Skocz do zawartości

RM czy Pheromax-co bardziej przyciągnie dziewczynę?


lunatic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jestem tutaj nowy na forum i chciałbym prosić o radę doświadczonych osób, jakiego produktu powinienem użyć. Z opisu produktów wynikałoby że RM, ponieważ zależy mi głównie na wywołaniu więzi, uczucia, a nie tylko na działaniu pobudzającym seksualnie, jak w Pheromaxie. I właśnie tak było na początku stosowania RM, ale później coś się popsuło, tak że teraz sam już nie wiem. Moglibyście coś doradzić jaki produkt waszym zdaniem byłby tutaj najlepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu produktów wynikałoby że RM, ponieważ zależy mi głównie na wywołaniu więzi, uczucia, a nie tylko na działaniu pobudzającym seksualnie, jak w Pheromaxie.

jako uczucie pewnie mamy rozumiec jako milosc.A milosc (poza tą rodzinną :shock: ) jest b scisle związana z popędem saksualnym

ja jak chce zyskac wzgledy jakiejs to najlepsza mieszanka to pheromax + ja.Poprzez siebie mam na mysli moje zachowanie. Polecam www.kursuwodzenia.pl platne ale naprawde w polączeniu z fero daje super efekt.Na pm moge opisac chetnym co tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tak stereotypowe myślenie o miłości, że aż mi się niedobrze robi ;)

Seks (pociąg seksualny) ma tak wiele wspólnego z miłością co drzewo z drewnem! (ale fajne określenie mi się nasunęło :) ) Miłość bierze się z pociągu seksualnego i ma dodaną otoczkę pewnych reakcji w naszym mózgu (drewno bierze się z drzewa, tyle, że jest ucięte). Piszę tu oczywiście o tej miłości między kobietą a mężczyzną.

Te wszystkie romantyczne historie, że miłość to coś więcej niż pociąg seksualny, to średniowieczna bujda stworzona na cześć wielkiej poezji i innych wszelkiej maści tworów literackich.

Na pewno Pheromax lub NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w zasadziem macie racje. Jeśli chodzi o ten dylemat- NPA czy Pheromax, to polacałbym NPA, albo oba te produkty w połączeniu.

 

A jeśli chodzi o temat topicu to stawiam na Pheromax :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności