Skocz do zawartości
Dragomirus

Co do zaufania? Oxy vs BTB

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowicze, dawno mnie tutaj nie było :)

Od parunastu tygodni jestem w związku, od początku używałem NPA, czasami również Pheromax(zależy od dnia). Kiedy pierwszy raz użyłem Pheromaxu mieliśmy swój pierwszy pocałunek.

Stosowałem już naprawdę duże dawki, ale nie mogę się nadal przebić przez pewną granicę. Mówi, że brakuję jej zaufania, chociaż im dłuższa gra wstępna tym dalej idziemy, ale jest bariera :/.

Pytanie do was co zrobić? Zakupiłem właśnie próbkę BTB i chcę ją używać z Pheromaxem/NPA lub wszystkie trzy jak da radę. Myślicie, że to pomoże i polepszy nasze relację, czy rację od razu zakupić Pheromax oxi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zastanawiaj się jakich feromonów użyć, tylko pokaż jej, że jest dla Ciebie najwazniejsza! Nie naciskaj na zbliżenia, ale zaangazuj sie emocjonalnie - niech widzi, że Ci na niej bardzo zależy, że może na Ciebie liczyć. Idź z nią na basen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Basen to ciekawa rozrywka. Dla kobiet ciekawsza niż kolejna randka w kinie czy piwo w knajpie. Poza tym na basenie - kiedy jesteście prawie nadzy - pobudza się ochota na coś więcej. Szczególnie kiedy np. siedzicie obok siebie w jacuzzi albo w saunie. Przytul ją, bądź opiekuńczy, a po takim basenie z pewnościa będzie Ci bardziej przychylna... I daj koniecznie znać jak poszło, bo sama jestem ciekawa:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z basenem się niestety nie uda bo ma uczulenie na chlor :/.

Dostałem właśnie próbkę BTB i zacznę używać częściej niz Pheromaxu czy NPA ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No chyba BTB zaczyna działać bo dziewczyna zaczyna nabierać zaufania :D

Za dwa miesiące jak się skończy Pheromax, kupuję Oxy i dam znać czy jakoś lepiej daje kopa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to teraz trochę ode mnie na temat Pheromax Oxy :)

Polecam wszem i wobec, efekty sto razy lepsze od zwykłego Pheromaxa i nawet mi lepiej to pachnie :)

Po drugie warto stosować od początku związku bo jest łatwiej - zero kłótni, większe przywiązanie, większe zakochanie i ogólnie jakoś tak lepiej ;p

BTB vs Pheromax Oxy = zdecydowanie Pheromax :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi