Skocz do zawartości

PHX/PHX OXY WOMAN czy panowie moga sie wypowiedziec?


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie powyzej.

 

czytam forum od kilku dni, spedzam tu godziny, ale nie bardzo znajduje odpowiedz. jsli gdzies jest, poprosze o link.

 

 

w kazdym razie, jaka jest roznica miedzy phx a phx oxy woman? czy ktorys z panow poddany byl testom? jak na was zadzialalo?

 

mam probke phx teraz dostalam phx oxy 14ml, chce wzbudzic pozadanie w moim bylym i ufnosc, wzmocic wiez. troche to skomplikowane, wiem ze mu zalezy na mnie ale boi sie zaangazowac, mial w przeszlosci polamane serce przez kogos i teraz twierdzi ze nie chce zwiazku, mimo ze zwiazal sie ze mna, rozstal i ciagle tak wracamy do siebie. wiem ze mu zalezy, ale nic wiecej nie robi..teraz testuje na nim phx, od4 dni,po npa ja jestem agresywna a on raczej zdystansowany, jestem za bardzo alfa, phx jakby lepiej, weselszy jest ale nadal nic..

 

moze panie sie wypowiedza??

 

panowie opinie o phx woman poprosze, npa chwilowo odpuszczam, mam jeszcze alchemy, i dostalam proki btb, alchemy, perception.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ciekawa jak panowie czuja sie pod wplywem phx lub phx oxy? jak reaguja? bo jak reaguja kobiety to jest to tutaj bardzo szeroko opisane

 

tak, z NPA tak robilam, nie bylo efektow, albo nie byly widoczne, byly po przedawkowanu, robilam sie agresywa. chwilowo zawieszam eksperymenty z npa..

 

nie stosuje pelnego psikniecia PHX, milam probkle PHX, a teraz przelalam phx oxy do buteleczki po probce, latwiej dawkowac, i stosuje moja optymalna dawke, tzn 2,3 przeciagniecia patyczkiem z probki na szyje i dotkniecie pod nos.

 

czy ktos wie ile to jest, gdy uzyje probke, buteleczka PHX, przylozyc palec do buteleczki i jedno przechylenie na palec, czy to tak jak w npa, 0.5 kropli czy wiecej? jestem bardzo ciekawa..

 

poczytalam duzo o oksytocynie itd, i w kilku badaniach naukowych znalazlam ze oksytocyna u mezczyzn wywoluje sennosc gdy jest w wiekszych ilosciach,(tak jak po seksie).. (gdzies wrzucilam linki do tych artykulow, mozna poczytac..)

 

zrobilam testy na moim znajomym, mieszkamy razem chwilowo,wiec zastosowalam phx oxy wieczorem i zauwazylam pewna regularnosc. wieczorami siedzimy i ogladamy filmy,gdy uzyje wiecej phx oxy, np 2,3 przechylenia na palec z probki , to on jest owszem gadatliwy, bardziej otwarty do mnie, pomocny = drobne rzeczy by mnie zadowolic typu pojdzie do kuchni cos mi przyniesc itd, (kiedy przed phx taki nie bylo..) no ale do rzecy, jak uzyje wiecej phx oxy to sie robi szybko senny,ma bardzo dobry chumor, wesolosc, widac ze przyjemne uczucia ale robi sie szbciej senny. jak uzyje mojej optymalniej dawki z patyczka, to sie tak nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności