 0,25ml na szyję z powodzeniem. Przecież to cholernie śmierdzi + jak np podbiegniecie w gorący dzień do autobusu spocicie się z taką dawką na sobie to jak reagują na was wtedy ludzie? Jak wygląda przedawkowanie w takiej sytuacji? Wiem, że każdy ma swoją dawkę ale żeby aż takie kosmiczne różnicę między nami?

 

10. Czy ktoś z was stosował feromony z USA np. Ammunition, Turn up the heat? Nie chciałbym wydawać 500zł za przesyłkę z USA wiedząc, że feromony na polskim rynku działają ale już tracę cierpliwość do tych dawek.

 

Przepraszam za najdłuższy post w historii tego forum, ale zebrało się na to kilka lat obserwacji. Mam nadzieję, że ktoś przeczyta chociaż część tych wypocin. Wiem, że to forum umiera ale Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź na którekolwiek z pytań. Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

dobra. Widze, ze masz duzo prostych do odpowiedzenia lub wypowiedzenia sie pytan wiec sie wysile :)

 

1. Jest tyle zmniennych ze ciezko to ogarnac! Temperatura, pomieszczenie, wilgotnosc, humor obiektu, humor innych osob otaczajacych, humor, nastroj osoby noszacej feromony oraz 10 innych czynnikow (lub wiecej) o ktorych nie pomyslalem. Ale nie jest tak zle. Mi pewne mieszanki bezwarunkowo dzialaja zawsze na staly procent 30-40% kobiecej populacji do 35 roku zycia.

 

2. Tez tak mam. The Edge i NPA to moim zdaniem raczej produkty dla osob mlodych. Dla dziadow 25+ to juz raczej Pheromax i jego mixy :). Po prostu nie prosukujemy juz takich feromonow jak mlodzieniaszki. Ale fakt - moglem uzyc wiecej npa i pheromaxu na poczatku. Widac na skutek uzywania feromonow zmienila sie produkcja Twoich naturalnych fero.

 

3. napisze na privie. Nie bede dawek ktore wypracowalem przez rok sprzedawac kazdemu ;).

 

4. Nie stosuj patyczkow psikniec, pierdniec i innego g. Najprosciej jak sie da - kup spirytus rektyfikowany i rozrabiaj je. Jestem umyslem scislym, wiec wstydem jest, ze dopiero po roku porobilem sobie wzory na obliczenie, ile dokladnie trzeba zmieszac alkoholu i feromonow zeby otrzymac porzadana ilosc substancji (fero agresywne: 1-2mcg w psiknieciu, socjalne 3-5mcg w psiknieciu). Podam przyklad: Feromony Pheromax maja stezenie 350mcg/ml. ty masz wlasny atomizer ktory ma 4,5ml skutecznej pojemnosci ktora mozna wypsikac w 50 psiknieciach, a 0,5 ml w nim zostaje (razem 5 ml pojemnosci). Zeby otrzymac konkretna ilosc - 2mcg pheromaxu trzeba zastosowac wzor:

ilosc mililitrow feromonow = ( (ilosc psikniec atomizera)*(ile mcg chcemy uzyskac) ) / (ilosc feromonow w 1 ml)

 

czyli (50*2) / 350 = 0,285 ml

Tyle substancji musimy wlac do pojemnika zeby z 50 psikniec miec 2mcg w psiknieciu. Jako ze w pojemniku 5 ml, zostaje 0,5 ml, musimy dodac 5/(5-0,5)=5/4,5=1,11 => 111% wiecej feromonow (

 

0,285 ml * 111% = 0,316 ml

 

laczna pojemnosc to 5 ml zatem musimy wlac:

0,316 ml feromonu pheromax

5-0,316 = 4,684 ml alkoholu

 

jak odmierzyc w warunkach domowych taka ilosc?

najproszy sposob to kupienie w aptece 2x najmniejszej strzykawki (2ml) i jakiejkolwiek igly za 2x30gr w aptece. (gwarantuje, ze czar Twoich feromonow minie, gdy poprosisz Pania o strzykawke/i) Przyda sie tez gumka do mazania. Zaraz wyjasnie dlaczego.

 

Na strzykawke zakladamy igle i wyjmujemy tlok. Strzykawke wbijamy prostopadle w gumke. (blokuje wyciekanie cieczy z igly bez tloka) Druga strzykawka wstrzykujemy alkohol tak, zeby bylo idealnie 0,5ml. Potem dodajemy porzadana dawke feromonow. (0,316ml w naszym wypadku) Wiadomo ze nie odmierzy sie dokladnie tego ale z dokladnoscia 10-20% przy atomizerach 5ml/50 psikniec spokojnie da rade. Im wiecej psikniec atomizera tym wieksza dokladnosc! (testujcie atomizery zimna woda lub alkoholem). dodajemy druga stzykawka spirytusu tak, zeby bylo 2 lub 2,5 ml, wyciagamy z gumki i wstrzykujemy calosc do atomizera. potem na 1 lub 2 raty dodajemy brakujacej cieczy. Wezcie pod uwage, ze w strzykawce, 0,1 ml miesci sie w glowce+igle. Wiec jesli robicie to na 3 razy a za kazdym razem oprozniacie strzykawke do zera doliczcie 0,1. Wydaje sie skomplikowane, ale wcale nie jest. podam inny przyklad:

 

Feromony BTB maja stezenie 0,4mg/ml czyli 400mcg/ml. Mamy atomizer 5ml ktory zuzywa sie caly (cale 5 ml bez pozostalosci) i ma 140 psikniec. Zeby otrzymac porzadana dawke 4mcg musimy:

( 140*4 ) / 400 = 1,4ml

 

Czyli musimy wlac 1,4ml btb i 3.6ml spirytusu. (tak samo odmierzamy strzykawkami - dolewamy to 1.4 ml btb do 0.6ml spirytusu, a potem reszte, tak zeby razem bylo 5ml).

 

I kto mowi, ze do k nedzy sie matematyka w zyciu nie przydaje?!

 

Ja stosuje polaczenie 2-3 feromonow w ilosciach (liczac wszystkie) 15-18mcg max, a 1 psikniecie pheromaxu to az 45 mcg! Dla mnie - stalego uzytkownika feromonow zdecydowanie za duzo.

 

5. Busy, autobusy. Najlepiej takie co jada minimum 5-10 min, ale nie dluzej niz 20 bo az tle czasu nie potrzeba. Do tego jesli bedziesz zyl w holandii i nie jestes anty- uzywaj minimalnych ilosci maryski - bardzo poteguja dzialanie feromonow, duzo mocniej na ciebie dzialaja kobiety stymulowane fero itd. Dobre do testow.

 

6. Norma :). U mnie jest tak samo. nie panikuj, tylko ciesz sie ze jestes oszczedny. 1:20 to piekna dawka (5%) stosuje tak pheromax (w 1 psiknieciu mialem tyle, teraz troche zmieniam bo zmienilem atomizery).

 

7. Jesli to npa-podobne to tez tak mialem. Dla stalych uzytkownikow fero w moim wieku (29) polecam do zabaw phx, phx oxy, btb i chikara. Ich rozne miksy sa dobre na kazda okazje. Phx oxy i phx nie robia duzej roznicy. Zawsze mnie boli lekko glowa przy nwej wersi oxy. Zauwazylem ze jak PHX OXY polezy z 6 miechow to juz oxy prawie nie ma - poznaje po tym ze mnie tak glowa na potylicy jak przy nowym nie boli. sprawdze to na dniach bo mam 2 pojemniki - "odlezane" resztki phx oxy i nowiutkie pxh oxy.

Jesli mowisz o fero ogolnie to ABLUTNIE NIE! Zmniejsz dawke i jest ok. Pewnie stosujesz fero bez jakis wiekszych przerw. Wtedy trzeba po prostu stosowac mniej.

 

8. Jak znlazlem mix pol roku temu to do dzis dziala na kobiety i na mnie (gdy dziala na kobiety, bardzo mocno one dzialaja na mnie - jestem dosyc wrazliwy na fero i stany przez nie przesylane). Na bazie tego mixu stworzylem drugi i trzeci. :) Wszystko dawki 12-16 mcg, patrzac na laczna ilosc fero. Ogolnie dziwie sie jak wytrzymales 3 lata nie przerzucajac sie na jakis system rozrabiania. Mnie juz ch strzelal z tymi przedawkowaniami. Stracilem tez przez to tez prace. Never again. Teraz moge nosic stymulujace fero nawet od rana. Bo nie ilosc najwazniejsza jest, a kompozycja i Twoj stan emocjonalny :)

i Male male dawki. Trafiles idealnie z tym 1:20 phx - idealna podstawa do 2-5 aplikacji w ciagu dnia, w zaleznosci od intensywnosci zdarzen :).

 

9. Ja na poczatku tez moglem stosowac wieksze dawki. To nie wynika z tego ze resztki fero zostaja gdzies na skorze czy sie kumuluja czy cos. Tesowalem, eksperymentowalem. Moja cecha - ciagle analizowanie, ktora jest przeklenstwem w kontaktach miedzyludzkich, przydaje sie w sprawach blizszych nauce ;). Po prostu mozna stosowac mniej. Czemu? nie wiem. Kazda wieksza ilosc dla mnie konczy sie zle. Co ciekawe taka Chikara 1 psikniecie i 5-10% pheromax dziala super na kobiety w okolo, ale mnie tylko boli glowa. Czyli dla nich ilosc fero jest ok, a dla mnie za duzo. I jak wtedy kobiety sa nakrecone ja nie czuje nic. Zero ekscytacji czy podniecenia. Wszelkie duze ilosci feromonow blokuja u mnie odczuwanie czegokolwiek w czym fero powinny pomagac. Na poczatku myslalem ze to problem, zwlaszcza jak bylem w srodowiskach gdzie wiele osob uzywalo feromonow (przy niektorych osobach bolala mnie glowa), ale teraz, mimo wszystko uznaje to za plus ;)

 

10. Nie stosowalem. Wole nie narazac sie na (przede wszystkim) szkody zdrowia psychicznego. w f***.pl mam pewnosc jakosci i to mi wystarczy.

 

Stosuje mieszanie z alkoholem, a nie perfumami, bo perfum mozna zawsze na to nalozyc, a feromony w takich ilosciach jakich uzywam, sa dla wiekszosci osob niemal bezwonne. Czasem na jakims spotkaniu dzieki temu moge dodac psikniecie, przy okazji wydalania z siebie nadmiaru cieczy w toalecie ;).

 

Jedna rada: nie probuj stosowac dawek, ktore stosowales na poczatku przygody z fero. Pogodz sie z tym, ze teraz potrzebujesz mniej. Do tego male i PRECYZYJNE dawki nie przedawkujesz niezaleznie od warunkow dookola :).

 

PS. Wlasnie przeczytalem PW sprzed 10 miesiecy (niestety nie widzialem, ze ja mam) o strzykawkach insulinowych z podzialka 0,01ml!! to daje duzo wieksza dokladnosc przy wykozystaniu prostej metody, ktora podalem. Jesli ktos potrzebuje dokladnego wyjasnienia zapraszam na PW. Tym razem ogarne! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności