Skocz do zawartości
takijeden89

phx+btb+npa mix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, zostałem szczęśliwym posiadaczem zestawu max , mam do was pytanie, jaki sugerowalibyście mixy tych 3 fero, i czy będą dobre efekty ich połączenia , czy to się mija z celem?. Proszę o rade zaawansowanych użytkowników :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli chodzi o PHX to nie mam żadnego doświadczenia ale stosuję od dłuższego czasu (2-3 lata) BTB i NPA. Jakieś pytania z tym związane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam , bo ostatnio zastosowalem ten slynny miks , niestety bardzo sie rozczarowałem , a więc poszedlem na impreze , wychadząc zaaplikowalem krople BTB i przytkieniecie palca do butelki NPA tuz przed imprezą , Serio w srodku wydawalo mi sie że jedzie od mnie jak od starego knura , nie mogłem wysiedzieć , ludzie jakby mnie unikali i teraz nie wiadomo czy przez to że "smierdziałem" czy może czuli respekt i bali sie mnie ( mialem kilka takich sytuacj po samym NPA gdzie ludzie mnie unikali ) , Wiec jak ty stosujesz w jaki proporcjach , czym przykrywasz i jak to wplywa na otoczenie .?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybaczcie że dopiero teraz odpisuje. NPA stosuję około 1 kropli (dwa przechylenia) we włosy, na szyję i nadgarstki później leci 1,5 kropli BTB w te same miejsca a na to idzie G. Armani Black Code

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zrobiłem mixa PHX Oxy+BTB+NPA i jest super, tylko nie wolno przesadzać, bo zapach intensywny....

W jakich proporcjach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi