Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dopiero zaczynam moją przgodę z feromonami zamowilem Pheromax. Trenuje kulturystyke i ile dawkowac tego mam bo jak wiemy osoby trenujące wydzielają wyższą ilosc feromonów ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeciez nie bedziesz stosowal feromony wybierajac sie na silownie. Osobiscie sam sporo trenuje i nie widze w tym zadnego problemu.

Na poczatku stosuj feromony zgodnie z zaleceniami dolaczonymi do ulotki. Potem bedziesz mogl eksperymentowac z ich dawkowaniem.

Pozdrawiam

Adam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdzies czytalem ze dobrze jest na silownie ich uzywac bo podnosza sprawnosc fizyczna. O ok 20%. pewnie trenowales jeszcze wczesniej i czy widzisz jakas roznice w tym jak kiedys szedles do klubu, baru, .itp. jesli chodzi o dziewczyny i ich zainteresownie. a teraz urzywajac fero ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wariato

Ja stosuje taka zasade ze nie kieruje sie tym co ludzie pisza.

Przetestuj to co wyczytales i podziel sie potem z nami swoimi doswiadczeniami na forum :)

Swoja droga to nie ma co uzalezniac wszystkiego od feromonow. Potem sie okaze ze jakies facet stosuje je nawet kiedy zasiada do obiadu. Tak dla lepszego trawienia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

racja. na pewno sie podziele wynikami. ale to dopiero 29 wam opowiem bo mieszkam w szwajcarji. a ma mi to przywies rodzinka. troche nie moge sie doczekac pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi