Skocz do zawartości

Jaki fero użyć na poprawę stosunków miedzy byla?


Grand777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po raz pierwszy udzielam się na jakim kolwiek forum ale widzę, że są tu różne różniste tematy więc postanowiłem spróbować i zapytać o radę jakie feromony są najlepsze.

 

Od pół roku jestem a może inaczej byłem z kobietą która zerwała ze mną jakieś 7 godz. temu. Powód? niby brak porozumienia miedzy sobą, gdzie kurczaki za cholerę nie mogę tego pojąć bo nie wiem gdzie tkwi problem!!! Nie wiem o jaki błąd komunikacji jej chodzi. Żeby była jasność Kocham ją i szaleję za nią i mogę zrobić dla nie wszystko. To jest o tyle nawet dziwne, że jej poprzednie związki były toksyczne jeden trwał nawet 6 lat !!!! O zgroza.....a toksyczne to wiemy o co chodzi. A moja ukochana chce ze mną zerwać bo jest błąd w systemie. Na pewno będę z nią rozmawiał na ten temat i to dzisiaj, wiem że nic na siłę bo ja nie jestem z tych co na cham a swoje latka też mam i rozum również, ale kurde LUDZIE ! Mówi, że kocha darzy uczuciem, że jest jej dobrze ze mną, szanujemy się wzajemnie a u takie coś......jakaś rada? co polecacie ? i jak stosowac. help :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podanych przez Ciebie informacji przychodzi mi do głowy coś takiego. Osobiście spróbowałbym być bardziej toksyczny. Chociaż to może nie najlepsze określenie, bo nie wiem co ty przez to rozumiesz. Wiesz jeśli była w toksycznym związku 6 lat to może lubi takie klimaty, z całym szacunkiem. Także bez obrazy wydaje mi się, że musisz być bardziej męski, dominujący. Ewentualnie zrób jakąś awanturę, uchlej się czy co tam wolisz. Jeśli chcesz fero to spróbuj NPA lub The Edge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i stało się, zakupiłem Pheromax, paczka błyskawicznie przyszła :) Na początek spróbowałem zaaplikować pod nos i na nadgarstki, faktycznie czuć alkohol który momentalnie zanika ale pozostaje taka dziwna woń. nie mówie że to śmierdzi ma specyficzny zapach i kurcze nie wiem jak go określić jest nawet w jakiś sposób przyjemny. Ale czy coś się zmieniło nie mam pojęcia, wiem ze po zaaplikowaniu i wyczuciu zapachu coś we mnie uderzyło ale na razie rewelacji nie ma. Teraz czekam aż się spotkam z moja niezdecydowaną połówką i jestem ciekaw czy choć odrobinę coś się zmieni, mam świadomość że od razu się nie rzuci na mnie ale kto by tak nie chciał ;) jak na razie jestem pozytywnie nastawiony i mam nadzieję że się nie zawiodę. Jakby ktoś miał jeszcze jakąś radę bardzo chętnie wysłucham. pozdrawiam i do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po raz kolejny. wczoraj uzylem po raz pierwszy fero. psikniecie po szyi z jednej i drugiej strony kropla za uchem i drugim oraz psikniecie na nadgarstek i rozsmarowanie zakrylem woda toaletowa adidas i nawet ladny zapach wyszedl taki inny. odwiedzilem znajomych, byla dziewczyna i zero reakcji doslownie nic. pomyslalem ok moze za duzo. na drugi dzien w pracy bez psikniecia tylko odkrecilem flakon i przechylilem na palec, szyja, pod nosem, za uszy i nadgarstki naprawde w minimalnych ilosciach i rowniez zero efektu. mysle kurde co jest grane? gdzies znalazlem post od remiiego gdzie tez mial podobny problem i sprobowal wezykiem tylko musnac. od razu podobno zmiana sa efekty. jutro tak zrobimy a jak nie zadziala choc odrobine to juz nie wiem, poprosze o pomoc kogos z doswiadczeniem. sorki za pisownie bo pisze w biegu. trzeba testowac.....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema , rozumiem twoje podniecenie fero ale to nie tak do tej sprawy się podchodzi . Po pierwsze musisz się troche ostudzić bo widzę , że się gorączkujesz ... Po drugie jak dla mnie twoja dawka np w moim przypadku jest śmiertelna ;) , Po trzecie nie szukaj efektów na siłę bo ich nie zobaczysz , z tym akurat trzeba poczekać . A co do twojego szczególnego przypadku to szczerze bał bym się testować na dziewczynie którą chcesz zdobyć , ryzyko jest wielkie ale nie , że ją uwiedziesz a bardziej w tą drugą stronę ... Co mogę ci powiedzieć to na spokojnie przetestuj fero przez około 3 tygodnie w neutralnym towarzystwie i pokombinuj z dawkami :P pozdro.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Grand daj sobie na chwilę spokój z dziewczyną, w przerwie obejrzyj http://www.youtube.com/watch?v=U_VkOovgulQ, lub dla rozrywki My Best Friend's Girl, a feromony przykrywaj np. perfumami. Pamiętaj feromony to tylko dodatek coś jak ładna koszula, myślisz, że dziewczyna cię zostawiła bo nie nosiłeś koszuli, albo, że była źle dopasowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności