Skocz do zawartości

WIELKIE FAQ FEROMONÓW


m4ster0

Rekomendowane odpowiedzi

WIELKIE FAQ FEROMONÓW

 

 

Czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat feromonów na Ferum.

Post ten jest sukcesywnie aktualizowany przez doświadczonych użytkowników Ferum. Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie, zapoznaj się proszę z poniższymi odpowiedziami.

 

 

Czy użyje feromonów to laski będą na mnie lecieć? (m4ster0, Ali)
Nie. Pamiętaj, że feromony tylko pomagają w nawiązywaniu znajomości dodają odwagi, pewności siebie i to od Ciebie zależy co będzie dalej.
Nie wierz na ślepo feromonom. Wciąż najważniejsze są Twoje ruchy.

Kupiłem fero i nie działa (ferum)
Nie oczekuj, że feromony nagle sprawią, że będą się na Ciebie rzucać kobiety. Feromony są dodatkiem, który trzeba potrafić wykorzystać. To świetne narzędzie, ale potrzeba czasu, aby dobrać dawkę odpowiednią dla Ciebie.

Wielu początkujących pisze, że feromony nie działają, a w rzeczywistości, po przeprowadzeniu z nimi wywiadu okazuje się, że nie jest to prawdą. Reakcje były, ale nie chcieli ich zauważyć. Feromony wpływały na nich oraz na otoczenie, jednakże często w nie taki sposób, na jaki oni się nastawiali. Bardzo często początkujący oczekują zbyt wiele - oczekują tego, że nagle wróci do nich partner lub też inni zaczną się za nimi oglądać. Feromony w ten sposób nie działają. To fantastyczny dodatek do Twojej osobowości. To świetne narzędzie, ale trzeba nauczyć się z niego korzystać.

Czy im więcej, tym lepiej? (m4ster0)
Niekoniecznie. Z dotychczas przeczytanych postów wywnioskować można, że większość osób zapomina o tym,że im mniej, tym lepiej. Zamiast stosować 0,5 kropli NPA, amatorzy stosują 2 krople. Zamiast stosować odrobinę PHEROMAX, stosują jedno pełne psiknięcie. Za dużo!

Feromony trzeba używac zgodnie z instrukcją, bo przedawkowanie (tak można to przedawkować!) przyniesie odwrotny skutek bądź też nie przyniesie go wcale.
Osoby wyciszone, wycofane wytwarzać mogą znacznie mniej feromonów własnych, niż agresywni dominujący mężczyźni. Dla jednej osoby 4 krople NPA mogą być idealnym rozwiązaniem, natomiast dla innej, pół kropli przyniesie reakcje negatywne.
Testuj, testuj i jeszcze raz testuj! Potrzeba czasu, aby znaleźć ilość dla siebie odpowiednią. Co więcej, ilość jest uzależniona od sytuacji oraz Twojego nastroju.

Jak to napisał jeden użytkownik "Fero to nie perfumki (jedno psiknięcie tu jedno tam i jeszcze jedno ówdzie, parę razy dziennie).Wy możecie nic nie czuć nawet psikając sobie prosto w nos", jednak feromony to skoncentrowane związki chemiczne, które są znacznie mocniejsze od tradycyjnych perfum. Stosuj minimalną ilość!

Przeczytaj koniecznie tej post: http://ferum.pl/problem-po-przejsciu-na-phx-t1548.html

Stalem sie rozdrazniony, wkurzal mnie moj najlepszy kumpel
Przesadziłęś z ilością. Zmniejsz dawkę.

"PHX działa świetnie, NPA nie" - Lub - "NPA działa świetnie, PHX nie" (ferum)
Ciało każdego człowieka wytwarza własne, naturalne feromony. Niektórzy wydzielają więcej Androstenonu, inni Androstadienonu. Dlatego też, niektórym osobom zdecydowanie bardziej sprawdza się PHEROMAX, a innnym NPA. Naturalnie dominujący samiec Alfa będzie bardziej zadowolony z zakupu PHEROMAX, osoba mniej śmiała będzie cieszyć się z NPA, które doda jej więcej energii, zwiększonej pewności siebie i przebojowości.
Musisz dobrać takie feromony, które idealnie uzupełnią się z feromonami naturalnie wydzielanymi przez Twoje ciało.

Ile muszę przeznaczyć na feromony z wyższej półki? (m4ster0)
Na pewno więcej niż 50 zł (chyba, że jest to próbka). Strzeż się przed PODRÓBKAMI z allegro itp.
Także oswój się z tą myślą, że na dobre feromony jednak trzeba trochę wydać.

Ile takie feromony się utrzymują? (m4ster0)
To zależy od feromonu i od miejsca użycia. Na ciuchach do kilku dni, na skórze do 6 godzin, a czasami dłużej (zależy od produktu)

Gdzie stosować? (m4ster0)
Bezpieczniej jest stosować feromony na skórę i unikać kontaktu z ubraniami, ponieważ feromony na odzieży utrzymują się dłużej i nieświadomie możesz je z czasem przedawkować.
Stosuj feromony dokładnie tam, gdzie standardowe perfumy - szyja, nadgarstki, za uszami. Uważaj, aby nie wytrzeć ich ubraniem.
Ważne jest, aby miejsca spryskane feromonami dokładnie zmywać wieczorem (no chyba, że nie kończysz tego dnia samotnie :smile:).

Zdecydowałem się kupić jakieś feromony, jakie polecacie? Który najlepszy? (m4ster0)
Nie ma najlepszy - najgorszy, są o wysokim stężeniu i są też o niskim. Najwyższe ma Pheromax i używany jest często na podrywy, kluby nocne, itp. Chikara jest bardziej dla "romantyków" i używania na co dzień, ale to nie znaczy, że nie może być używana na wyjście na dyskotekę itp. Polecany przez użytkowników tego ferum jest również NPA, od którego myślę, że najlepiej zacząć. Co nie znaczy, że tańsze są do niczego i nie warto na nie patrzeć.
Relationship Magic też świetnie się sprawdza w kontaktach towarzyskich i w pracy.

Skoro nie należy przedawkowywać, to czy można feromony łączyć dla uzyskania lepszego efektu? (m4ster0)
Tak można, ale z głową.

Nie jestem do końca przekonany co do feromonów, a jeśli pieniądze wyrzuce w błoto? (m4ster0)
O to się nie martw. Sklep http://www.feromony.pl zwraca pieniądze w przypadku niezadowolenia klienta z towaru. Na samym początku wiele osób nie było przekonanych.

Już drugi dzień zażywam feromony i dalej nic! (m4ster0)
Feromony mają pomóc w kontaktach, a nie nawiązywać je za Ciebie! Dwa dni to niewiele. Nie każda dziewczyna lub facet poleci na feromony, bo każdy organizm reaguje inaczej, także nie panikuj! tylko dalej próbuj!
Co więcej, niektórzy lepiej reagują na Pheromax, inni na Chikarę, a inni chwalą sobie Relationship Magic.
Każdy człowiek jest inny. Syntetyczne feromony muszą się dopasować do feromonów, które wydziela twoje własne ciało.

Kupiłem Pheromax i czuje straszliwy smród, więc jak to ma mi pomóc w kontaktach międzyludzkich! (m4ster0, Ali)
Spokojnie, ten feromon inaczej "pachnie" (jest bezwonny czyli nieperfumowany, ale ma swój "specyficzny zapach"). Co ciekawe, jednemu się podoba, inna osoba go wcale nie czuje, a jeszcze inna uwielbia. Efektem nieprzyjemnego zapachu może być jeszcze nieumiejętne stosowanie.
Feromony utrzymują się na skórze dłużej, niż perfumy! Dlatego też po jakimś czasie możesz zechcieć ponownie zastosować perfumy, by zapach feromonów się nie "przebił".
Zawsze maskuj feromony własnymi perfumami (chyba, że stosujesz feromony zapachowe,jak Chikara lub Relationship Magic, lub zupełnie bezwonne, jak Perfect Ten).
Ponieważ feromony na ubraniach utrzymują się znacznie dłużej, następnego dnia lepiej nie ponawiaj dawki, bo może nastąpić przedawkowanie.
(m4ster0)

---

Coż, niektóre osoby w ogóle nie czują zapachu - może do nich się zaliczasz? Moim zdaniem są tego plusy i minusy - nie czujesz go (bo może Ci śmierdzieć - to plus, ale jeśli przesadzisz to poczują go inni), a jeśli czujesz to dajesz taką ilość, którą Ci odpowiada (choć dla niektórych może być zbyt intensywny nawet przy małych ilościach). Jeśli przesadzisz, to po pewnym czasie może dać Ci się we znaki ból głowy - niektórzy tak mają. Zmniejsz dawkę.

Mi akurat na początku i Pheromax, i NPA mi śmierdziało (zdecydowanie NPA jest teraz ładniejszy oraz delikatniejszy), a potem się do tego przyzwyczaiłem.
Dodam też, że jeśli maskujesz te feromony perfumami (a czujesz ich zapach) to feromony przebijają później perfumy, więc powinno się co jakiś czas ponownie aplikować perfumy. Zapach feromonów miesza sięc z zapachem perfum i jest nieco inny- mi się akurat to podoba.
(Ali)


Co wybrać: NPA czy Pheromax? (Ali)
Hmm, zależy, ile na to chcesz przeznaczyć. Najlepiej, jakbyś kupił próbkę Pheromax oraz flakonik NPA+Chikara. Jeśli jesteś początkujący- nie kupuj dużego flakonu Pheromax. Jednak, jest możliwość zwrotu pieniędzy, więc decyzja należy do Ciebie.

NPA ma wyższe stężenie (0,048%), ale Pheromax (0,035%) zawiera dodatkowo najmocniejszy feromon - Androstadienon. W tym przypadku nie zwracaj uwagi na stężenie, a na charakter obu produktów.
NPA jest bardziej "agresywny" od PHEROMAX. Ludzie odbierają Cię jako osobę stanowczą i dominującą, wiedzącą czego chce. PHEROMAX jest bardziej zrównoważony i według wielu forumowiczów lepiej działa na kobiety.
Nie jest powiedziane, że jeden produkt działa lepiej od drugiego. Jest to co najwyżej kwestia gustu. Jedni wolą NPA, inni Pheromax.

Co do finansów, to jeśli ich nie masz za dużo- weź próbkę Pheromax. Jeśli masz więcej - pomyśl nad NPA.

Wielu osobom przeszkadza intensywny zapach PHEROMAX. Jeżeli więc jesteś wyczulony na tym punkcie, kup NPA.


Łączenie feromonów / eksperymenty. (Ali, Ferum)
Mając kilka produktów możesz kombinować z ilością (według wielu osób połączenie różnych produktów działa lepiej niż stosowanie ich osobno).

Jeżeli jesteś osobą początkującą stosuj każdy produkt osobno, aby "wyczuć" jaki charakter przekazuje każdy z nich. Gdy nabierzesz już doświadczenia możesz rozpocząć prawdziwą zabawę.

Produkty, które dobrze się łączą, to:
NPA + Chikara
PHEROMAX + Chikara
RM + PHEROMAX
NPA + PHEROMAX

Dlaczego nie wyczuwam zapachu Pheromax?
Percepcja feromonów uzależniona jest od budowy genotypu ludzkiego (MHC). Każdy człowiek wykazuje się innym stopniem anosmii na feromony takie jak Androstenon czy Androstadienon.

Dla dociekliwych, większa ilość informacji:
https://www.feromony.pl/badania/28
https://www.feromony.pl/badania/57
https://www.feromony.pl/badania/8

Dla niektórych feromony te mogą mieć bardzo intensywny zapach, natomiast dla innych być zupełnie niewyczuwalne. Co więcej, dla grupy, która wyczuwa zapach Androstenonu oraz Androstadienonu, związki te mogą mieć zapach negatywny, lub pozytywny.

Nie należy więc oceniać ludzi swoimi kryteriami. Dla każdego feromony pachną, po prostu, inaczej.


Autorzy: m4ster0, Ali, Ferum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 2 years later...

Głównie ból głowy. Pomyśl o przedawkowaniu w ten sposób - kupujesz perfumy i psikasz się nimi nie 1-2 razy, a 20-30 razy. Natychmiast rozboli cię głowa od stężenia (za duży bodziec).

Feromony działają już w minimalnym stężeniu, stąd 3 aplikacje będą równoznaczne z np. 10 aplikacjami perfum. Należy ich stosować znacznie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności