Skocz do zawartości

Test NPA.


Darknessrx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W tym temacie bede testowal NPA zakupione w sklepie feromony.pl.

Obiecuje ze nie zostawie tego tematu jak wiekszosc osob ktorzy testuja feromony(z moich obserwacji).

Codziennie(w miare mozliwosci) przez 3-4 tygodnie bede dodawal streszczenie mojego dnia skladajaca sie z kilku punktow "Reakcje mezczyzn, reakcje kobiet, moja reakcja, reakcja nauczycieli, reakcja rodziny, wnioski oraz ciekawostki"

Cos o sobie:

Na imie mi B, mam lat 17, Technikum II klasa.

185 wzrostu, 68kg wagi, brunet, wyglad kolo 4/10 ale moja opinia moze byc nie jest zbyt wiele warta poniewaz moje mniemanie o sobie jest mniejsze niz zero.

Kazdy swoj i innych osob ruch analizuje i jestem na to uczulony tak wiec jesli beda jakies ZMIANY to na 100% je zauwaze.

Co chcesz osiagnac dzieki fero?

Chce byc w centrum uwagi, przewodnikiem swojej szkoly/klasy, do tej pory bylem zamknietym w sobie cichym czlowieczkiem ktory nigdy nie wyrazal swojej opinii, z kobietami to tak naprawde w zyciu nie rozmawialem w rzeczywistosci(troche wirtualnie tylko) tak wiec moje doswiadczenie jest niskie. Drugim celem jest dziewczyna nazwijmy ja D, nie znam jej w ogole, w sumie to jedno zdanie od poczatku roku wymienilismy(przywitanie), i jakis moj wewnetrzny glos mowi "Ona jest Twoim przeznaczeniem", tak wiec pomyslalem ze sprobuje a dzieki fero zwieksze swoje szanse ktore i tak sa niskie

To wszystko. Zaczynam od jutra.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje mniemanie o sobie jest mniejsze niz zero

jakie są tego przyczyny??

fero swoją drogą ale popracuj nad sobą. dwa lata temu nie zagadał bym do obcej dziewczynie a wczoraj panne przy jej chłopaku...

ale opisuj. życzę by efekty były zauważalne. one Cię nakręcą. z czasem Ty będziesz w centrum nie jakieś chemikalia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności