Skocz do zawartości

atomizer - proporcje - łączenie - rodzaje


tKarolla

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani..

 

Czytam tu juz trochę i nie znalazłam nic o łączeniu fero w atomizerze.

Interesuje się tym tematem od kiedy Pani Justyna w mailu wspomniała, że to bardzo przydatny gadżet. Zastanawiam się też nad jego zakupem.

 

Mój temat ma na celu dzielenie się forumowiczów na temat ich sposobu łączenia fero, bądź perfum i feromonów w tym małym cacku.

 

Chodzi o rodzaj zapachów i afrodyzjakow, jak i proporcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu kupiłem zestaw pod tytułem manufaktura zapachu, zestaw bardzo ciekawy. Tym bardziej że były tam akcesoria jak atomizer, pipety, mieszadełko i kompozycje zapachowe do tworzenia własnych perfum. Naprawdę świetne, oczywiście mieszałem też perfumy i feromony. Fajna sprawa bo zanim uznałem że zapach mi odpowiada przy łączeniu perfum i feromonów mogłem tworzyć własne kompozycję zapachowe i ''dopieszczać'' zapach feromonów bezzapachowych. Mogła byś rozwinąć pytanie, bo samo kupno atomizera i miksowanie polega tylko na wlewaniu perfum i feromonu a nie tworzenie np. nowych zapachów. Myślę też że dobrym zakupem było by też kupno próbek różnych perfum (ja tak robiłem, sporo tego np. na allegro) i sprawdzanie który zapach ci odpowiada, myślę że to lepsze niż kupno gotowca bo w końcu nosi się własny, nie powtarzalny zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomizer fajna sprawa. Przelewasz sobie do niego własne perfumy i fero. Ja mam kilka i w każdym mam inny miks i inne perfumy - zależnie od okazji i ochoty biorę ze sobą inny atomizer. Z reguły zawsze mam ze sobą 2 w kurtce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechotnik Twoja wypowiedź bardzo mi się podoba. Ciekawe i bardzo zachęcające.

 

W temacie ogólnie chodziło mi o to żeby użytkownicy atomizerów podpowiedzieli ile ml/kropel i jak mieszać, co z czym pasuje a co nie, ile wychodzi im mieszanki i na ile starcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności