Skocz do zawartości

ALCHEMY CZY KTOŚ TO STOSOWAŁ ?


iceman69

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam !

 

Mam takie pytanko czy ktoś z was stosował alchemy . jesli tak to w jakich dawkach mozna tego uzyć.

 

Stosowałem wczesniej relationship , PHEROMAX, CHIKARA. Zdaję sobie sprawę że każde z nich troszkę inaczej działa a np. pheromax jest bardzo mocnym produktem i niestety zdazyło mi się przesadzić łącząc chicara+pheromax.

 

Natomiast teraz chciałbym poeksperymentować z bardziej delikatnym produktem i wydaje mi sie z alchemy biorąc pod uwagę zawartość nadaje sie do tego doskonale , jezeli ktoś z was stosował alchemy podpowiedzcie mi jak tego używać EW Z CZYM POŁĄCZYĆ .... :lol: ALE TAK ŻEBY NIE PRZEGIĄĆ :evil:

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamówiłeś Alchemy to zapewne dostałeś też instrukcję.

 

Widzisz, każdy człowiek jest inny i każdy potrzebuje innej ilości feromonów. Najlepiej sam spróbuj poeksperymentować.

 

Jeśli chodzi o Alchemy to najlepiej- z tego względu, że jest perfumowane- stosuj je z produktami bezwonnymi. Ale patrząc na trawałość oraz intensywność olejków eterycznych zawartych w Alchemy śmiało można dodać do nich np. Chikarę.

 

Polecam stosowanie feromonów perfumowanych z innymi liniami perfum (z zapachami zbliżonymi do zapachów, które dodawane są do feromonów).

Ja np. stosuję Chikarę, a następnie na to Pumę Jamaica oraz Lacoste Essential. Zapachy te świetnie się mieszają, dają powalający (dosłownie) efekt. Słyszę na tym punkcie wiele komplementów.

 

Radzę potestować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare latek się bawie poczatek to był relation ship potem chicara i pheromax

 

prawda jest taka ze spray nie załatwi niczego za ciebie trzeba odpowiednio zadziałac samemu to tylko umożliwia dobry kontakt ale faktycznie można przesadzić i tego doswiadczyłem na sobie .

 

starałem sie o mocne produkty czas poeksperymentowac z inymi ale bez przesady :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alchemy możesz łączyć praktycznie ze wszystkim, mając na uwadze, że zawiera on Androstenon. W Pheromax jest właśnie Androstenon i możesz łatwo przesadzić łącząc oba produkty, choć warto poeksperymentować.

 

Ale np. połączenie Alchemy+Chikara jest już bardzo ok. W chikarze jest niewiele Androstenonu, a więcej Androstenolu - feromonu społecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PHEROMAX, CHIKARA. Zdaję sobie sprawę że każde z nich troszkę inaczej działa a np. pheromax jest bardzo mocnym produktem i niestety zdazyło mi się przesadzić łącząc chicara+pheromax.

 

 

@iceman- Przesadziłeś? I jakiego były tego objawy? Jestem ciekaw, bo nigdy (przynajmniej tak myślę) nie przedawkowałem feromonów. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawy to nie nakotyki wiec spektakularnych zjawisk nie ma co się spodziewać. ale jest małe ale

 

1 sam stajesz sie zbyt pobudzony i odczuwasz cos jak stres zakładając oczywiście ze sobie nie wkreciłem i obie substancje zawierają zwiazki zgodne z tym co podaje producent (jestem sceptykiem)

 

2 daje sie wyczuc nerwowa atmoisfere taka sie poniekąd samemu prowokuje

 

3 jeżeli chcesz przetestować przedawkowanie zmieszaj np. relatoion i pheromax bo troszke podczs przelewania relation wylało mi się na rece i posun pod nos śpiacej osobie gwarantuję stary że za kilka minut no do 15 max kwestia inchalacji wstanie poprostu wkurwiona niewiedziec czemu.

to sprawdziłem.

 

NAPRAWDE ZANIM SAM APLIKOWAŁEM ZABAWIAŁEM SIE W TESTOWANIE PRODUKTU NP. SPRYSKUJĄC WYRKO PRZE PRZYJAZDEM ZNAJOMYCH MOZNA SIE ZDZIWIĆ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszystkich "hugo" nie lubię, a "armani" nawet ładnie pachnie.

 

Podobno do "hugo" dodają niewielkie ilości feromonów, aby przyciągnąć klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary HUGO BOSS CLASIC + ALCHEMY działa .

 

nie kupuj żadnego innego hugo to produkty sezonowe tak jak szybko sie pojawia tak znikaja

 

Wszyskie kobiety mi mówia że zapach calsic czyli (słodki pieprz i cos tam jeszcze ) tak to nazywaja robi im dobry bajzel w głowie i to ostry szczere wyznania nawet trafiły sie takie ze tylko do wyra .

 

a hugo +alchemy no co mam powiedziec jestem wachany od jakiegos czasu .

 

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że już się domyśliłem dlaczego stosuję Chikarę oraz Pumę Jamaicę.

 

Ostatnio wychodząc na miasto spryskałem się Pumą i... doszedłem do wniosku, że oba te produkty mają niemalże ten sam zapach! :D

 

Ale jestem szybki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zapodalem malutki flakonik ALCHEMY i bawie sie nim juz od dwóch dni, tylko niewiem czy to sie oplaca, bo narazie nie mam zadnego pozadnewgo perfumu dlatego smaruje sie tylko tym feromonem za uszkiem i wydaje mi sie ze to nie wystarcza :> .. mam nadzieje ze sie myle ;p .. lepiej feromon pomieszac z jakims perfumem czy lepiej sam feromon ?! ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak już wcześniej koledzy pisali- chyba lepiej stosować feromony z perfumami, i takie jest też moje zdanie.

 

Jeśli chodzi o Alchemy to nie miesza sie go w jednej buteleczce z perfumami lub innymi feromonami. Sa dwa powody- Alchemy jest perfumowane (jednak ja prawie nie czuję jego zapachu) i zawiera chyba glikol lub glicerynę, przez które Alchemy może unosić się na powierzchni stworzonego roztworu. A jeśli chcesz już stosować feromony z perfumami to zastosuj je, a następnie zastosuj perfumy- może być to miejsce zastosowania feromonów, ale niekoniecznie. Alchemy nie posiada nieprzyjemniego zapachu, które posiada np. Pheromax, więc perfumy można psikać w inne miejsca.

 

To jeśli chodzi o Alchemy- inaczej jest z innymi produktami, bo opisane przeze mnie instrukcje dotyczą tylko- możńa powiedzieć- błahostek, bo najważniejsza jast kwestia składników produktów feromonowych, czyli feromonów. Nie wystarczy sam zapach i jakieś liche feromony z allegro, tylko konkretne składniki. Więc jeśli będziesz chciał stosować na raz oba produkty to lepiej zapytaj się o to na ferum.

 

Oczywście feromony bez perfum także działają :wink:

I najlepiej dokładnie przestudiuj dołączoną do Alchemy instrukcję.

 

@szejk- a masz już jakieś efekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj co tu narazie duzo gadac, mam ten feromon dopiero 2 dni, zreszta ja i tak prawie codzien jestem na speedzie albo sam w sobie wymiatam swoja osoba .. jestem troche nad pobudliwy ale jak zmieszam to wszystko razem to OMG! :D jest zaje**scie, tylko czasami sie wkurzam jak sobie flirtuje z kolezankami i staja sie z byt nachalne, zapraszajac mnie gdzies w jakies ciche miejsce .. a dobrze wiem czym to sie konczy :P .. a najgorsze jest to ze wszystki wiedza ze mam dziewczyne :P i to jaką :D .. teraz tylko czeam az wkoncu pyrzjedzie i przetestuje to na niej :D mam nadzieje ze bedzie lepiej niz zawsze ;P .. a sam niewem czy moze byc lepiej ;p hehe .. SORY ze was zandzuam takimi bzdetami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiemnascie, ale co z tego ?! ... :D

 

... heee a te feromony, chyba logiczne .. nie da sie byc cale zycie na speedzie, to sobie wypije mocna kawke spryskam sie feromonem i jest GIT .. nie dosc ze cie rozpier*** po kawce, to jestes jeszcze pewny siebie, a to jest najwzniejsze :) .. wtedy mozna isc na laski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ich nie użytkowałem, było ZAJE***CIE

Jak zaczełem, jest ZAJE***CIE

Jak przestane, a nie przestana tez bedzie ZAJE***CIE

 

... fero to nie wszystko, poza tym jestem troche jakby metro, ale nie łaze do tych pokracznych kosmetyczek, lubie czasem sobie walnac troche kislu na banie, ubrac sie na full wypasie itp. to juz mi daje duzą pewnosc siebie a fero to jest jakby, hmm to wszystko co mam + 2 lvl wyzej :)

 

@simon_85 a jak zobacze ze to co kiedys dla mnie bylo sufitem a teraz jest podłoga tzn. odczuje cos niesamowitego, zobacze cos nadludzkiego to opisze to w dziale Twoje wrażenia - autentyczne historie :D .. potraktuj to jako roznice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności