Skocz do zawartości

PHEROMAX Zakup i moje opinie


mastif

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

Dostałem eliksir w piątek :D przyjechała do mnie koleżanka i tak ze dwie godz sobie rozmawialiśmy,nic szczególnego :cry: więc udałem się do wc i sikałem 1raz około 20-30 na szyje zakryłem to Lacoste Challenge

Efekt był widoczny około 5 min,jednym słowem masakra :P zaczęła się kleić do mnie uśmiechać jak nigdy do tond,a dale wiece co było ;) sexu nie było ale dużo nie brakowało,lecz nie o to mi chodziło :wink:

pojechała do domku a ja po jakiś 40min udałem się na miasto,na stary rynek Poznań,bez jakiego gol wiek planu

I czytajcie to ;)

Poszedłem sobie do pabu i zamówiłem piwko i usiadłem sobie na loży

A obok mnie usiadła jakaś pani,wiek około 35-37lat ja dodam że mam 31

i tak widzę że zerka na mnie coraz mocniej,i w końcu się przełamała

Czy moge poprosić ognia,rzekłem nie palę,odpowiedziała szkoda,a ja jej odpowiedziałem ależ proszę i dałem jej zapalniczkę,zawsze mam;)

i tak słowo do słowa minęło około 50min,i zaproponowała spacer :wink: zgodziłem sie i widziałem jej maślane oczka;) od godz 22 00 do 02-00 chodziliśmy po mieście,a ona coraz bardziej wbiegała na temat sexu,naprawdę nigdy czegoś takiego nie miałem opisane jej całej historii jak to lubi itp szczegółowo słowo po słowie,a ja tylko słuchałem :lol: i po jakiejś chwili mówi mi że mam sexi pośladki 8) zamurowało mnie to totalnie :!: i czy moze sobie klepnąć haha odpowiedziałem jasne

I po chwili mnie pocałowała,a dalej to juz było coraz lepiej;)

Nie doszło do aktu sexualnego bo tego nie chciałem,ale powiedziała mi że ją mega jaram i że chciała by to zrobić

Na każde moje skomplikowane pytanie odpowiadywała,na końcu powiedziała mi że jej z mózgu robię pranie :lol:

Nasze spotkanie zakończyło się wymiana tel

Więcej będę pisał na bieżąco

 

 

Teraz proszę o opinię ludzi którzy mają do czynienie na temat PHX

Co o tym sądzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Helooooooo :D

 

Kolejna ma historia z dnia 31 paż

 

Spotkałem się z dziewczyną w takim pasażu i kawka kawką i zaczęła mnie stukać klepać :P az mi głupio się zrobiło bo pełno ludzi było

i po jakiś 45min mówi do mnie daj mi buziaczka :oops: a ja jej odpowiedziałem to sobie go skradnij :wink: wypiliśmy tą kawę i zaczęliśmy sobie spacerować ,i tak jakoś dziwnie zaczęła mnie znów szturchać itp,i po chwili do mnie mówi daj mi rączkę :lol: to jej dałem a ona do mnie nie poznaje własnej osoby co ty masz takiego w sobie? rozbrajasz mnie każdym słowem :wink: i na koniec spotkania powiedziała chce cię na zawsze :shock: z gorem dostałem....

 

Spotkaliśmy się wczoraj, zaprosiła mnie do siebie w samych dziwach żucia się na mnie jak na jakomś zdobycz do przeżycia,normalnie szok,po upływie dłuższego czasu zbierałem się do domku a ona nie chciała mnie wypościć,ale jakoś się uwolniłem ;)

 

I tak na zakończenie mej historii muszę wam powiedzieć koledzy i koleżanki że phx działa ;) a zaaplikowałem na siebie tylko jeden psik na nadgarstki a następnie wysmarowałem nimi szyje i pod noskiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności