Skocz do zawartości

Zabójczy początek przygody z fero:)


gaspar

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.... nie wiem jak to opisac heheh

Fero interesowalem sie juz od pewnego czasu ale dopiero teraz zdecydowalem sie zakupic NPA :D troche sie wahalem czy warto - teraz juz wiem - WARTO :!::!::!::D

Zamowione feromony otrzymalem bardzo szybko mianowicie zaraz na drugi dzien (a dokladnie dzisiaj w poludnie)i od razu postanowilem je wyprobowac:)

Jestem studentem i mieszkam na mieszkaniu studenckim z 1 chlopakiem i 2 dzieczynami. Na poczatek zastosowalem 2 krople i nigdzie nie wychodzilem poniewaz chcialem zobaczyc jaka bedzie reakcja wspollokatorow - no i w sumie nic konkretnego nie zauwazylem. Ale wieczorem postanowilem wyjsc na imprezke do klubu i uzylem jeszcze 2 kropli NPA.

Przed chwilka wrocilem z bibki i jestem pod wielkim wrazeniem. Zaznacze ze wczesniej bez fero nie mialem problemu z poderwaniem dziewczyny ale to co sie dzialo dzisiaj przeroslo moje wszelkie oczekiwania. Na poczatku kupilem sobie piwko i stalem z boku obserwujac dziewczyny, kilka z nich przechodzac obok mnie rzucily bardzo sympatyczne spojrzenia. Ale prawdziwa rewelacja zaczela sie kiedy wyszedlem na parkiet - nagle kolo mnie mnie pojawilo sie kilka ladnych dziewczyn (1 nawet od razu zaczela krecic przy mnie tylkiem:D Z rzadna dziewczyna nie chcialem sie bawic sam na sam (mimo ze kilka bylo naprawde nachalnych :D) poniewaz chcialem sprawdzic dzialanie NPA no i do konca imprezy bylo fantastycznie mialem calkiem spore powodzenie:)Ps. Nie wspomne juz o wspanialym humorze i nastroju ktory mialem przez cala imprezke:):) Dobra uciekam spac i napisac eska na dobranoc nowo poznanej kolezance:)

Ojj... co to bedzie dalej, az sie boje myslec:D[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe 2 dzien przygod z fero:) One sa po prostu booskie:D Nie wiem czy to one faktycznie dzialaja czy to tylko moja podswiadomosc tak reaguje czy moze to jest efekt placebo ale wiem ze juz niedlugo zakupie nastepne:D

Wstalem dzisiaj w poludnie po wczorajszej imprezce i dalej nie wierze w to co sie wczoraj wydarzylo:) Ale co tam sa juz nowe doswiadczenia - idac dzisiaj na zajecia ponownie uzylem 2 kropel NPA i spotkalo mnie kolejne mile zaskoczenie:) Ze wszystkimi mi sie swietnie rozmawialo i nawet zaliczylem dzisiaj ustne kolokwium mimo ze zbyt wiele nie umialem. Ale pani doktor byla dla mnie bardzo mila i dostalem 4:) A musze przyznac ze nie wszystkim sie to udalo. No i poza tym pogadalem nawet z paroma osobami z grupy z ktorymi bardzo rzadko gadalem gdyz nie mamy ze soba wspolnych tematow i za bardzo ze soba nie przepadamy:-/ A tu masz... rozmowa sie nawet kleila. Oby tak dalej:) Zauwazylem tez ze nie tylko inni sa dla mnie bardziej otwarci ale rowniz ja w stosunku do innych jestem bardziej rozmowny i milej nastawiony. Teraz tylko zaluje ze tak pozno sie zdecydowalem na zakup fero, ale pewnie wszystko przede mna:) THE WORLD IS MINE hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności