Skocz do zawartości

Test próbki Pheromaxu


Trumen231

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem podzielić się z wami spostrzeżeniami związanymi z Pheromaxem. Zamówiłem przed świętami próbkę Pheromaxu która przyszła dzisiaj. Pierwsze co to nie wiedziałem jak się go używa i w sumie dalej nie wiem... jest tam coś w rodzaju plastikowego patyczka przyklejonego do zakrętki i z zakrętki odstaje taki malutki cypelek wygląda to tak:

 

http://fotoo.pl//out.php?i=684644_1492606-663679717018152-757320074-o.jpg&id=247b94a34ee842f3343137333730

 

 

Spieszyłem się do wyjścia ponieważ miałem spotkać się z 2 koleżankami i na jednej z nich powiem szczerze, zalezy mi. Zawsze była dla mnie przyjazna, lubiła porozmawiać, często na mnie patrzyła ale przy pytaniu czy wybrałaby się do kina mówi że nie i woli iść z siostrą. Dzisiaj wziąłem pheromax wyciągnąłem to coś z góry i tym plastikiem rozsmarowałem sobie na lewym nadgarstku feromony. Nie było ich tam prawie wgl więc zrobiłem tak chyba 3 razy. Było je czuć ale tylko z odległości takiej że nosem dotykałem nadgarstka. Potarłem o drugi nadgarstek ale uznałem że to za mało i po prostu zatkałem otwór palcem, przechyliłem i to co miałem na palcu wtarłem na szyję i nadgarstki. Nie czuć wgl zapachu chyba że tak jak pisałem z odległości 1 cm od nadgarstków albo palca którym rozcierałem. Spotkałem się z dziewczynami ale na powietrzu w bluzie z długim rękawem i kurtce więc nie wiem czy to nie "blokowało" fero Pogadałem z nimi jakieś 30 minut (przyjechałem tylko dać jednej z nich rzecz którą sobie zamówiła) i poszły bo było im zimno. Przez ten cały czas jedna z nich była taka przyjacielska ciągle cos mówiła ale podkreślam że jest tak ZAWSZE kiedy się z nią widzę. Chciała żebym zrobił jej coś na telefonie i cały czas zbliżała się żeby mi na nim coś pokazać. Ale kiedy poprosiłem żeby go dała bo chciałem to coś zrobić to nie zawsze dawała chociaz czekałem z wyciągniętą ręką. Jak narazie efektów nie widzę może coś robię źle? Będę informował po każdym użyciu piszcie co o tym myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im mniej feromonów tym lepiej. Sprawdzony sposób aplikacji próbki to przechylenie jej na palec i wtarcie w szyje - należy powtórzyć 3 krotnie. Nie możesz oczekiwać od razu nie wiadomo jakich cudów, najlepiej zapomnij, że masz je na sobie. Z drugiej strony pheromax działa fajnie na imprezach, zwłaszcza tam, gdzie jest alkohol :) Musisz testować, dobrać dla siebie odpowiednią dawkę, a potem z tego korzystać. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł czas kolejnej próby, użyłem tak jak doradził Flake 3 krople na szyję a to co zostało na palcu wtarłem w nadgarstki. Szczerze powiedziawszy ciągle nie chce mi się w to wierzyć i traktuję to jako zwykłe przypadki ale opowiem co się działo dzisiaj. Na początku łagodnie, użyłem pheromaxu i czekałem czy cokolwiek się zmieni, kilka dziewczyn odwracało się i krzyczało "Heej" "czeeść" itp. nic w tym nadzwyczajnego bo to tylko przywitanie ale opisuję wszystko co się działo ;) Dziewczyna która siedziała obok mnie jest moją dobrą przyjaciółką ale taką, że o wszystko się czepia, zawsze cos wrednie odpowie ale to po prostu taki typ człowieka. Dzisiaj cały czas o coś mnie pytała nie odpowiedziała ani razu tak jak czasem się zdarza "yyy aha?" i zauważyłem że cały czas miała rumieńce na twarzy co jej sie nigdy nie zdarza :D następne co to dziewczyna na której właśnie mi najbardziej zależy zaczęła sama zaczynać rozmowy i tak jak kiedyś musiałem prosić żeby wysłała mi jakieś zdjęcie itp to teraz woła mnie i pyta czy wysłała mi to i to a jak mówię że nie to obiecuje że wyśle. Cały czas dziewczyny przysiadają się i coś zagadują. Tak jak mówię to dopiero pierwszy dzień i traktuję to wszystko z dystansem. Ciągle mam wrażenie że to tylko przypadek. We wtorek kolejny test, pożyjemy, zobaczymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności