Skocz do zawartości

Dawka PHX OXY


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, zakupiłem phx oxy. Mam go od środy, stosowałem jedno psiknięcie. Poza smrodem obory który lekko czułem pierwszego dnia nic szczególnego nie zauważyłem tylko zacząłem być bardziej wyluzowany, prawie się przestałem stresować studiami itp. Mam ok 195 cm wzrostu waga 85 kg i troche przypakowany. Jaka dawka jest prawidłowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

Ja po PHX OXY też jestem wylajtowany i zauważyłem, że moja dziewczyna przed miesiączką już się nie wkurza jak wcześniej. Częściej chce się kochać.

 

Ogólnie zauważyłem, że mam lepsze relacje z kobietami. Pracuje w miejscu, gdzie jest ich przewaga i zanim zacząłem stosować feromony to ciagle mnie albo pouczaly, albo opieprzały jak smarkacza. Odkąd zmiksowałem sobie PHX z pojedyńczymi feromonami to teraz kobiety traktują mnie jak faceta a nie jak smarkacza.

Co do zapachu to ja feromony miksuję z moimi perfumami w atomizerze. Mam tych mieszanek kilka zrobionych - na różne okazje. Jak chcesz to mogę ci podeslac jakie perfumy uzywam. Czesto slysze od kobiet, że dobrze pachne.

 

Prawidłowa dawka jest taka jaką sam sobie dobierzesz. Na początek 1 psiknięcie jest ok. Potem (np.po miesiącu) możesz zwiększyć ją do 2 psiknięć. Jeśli zrobisz się agresywny lub głowa cie rozboli to znaczy, że to za duża dawka dla ciebie i musisz ją zmniejszyć. Czasem trzeba samemu sobie zrobić feromonowego mixa, pod swoje indywidualne potrzeby. Wzrost i masa nie mają znaczenia w dawkowaniu feromonów. Twoja reakcja jest tu wyznacznikiem tego ile masz zastosować fero. Jak się czujesz wyluzowany to super. Zależy jakiego efektu oczekujesz. Stosuje feromony z 4 lata i troche kombinacji już rozkminiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności