Skocz do zawartości

Kilka pytań odnośnie feromonów.


Catwoman

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Testuję BTB i NPA. Mam kilka pytań, chociaż niekoniecznie muszą one dotyczyć tych feromonów.

Może pokrótce opiszę moją przygodę z feromonami.

Stosuję od ok. 3 tygodni wyżej wspomniane feromony. Nie nauczyłam się jeszcze dobierać odpowiedniej dawki, ale dodam, że przy stosowaniu BTB nie zauważyłam żadnych efektów. Samego NPA jeszcze nie testowałam, za to mix chyba przedawkowałam bo mój partner stwierdził, że czuć ode mnie potem, poza tym strasznie się pokłóciliśmy tego dnia i bez powodu bardzo go drażniłam - wnioskuję więc, że mogłam przesadzić z ilością.

Nie mam pojęcia jak dawkować mix (który podobno jest bardzo dobry). Chcę spróbować na razie samo NPA i zacznę od małych dawek, natomiast BTB stosowałam od pół kropelki do chyba nawet sześciu i nie zauważyłam nic, a mam duży kontakt z innymi ludźmi i przyznam, że z atrakcyjnością też nie mam najmniejszych problemów. Za to bywam trochę nieśmiała i to głównie chciałam zmienić właśnie NPA.

Jeśli chodzi o zapach to z buteleczek (zarówno BTB jak i NPA) czułam pot, po nałożeniu na siebie i przykryciu perfumem również (kiedy stosowałam samo BTB to mój partner wyczuwał tylko perfumy, pytałam także zaufaną koleżankę - również czuła tylko perfum). Wczoraj po powąchaniu buteleczki znów czułam pot, ale nastąpiła jakaś zmiana bo po nałożeniu na skórę, jeszcze bez perfum, ten zapach wydawał mi się inny, przyjemny...

 

1. W ulotce jest napisane, że na efekty trzeba trochę poczekać. Ile mniej więcej czasu czeka się na zauważalny efekt feromonów?

2. Łatwiej byłoby mi nakładać feromony patyczkiem od próbek perfum, ile razy musiałabym smarować szyję tym patyczkiem w przypadku stosowania NPA?

3. Co sądzicie ogólnie o NPA? Równie dobrze spisuje się samo, czy konieczne są mixy z innymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

NPA jest bardzo łatwo przedawkować, wiem po sobie.

Pół kropli npa to było dla mnie za dużo.

1 ml zmieszałem z 6 ml alkoholu w atomizerze z fermomony.pl i stosuje ok 2-3 psików.

 

Wtedy samego zapachu feromonów nie czułem, działania wielkiego na kobiety nie zauważyłem ale mężczyźni z większą uwagą mnie słuchali.

 

Z tego co piszesz to to tobie bym proponował fer z dużą zawartością androstenolu np. Alure. Tanie dobre z małą zawartością fero więć trudno to przedawkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności